Hallo Vrijdag gaan wij een weekend naar recreatiepark Hengelhoef in België, Houthalen Helchteren. We willen dan wel wat ondernemen, hebben jullie tips wat we kunnen gaan doen? Onze kleine is anderhalf, en het zou wel leuk zijn als we ook iets met hem kunnen doen! Ik hoor heel graag van jullie!
Bedoel je in de omgeving of op het park zelf. De omgeving is wel gezellig, maar de activiteiten zijn vooral voor volwassenen. Een bierbrouwerij e.d. Je kunt er wel op verschillende plekken leuk winkelen. Op het park zelf heb je een zwembad en een soort ballorig, maar dan zonder ballenbak.
Was dat park van de week niet op tv bij Red mijn vakantie? Dat er een houseparty georganiseerd werd in het hoogseizoen op het park zelf? ff checken van te voren dan
Plopsaland in Hasselt! Plopsa | Pretparken rond de Studio 100 figuren K3 Mega Mindy Bumba Plop Amika Anubis Samson en Gert Wickie de viking Maja de bij Dobus
Haha, ja klopt, wij hebben het ook gezien. Zal Plopsaland leuk zijn voor kleine kinderen van 1 1/2 jaar?
Gelukkig maar dat Neverland een festival voor heel het gezin is! Zijn jullie niet een beetje zenuwachtig nu? Nu jullie dat hebben gezien? Ik bedoel, dat festival is misschien niet nú, maar als je zag hoe alles geregeld werd.. Anyway, ik hoop dat jullie het leuk hebben! Aan tips kan ik je helaas niet helpen..
mijn ouders zijn er een weekend geweest, hebben zon caravan gehuurd en wij zijn ook een nachtje blijven overnachten... zwembad is wel leuk... dat soort ballorig vond ik persoonlijk heel klein en idd jammer dat er geen ballen zijn. jamie had het er overigens prima naar zijn zin! de omgeving hebben we eigenlijk niet gezien
Plopsaland is héél leuk, je kindje kan niet overal in, maar gewoon om te kijken misschien? En anders binnenspeeltuin in Hasselt (even googelen ben naam kwijt) Er zijn shoppings in Genk en Hasselt is ook een leuke winkelstad! Dat festival is 1 maal per jaar en is geen house hoor! Als het mooi weer is het meer van Kelchterhoef (mooi om te wandelen of in het zand te spelen) Kinderboerderij in Hasselt Openluchtmuseum en speeltuin in Bokrijk Misschien eens een kijkje nemen op toerisme Limburg? En als je iets wilt weten vraag je maar, ben van de streek
Hier nog iemand van die streek! Bokrijk is inderdaad heel leuk en wilde zelf ook al de kinderboerderij in Hasselt/Kiewit zeggen, maar Ineke1983 (Ik heet ook zo) was me voor.
Ineke, nee geen house. Maar wel echt een festival voor het hele gezin hoor.. Neverland Festival Zie filmpje! Ik vind het gewoon bizar, zit je dan met je gezin een weekendje, leuke plas bij het park. Krijg je dit.. Schandalig hoor!
Het zwembad en het strandje vond ik leuk. Supermarkt aanwezig, erg duur, (maar das logisch) let op met vlees! De kleur is niet helemaal ok Het speelparadijsje vond ik wel leuk, alleen geen ballenbak. Maar verder een net park.
ik ben er geweest 7 jaar geleden( toen was het nog mooi) maar een half jaar geleden zijn we ook geweest en ik zeg eerlijk: weggegooid geld wat een treurige bedoeling en we hadden het ijskoud in het huisje...de deur ging niet op slot er zaten kieren tussen de kozijnen waar je je hand tussen kond duwen...duw s'morgens zaten we met een dekbed om te ontbijten voor een dagje weg is het leuk maar niet voor meer
Ik moest ook meteen aan red mijn vakantie denken. Wij zijn in juni naar een ander park van de oostappengroep geweest en dat was echt bar en bar slecht. Zo erg dat we na 4 dgn naar huis zijn gegaan ipv 14! dagen te blijven. F. kon niet rustig in de speeltuin spelen want in iedere speeltuin was wel iets kapot (plastic ruitjes etc) waar ze zich echt pijn aan kon doen. (duurste) huisje was gewoon één rotte boel, na klagen 2e huisje, maar dit was niet veel beter (muizen en mierenprobleem op het park) etc. Ik ga dus echt nooit meer naar de oostappen groep. En dan zo'n festival. Nou ja zeg..
Ik ben hier afgelopen juni geweest en heb zelfs overwogen nog een keer terug te gaan afgelopen maand, maar is er helaas niet van gekomen. Het park is inderdaad niet zo goed onderhouden, maar we hebben ons prima vermaakt. M'n dochter wilde wel zo'n beetje in Villa Victor wonen, zo gaaf vond ze het. De vele speeltuintjes op t park vielen ook goed in de smaak en het strandje en het zwembad ook. Dus voor ook zeker een succes geweest.
Wij zijn er alleen wel eens gaan zwemmen, maar het zwembad vind ik erg leuk daar! Alleen moet je daar ECHT geen kleine kindjes van de wildwaterbaan alten. Daar zijn al een paar kinderen verdronken... (maar tegenwoordig zitten wel langs de complete route badmeesters)
Hmmm zo had ik het me inderdaad niet voorgesteld Kan begrijpen dat je daar dan zit als jong gezin... niet leuk! Ik ben er ook al enkele jaren niet meer geweest, wel zwemmen maar ja dan zie je de huisjes en zo niet he! Wat vervelend! Weet wel dat ze een goede naam 'hadden' maar ze zijn enkele jaren geleden van eigenaar veranderd meen ik? Ik hoop alvast op een goede vakantie voor jullie!