Onss meisje is met vacuumpomp gehaald omdat ze niet goed lag(kon de bocht niet maken onder het schaambeen door) dus volgens mij heb ik deze fase overgeslagen..
als je precies doet wat de dokter zegt...goed puffen en persen wanneer het mag...dan voel je geen verschil...VOND IK DAN... ik voelde het helemaal niet...vond het gewone persen gevoeliger...dat het hoofdje "stond" vond ik niet ineens pijnlijker
Helemaal niks van gevoeld het is dat de vk het zei anders was het langs mij heen gegaan...geluksvogeltje ikke
het brand enorm. net of je in de fik staat daar beneden. bij de eerste stopte ik meteen met persen haha. heb bij haar 46 minuutjes geperst en het hoofdje heeft ook erg lang gestaan :x. hier moet je even dooheen zeiden ze. bij de 2e ben ik meteen vollop door gaan persen en binnen 3 x persen was hij er. pijn was toen ook zo over bijde zonder pijn bestrijding
De persweeën zelf vond ik niet zoveel voorstellen, maar het staan van het hoofdje vond ik niet echt een pretje.. Kan me wel vinden in wat de meeste dames hier zeggen: het brandde.. Moet zeggen dat ik vlak voor dat moment ook gewoon door ben blijven persen, dus misschien had ik het mezelf wat makkelijker kunnen maken door te wachten op een nieuwe perswee Achteraf gezien vond ik de weeën zo rond de 7 cm ontsluiting tot 10 het ergst, maar dat komt omdat dat natuurlijk wat langer duurt als 'het staan van het hoofdje', die pijn was er maar zo kort..
Oke... Dus het valt mee,bij wat ik dacht, en het duurt kort... Echt, hoor, zo'n full frontal shot van de geboorte is niet handig! Ik had niet hoeven weten hoe het e uit zag. E is een reden waarom je ogen daar niet kunnen kijken! Thanks voor het geruststellen en de eerlijke antwoorden en de tip van het washandje! Die ga ik onthouden!
Hier brandde het ook als een gek! Was echt wel pijnlijk. MAAARR het positieve eraan was dat je de eerst volgende wee extra hard gaat persen en meestal het hoofdje er gelijk is. Mijn dochter ging ook nog met haar armpje bewegen in de uitgang (armpje zat voor haar gezicht) en daad maakte de pijn wel erger.
Dat het hoofdje staat, is dat dan het laatste stukje voordat het hoofdje eruit komt? Dat de onderkant/ je vagina helemaal bol staat, omdat het hoofdje er dan nog in zit? om het zo maar te omschrijven?? Ik ben nog niet zo ervaren met al die termen e.d.
Ik vond dat niet het ergste, heb het niet zo vreselijk ervaren eigenlijk.. Vond de laatste paar centimeters en de overgang van normale weeen tot persweeen (dat je wel al het gevoel hebt dat je moet drukken maar nog niet mag en ze komen steeds vaker) eigenlijk wel erger.
Ik vond de eerste paar keer echt persen, en dus door de pijn heen persen, pijnlijker dan toen het hoofdje stond. Kon me ook niets schelen. Ik was allang blij dat ik mocht persen. vond het 2,5 uur ophouden (proberen weg te zuchten) van persweeën vele malen erger. De tip van het washandje is echt een goeie. Gelukkig was de verpleegkundige in het ziekenhuis zo clever, want ik had er nooit meer aan gedacht.
hmm tjah aan mij heb je niet veel want ook ik was verdoofd maaaaaaar ondanks dat ik de pijn niet gevoeld heb als het hoofdje eruit komt..was het toch echt wel een enorme verademing op het moment dat je je kindje eruit voelt glijden. even vies gezegd..vergelijk het met het gevoel als er een grote vastzittende drol eruit komt. wat een opluchting is dat he hahahaa
Ik was ook verdoofd voor een knip dus heb het niet als pijnlijk ervaren... Ben wel benieuwd hoe het deze keer zal zijn hoor, leek mij altijd het ergste van bevallen. (tot ik weeen had gevoeld ) Maar het is idd maar heel even en dan heb je echt zo superbijna je kindje, dat het helemaal goedkomt!
Hier net zo brande zo erg dat ik haar terug wilde duwen ik dacht dat ik van voor naar achter uit zou scheuren maar dat viel mee was niets aan de hand daar onder.
hmm geen idee.. ik had 2 persweeen en daar was ze.. moest idd zuchten als t hoofdje stond, maar ze vloog eruit dus niets gemerkt. Had wel een scheurtje omdat t zo snel ging. bij de eerste kwam de pomp erbij, dus ook niets gevoeld want hij werd eruit getrokken en ik zat onder de verdoving daar beneden,. maar t gaat helemaal goedkomen hoor, als je t voelt ist ook alweer weg en heb je de kleine vast. geen angst!
Persoonlijk vond ik dit gedeelte echt het aller ergste. Bij beide bevallingen 3x geperst, dus het koppie heeft niet lang gestaan, maar damn wat deed dat zeer. Zo zeer dat ik uit reactie bij m'n tweede de beentjes over elkaar heen sloeg, gevolg dat m'n zoon vast zat en er een boze vk naast m'n bed stond *hihi* Nee, brrrrr, echt het naarste van de bevalling als je het mij vraagt.
Het gaf een brandend gevoel. Maar ik moet zeggen dat ik zo druk was met persen dat het me weinig boeide.. Ik wilde haar er eindelijk wel eens uit hebben De vk waarschuwde me dat het een brandend gevoel kon zijn en dat ik er ff doorheen moest, maar van wat ik herinner vond ik het niet extreem vervelend of pijnlijk.
Hier moest ik echt ff goed van lachen. Ik was ook erg opgelucht dat ze er eindelijk uit was en dat de bevalling voorbij was Zo heerlijk de pijn die direct verdwenen was. Tenminste de erge pijn dan Alles wat ik daarna voelde vond ik meevallen