Ik neem naar de Efteling altijd een ouwe buggy mee. Nog niet gejat in ieder geval. Naar Centerparcs neem ik altijd een slot mee, daar jatten ze helemaal als de raven
Ik had de vorige keer de bijna nieuwe buggy mee genomen. Ik had er helemaal niet aan gedacht dat ze die zouden jatten. Toen ik uit een attractie kwam en na de buggy wilde lopen zat er een hele grote knul in (jaar of 4) en z`n ouders wilde net de buggy mee nemen. Toen ik zei dat het de mijne was en niet die van hun werden ze nog boos ook, jammer dan ik was niet onder de indruk. Dus ik zei dat dat joch echt niet in mijn dochters jasje maat 74 paste, lag in het mandje. Toen zag je ze zoeken naar een kulsmoes maar ze gingen er snel vandoor, die moeder riep nog dat hun buggy er zo op leek. Even later zag ik dat ze een hele oude blauwe buggy hadden en de onze was knalrood. Kortom ik zou het wel doen!
je staat er versteld van hoor! Wij hebben een abo en nemen ook altijd een slot mee! Vorige keer hoorde ik zelfs een stel mensen zeggen: Neem er dan eentje mee! Dan hebben we weer een mooie!! En dan hoefd ons kind niet de hele dag te lopen! (ze hebben het niet gedaan op het moment dat wij er achter liepen) Echt mijn oren klapperde!! En heb ooit staan praten met zo;n beveilings vent daar en hun zijn niet aansprakelijk of wat dan ook! Dus ik zeg SLOT!
ik durfde zelfs mijn rolstoel niet zomaar achter te laten.... Nu mag je bij de meeste bij de zij-ingang naar binnen en daar je rolstoel laten staan, maar bij de droomvlucht moest hij helemaal buiten blijven staan... Was toch wel erg opgelucht toen ik hem weer zag staan.
toch gebeurt t meer dan je denkt. en je bent er niet voor verzekerd als hij niet op slot staat (vraag me trouwens af of je wel verzekerd bent als hij wel op slot staat8)) maar zou m dus zeker op slot doen. fijne dag!
Dit jaar staat er n bezoekje in de planning Wij nemen n slot mee. En de Lodger laat ik thuis, doe er wel de voetenzak van Easywalker in, die is heel saai (en eigenlijk helemaal niet mooi, snap ook niet dat ik m gekocht heb, 2 stuks ook nog..) Dus denk dat ze die niet jatten. Het is absurd belachelijk eigenlijk dat je n slot mee moet nemen.
Wij hebben laatst idd ook gewoon de buggy meegenomen, ipv de wagen. Wij wilden niet het risico lopen dat ie gejat zou worden. En tja, is het je waard (omdat ie fijner loopt/zit) dat je de kans loopt dat ie weg is als je uit een attractie komt? Ik bedoel, voor de kids zal het echt niet zoveel uitmaken, als ze moe zijn is het al fijn als ze kunnen zitten. En als ze echt moe zijn, dan slapen ze overal Grote deel van de dag ben je toch in en rondom attracties...... (even buiten het feit dat ik het belachelijk vind dat mensen aan andermans spullen zitten natuurlijk, maar dat is gewoon wel de realiteit!)