Korte vraag.. horen de bovenhoektanden niet tegelijkertijd door te komen?? haha misschien een domme vraag maar vroeg het me af. Mauro heeft nu 3 zichtbare tanden boven( 2 voortanden en 1 hoektand) en de andere hoektand is maar een klein stukje zichtbaar.. En dit terwijl je de bovenhoektandjes wel tegelijkertijd door zag schemeren/komen tijd geleden zegmaar.
Volgens mij niet hoor, ze kunnen ook gewoon los van elkaar doorkomen lijkt me! Hier momenteel twee ondertandjes (midden), boven één hoektand goed door en één hoektand-puntje...
hoeft niet, hier is eerst 1 hoektand en pas 1 maand later de andere doorgekomen. onder precies het zelfde, zat ook een maand tussen.
hier kreeg ze zelfs eerst beide hoektanden toen een voortand... en nu een maand later pas der tweede voortand. geloof dat er weinig over te voorspellen is
waarom zouden ze tegelijk door moeten komen? nooit van gehoord. mijn zoon heeft trouwens nog niet 1 hoektand maar wel kiezen en voortandjes enzo. het komt wanneer het komt ,denk ik maar.
hihi als ze tegelijk zijn krijg je een dracula. maar goed heoft niet hoor. hier is het nu zo dat de ene hoektand net een stukkie door was en erna meteen drie tanden ernaast dus twee voortanden plus de andere hoektand en onder komt de vijfde op een rij ook alweer hier gaat het dus konstant door nu.
Nee hoor, hier zijn de tanden en kiesjes door en nu sinds kort 1 hoektand. Was een heel drama met die hoektand dus als die tegelijk doorkomen had ik het wel heeeeeel zielig gevonden voor mijn uk
Alle tanden komen vaak in paren geloof ik, maar het hoeft niet per sé. Nog erger: mijn dochter heeft alleen nog maar 2 ondertandjes, en krijgt nu 1 boventand Die andere is zelfs nog geen bult, en die eerste is dus bijna door. Ik heb dus straks een lekker bekkie hier thuis
Ja, hier ging het net zo. Alle hoektanden tegelijk zou erg zielig geweest zijn! (Aan de andere kant, dan zijn ze er wel in 1x vanaf natuurlijk...)
Ja drama? Vertel eens? Mauro hier is namelijk al een tijdje hangeriger dan normaal en ook slapen is korter en veel huilen.Ook tijdje lang dunne ontlasting gehad maar dat gaat nu iets beter. Ook slecht eten . Laat ik het zo zeggen... de dagen duren lang, heeeeeeeeeel lang Zou dit door die stomme hoektand kunnen komen?
of kiezen nina. Lars kreeg 3 tandjes en 5 kiezen achter elkaar door. het is 8 weken drama geweest. nu heeft ie boven 3 tandjes 1 klein tandje mist nog en 5 kiezen. en onder staan wel netjes 4 kleine tandjes. ik heb weleens gehoord dat de hoektanden en de achterste kiezen eht ergste zijn. ik vind het allemaal maar sneu voor die kleintjes.