39 weken bij wie is ook de laaste week ingegaan.

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door tukker, 15 aug 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mila2008

    mila2008 Bekend lid

    12 jun 2009
    628
    0
    0
    Kat: Gefeliciteerd!! Geniet ervan!!!!
     
  2. demi123

    demi123 Bekend lid

    29 jun 2007
    820
    0
    16
    Gefeliciteerd Kat!!
     
  3. mama van Marit

    mama van Marit Niet meer actief

    Hebben jullie ook zo'n last van de onderkant? Lijkt wel of de botten uitelkaar getrokken worden. Bij gewoon zitten is er niks aan de hand maar zodra ik ga lopen..........
     
  4. Kiki33

    Kiki33 Bekend lid

    30 sep 2009
    705
    9
    18
    :D:DDAMES, VOLLE MAAN HELPT!!!!!!:D:D

    Werd vannacht om 2:17 uur wakker doordat ik vruchtwater verloor!!! Het was helder vruchtwater, dus na verschonen bed geprobeerd weer te gaan slapen. Dat lukte natuurlijk niet en ik ben om 5 uur maar opgestaan. Tussen half 3 en nu heb ik met regelmaat krampen die komen en gaan. Ik voel ze erg goed, voelt een beetje ontprettig, maar niet pijnlijk. Verder zag ik net bij het plassen, bij het afvegen, slijm zitten op het toiletpapier. Dus blijkbaar verlies ik nu ook (delen van) de slijmprop. Oh, meiden vind het spannend. Kan er blijkbaar vanuit gaan dat ik vandaag mamma word. Heb ik helemaal niet bij stilgestaan na het bezoek aan de vk gistermiddag, maaruh leuke verrassing hoor ;).

    Kweet niet of ik vandaag nog wat van me kan laten horen, aangezien ik in het ziekenhuis wil bevallen.

    Ik hoop dat de volle maan jullie ook helpt!!

    Groetjes, Kiki
     
  5. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    25 jan 2010
    4.155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    kiki spannend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    heel veel succes!!!!!!!!!!

    (en de andere dames ook die erop zitten te w88)
     
  6. sillaah

    sillaah Fanatiek lid

    21 sep 2006
    1.429
    0
    0
    Utrecht
    Ik sluit mij hier ook even aan,
    ik ben nu 38 weken en 5 dagen zwanger van de 2e,
    met de 1e ben ik met 38+5 bevallen ! Dus ik ben benieuwd hoelang ik nu nog moet wachten..
     
  7. amundsen1978

    amundsen1978 Actief lid

    29 nov 2009
    411
    0
    0
    NULL
    NULL
    Spannend Kiki:))

    ik gisterochtend begonnen met harde buiken om de 10 min en rugweeen maar ben nog niet bevallen helaas..
    we hebben om half 10 controle vannochtend dus ben benieuwd:)
     
  8. mila2008

    mila2008 Bekend lid

    12 jun 2009
    628
    0
    0
    :x:x:x:x:xik wil ook!! haha
    nou kiki fijn zeg geeft mij ook hoop want heb het idee dat er niets is gebeurd na laatst inwendig onderzoek. spannend zeg!!

    Mijn dochter is geboren met 40 wk en 6 dagen dus misschien morgen ;).
    Manlief is vandaag een beetje ver weg en aangezien mijn vorige bevalling vrij snel ging vooral de laaste 6 cm hou ik vandaag tot 5 uur liever de beentjes bij elkaar.

    suc 6 allemaal!!!
     
  9. Lola86

    Lola86 Fanatiek lid

    12 jan 2010
    1.660
    0
    0
    Ooeh begint nu eindelijk schot in te komen voor sommigen van ons :D
    Kat mooie naam voor je zoontje! gefeliciteerd zeg!



    Ik denk dat ik maar ga aftellen tot ik 2 weken overtijd ben :D dan weet ik zeker dat ze heel snel komt :p
    Misschien donderdag nog maar lekker even winkelen 's avonds manlief even in het nieuw steken en dan paar weken na de bevalling voor mezelf ook :D
     
  10. mila2008

    mila2008 Bekend lid

    12 jun 2009
    628
    0
    0
    amundsen nou klinkt goed zeg!! hoop dat het echt begonnen is!!!
    sillaah welkom 38,5 haha dat had ik ook wel gewild maar ja... ben alweer 2 week verder.
     
  11. sillaah

    sillaah Fanatiek lid

    21 sep 2006
    1.429
    0
    0
    Utrecht
    Mila, 38+5 was luxe idd, mischien moet ik nu wel 2 weken wachten..
    maar het rommelt al wel een tijdje, vorige week telkens voorweeën gehad, misselijk.. en nu nog steeds een harde buik als ik een beweging maak. kleine ligt niet ingedaald, dus als mn vliezen breken moet ik direct plat.
     
  12. muiss

    muiss Lid

    17 feb 2008
    37
    0
    0
    Spannend, Kiki & Amundsen... Succes in ieder geval!

    Hier helaas geen volle maan-actie, pffff wat duurt wachten soms lang! Ben zo benieuwd naar het kleine meidje in m'n buik!
     
  13. NathalieD

    NathalieD Fanatiek lid

    17 dec 2009
    2.534
    0
    36
    Gister had ik wat steken van onder, maar is helaas weer weggegaan:( Kan het zijn dat je dan al wel wat ontsluiting hebt?
     
