wonders2 meubels komen idd van leen bakker! vindt het een fijne stevige kwaliteit set het merk is sanne geloof ik zo heet het
Die bank en vloerkleed zijn helemaal mijn smaak... Erg mooi! Ik wil ook graag een foto plaatsen, maar ik moet nog shoppen voor nieuwe accessoires.. Ik had eerst alles roze, maar was het zo zat dat ik alles heb opgeruimd en op de zolder heb gezet... manlief blij... Ik heb nu dus niks staan, geen kussens op de bank.. Super ongezellig dus..
Leuke woonkamers, al hou ik persoonlijk wat meer van drukker, heb ook nog maar 2 woonkamers voorbij zien komen die wat drukker waren. strak heeft ook wel wat maar weet zeker als ik er zou wonen het binnen no time vol met assoc. zit zal vanavond even foto´s maken nu heb ik het aan tijd
Dankjewel! Wij hebben ook een oud huis dit jaar is het 100 jaar oud De schrootjes zijn een soort taupekleurig volgens mij de kleur onbevangen van histor (Histor - Verf | Kleur | Trends | Stylisten | Sjablonen | Inspiratietool | Kleurworkshop | Kleurwaaiers | Over kleur | Histor.nl) Zit er nu bijna 3 jaar op en zijn er nog steeds erg blij mee! Ooit willen we al het hout eraf hebben want de hele lange wand is ook allemaal hout en dan wil ik er een druk behang op hebben en dan 1 keer per jaar of zo veranderen Wat vind je man ervan?
he zustertje: Ik zal vanavond ook even foto's maken van ons huis uit 1935.. Mijn man vond het ook mooi, zei alleen niet binnen nu en 2 maanden gaan we verven hoor.. eerst de babykamer.. hihi Moet nogal wat gebeuren voordat het een babykamer is, nieuwe kozijnen in de dakkapel, 2 deuren + deurkozijnen plaatsen, wandje plaatsen, 3 wanden stucen, en dan nog behangen enz.
Onwijs leuk allemaal. Ik zal binnenkort ook wat foto's plaatsen, krijgen een andere bank en een ander tvmeubel, maar moet even wachten tot het binnen is..
View attachment 99236 vanaf de tv nog een keukenkastje nodig waar magnetron op moet en muren hebben nog iets leuks nodig...ohja en lampen mis ik ook nog
Leuk al die huiskamers! Ook grappig om de kindertjes te zien. Ik zou mijn huiskamer nooit zo leeg en netjes kunnen krijgen en houden. waar laten jullie al je losse spullen? Hier liggen altijd wel tijdschriften en boeken en xboxspelletjes ed. Naast natuurlijk speelgoed!