  14. tukker

    tukker Fanatiek lid

    1 dec 2009
    2.980
    17
    38
    pffff wat duurt wachten lang. volle maan hier ook geen uitwerking gehad op de kleine. hier is het weer rustig kwa steken en krampjes. en vannacht wel weer goed geslapen rond de toilet bezoekjes om. morgen weer naar de vk hopen dat de bm mond al wat verweekt en dat er al wat ontsluiting is want dan kan ze strippen, schijnt geen fijn gevoel te zijn maar ik het het er wel voor over!

    succes nog dames!
     
  15. Phoenix

    Phoenix Actief lid

    17 aug 2010
    119
    1
    0
    NULL
    NULL
    hallo meiden,
    wat spannend allemaal zeg!
    voor degene die pas bevallen zijn GEFELICITEERD!!
    En voor de meiden die nog heel even moeten, veel succes!
    ohh ben jaloers op julle hoor, ik wil ook een 2de beebje!
    maar helaas wil manlief niet....heeeeel misschien nog over een x aantal tijd,
    Ik wil ook weer de 1ste weken kotsend boven een plee hangen en een beebje voelen kickboxen in mn buik, weer heerlijk klagen over maagpijn en janken om nix.....:(
    niet dat dat natuurlijk een pretje is hoor:) ik weet er alles van, had niet echt een fijne zwangerschap, maar doe het zo allemaal weer over.
    maar ja........

    Ach ik blijf jullie nog ff volgen om te zien wie er allemaal nog gaat bevallen 1 dezer dagen.
    nogmaals veel succes allemaal!!
     
  16. NathalieD

    NathalieD Fanatiek lid

    17 dec 2009
    2.534
    0
    36
    Ik moet morgen ook naar de VK, mag ik dan ook al gestript worden? Ben nog niet overtijd.. Maar word gewoon ongeduldig:p
     
  17. baby blue

    baby blue Fanatiek lid

    24 jun 2008
    1.163
    0
    0
    Groningen
    #137 baby blue, 25 aug 2010
    Laatst bewerkt: 25 aug 2010
    @Kat: wat heerlijk!!! Gefeliciteerd en geniet ervan!

    @kiki: ben erg benieuwd! We zullen vast snel het goede nieuws lezen.

    @Amundsen: hoe is de controle gegaan vanochtend?

    @de rest: jammer dat de volle maan niet heeft geholpen... maaaar het einde komt steeds dichterbij en het wachten zal zeker beloond worden ;)

    Nog even een korte versie van de bevalling hier?
    Het begin heb je hier natuurlijk kunnen lezen. Toch voelden de weeen niet ernstig genoeg om de VK te bellen... dacht ik. Ik twijfelde in eerste instantie, maar mijn man overtuigde mij om toch te bellen, dan was de VK iig voor het weekend op de hoogte mocht het erger worden.
    De VK is gelijk gekomen en om 20.45 had ik 3 cm ontsluiting. Zelf moest hij nog even ergens anders heen of wij er voor wilden zorgen dat er binnen een uur een kraamhulp was. Zij arriveerde om 22.00. Samen hebben wij de spullen bij elkaar gezocht en een kwartier later braken de vliezen. Ondanks dat ik dacht dat het niet zo'n vaart zou lopen die avond, want alles was nog zo draagzaam, ging het toen echt heel snel. Net voor 23.30 is ons dochtertje al geboren. Zo fijn dat het zo snel en "makkelijk" is verlopen.

    Ohja... nog een kleine bijzonderheid.. ik heb haar zelf mogen halen. Een speciaal moment, totaal onverwacht. Hoop dat jullie hetzelfde mogen ervaren!

    Wij zijn heerlijk aan het genieten! Ik wens jullie zeker hetzelfde toe!!!
     
  18. demi123

    demi123 Bekend lid

    29 jun 2007
    820
    0
    16
    Baby blue, klinkt als een super bevalling!!

    Hier ook geen volle maan bevalling helaas. Ik dacht afgelopen nacht wel dat mijn vliezen gebroken waren, ik werd namelijk wakker in een plasje... Bleek dat ik in mijn broek had geplast haha.
    Voor de rest vandaag weer harde buiken zonder regelmaat en de hele dag zeurende menstruatiepijn. Ook weer veel slijmverlies gehad, maar dan ook erg veel.
    Mijn vriend en ik hebben het net nog even gezellig gemaakt in de slaapkamer ;) Misschien wekt het iets op, we moeten het maar afwachten. Ach we moeten maar zo denken, het kan nooit lang meer duren.
     
  19. baby blue

    baby blue Fanatiek lid

    24 jun 2008
    1.163
    0
    0
    Groningen
    En dat was het ook zeker! Kijk er goed naar terug, ook al dacht ik er tijdens het persen nog wel even anders over ;)

    Geinig dat je het hier zo verteld :D Hopelijk voel je snel je vliezen ipv een plasje... en dat laatste is zeker waar. Duurt niet lang meer :D:D
    Je hebt iig nog even van elkaar genoten... hier is het alweer even geleden, zal nu ook nog wel even duren :( (zijn toch een paar hechtingen gezet)...
     
  20. demi123

    demi123 Bekend lid

    29 jun 2007
    820
    0
    16

    Fijn dat je zo goed naar je bevalling terug kijkt! Dat had ik ook bij mijn eerste en nu kijk ik er ook helemaal niet tegenop. Ik had bij mijn eerste een knip dus ook een aantal hechtingen, en nee das inderdaad niet fijn... Maar hoewel het nu misschien niet zo voelt, het komt allemaal weer goed ;)

    Ik zit nu al een tijdje op de bank met buik-en rugpijn. Kleintje is ook erg druk. Ik hoop dat het door gaat zetten vanavond/vanacht. Ik ben zooo benieuwd naar ons 2de meisje!
     

Deel Deze Pagina