dames, volgens berekeningen HA 5wkn, 4dgn zwanger.. heb sinds gisteren bloedverlies gehad, vanmorgen ben ik bij de HA geweest en hebben ze inwendig gekeken naar de bm-hals en die was dicht! dat beduidt dat het goed is, aangezien je met een menstruatie of miskraam het open staat.. dus hier even hoop! later op vanmorgen mocht ik voor een inwendige echo gaan, eenmaal bij de gyn gekomen en daar onderzoek gekregen! en tot onze verbazing: niets te zien! alleen dat er een dikke laag slijm binnenin de baarmoeder zit wat dus duidelijk duidt op een zwangerschap! aangezien ik vorige week 3posi testen heb gehad staan er nu behoorlijk veel heb bloed moeten prikken om te kijken of ik nog hcg heb, maar de gyn zei: dat je geen hcg kan aanmaken als je niet 'bevrucht' bent geworden.. want ik dacht meteen aan het geval: schijnzwanger?!.. moest heel even mijn ei kwijt.. en mss hebben nog meerdere meiden hier zo'n soort gelijke raadsel gehad?? Liefs,
Hey Nouvy; Waardeloos voor je, maar er is nog hoop zolang de gynaecoloog niet zegt dat je baarmoeder leeg is. Je bloedverlies kan te maken hebben met de innesteling en de verhoogde doorbloeding van je baarmoeder (of met het verlies van een evt 2e vruchtje). Ik denk dat er niets anders op zit dan afwachten wat je HCG doet en of deze goed door stijgt of niet. Spannend voor jullie! Overigens: wij hebben in het begin van de zwangerschap maar liefst 3x flink bloedverlies gehad, compleet en al met krampen en zijn nu 13 weken zwanger van een gezonde tweeling.
dankje wel voor je snelle reactie, we hebben idd nog hoop want ik heb nog alle sympt en die zijn er niet voor niks en zoals de gyn zei: je maakt geen hcg aan als je niet zwanger bent.. dus hoop hebben we wel nog.. proficiat met je tweeling!!
Oww afschuwelijk he die onzekerheid! Wanneer mag je nu weer? Hopelijk kan je straks een mooi vruchtje zien...
Tja, niet een leuke reactie van mij.... maar ik denk dan meteen aan een bbz. Je lichaam maakt dan gewoon hcg aan, verdikt bmslijmvlies én verder niets te zien in de baarmoeder. Ik heb deze zwangerschap een echo gehad met 5.1 weken ivm bbz eerder dit jaar. En daarop was al een zwart rondje te zien (vruchtzakje) Ik zou het toch maar in de gaten houden hoor. En hopelijk is er de volgende keer een mooi vruchtzakje te zien. Succes!
of je nu een leuke of minder leuke reactie hebt, is niet erg ik vraag me alleen af of er meerdere zijn die dit herkennen.. bbz staat voor?? buitenbaarmoederljke zwangerschap? of? de gyn heeft mijn eierstokken na gekeken en daar was ook niets bijzonders aan te zien.. dus we wachten af.. ik snap er niets van en als de gyn er ook nog hoop in heeft dan krijg je dat vanzelf ook wel een beetje
Ik kan me voorstellen dat je dan nog hoop krijgt. Mijn gyn gaf me echt geen hoop als hij daar geen reden voor had. Hij zei me dan eerlijk dat hij het negatief inzag. Dus als je een professionele gyn hebt mag je er wel van uitgaan dat hij dat niet zomaar zegt. Maar inderdaad bbz staat voor buitenbaarmoederlijke zwangerschap. Dit kan heel gevaarlijk zijn geloof ik. Dus let goed op veranderingen die je voelt in je lichaam. Gelukkig heb ik er geen ervaring mee. Sterkte
dankje wel.. hier maar wachten tot maandag voor bloedtest en dan horen we meer.. dus spannend weekend in..
hier met 5 a 6 week een echo gehad eileiders schoon nog geen week later lag ik op de o.k bbz, gelukkig goed afgelopen en was dik 8 weken ipv 5 3 maanden later is hier in het dorp naast ons een vrouw overleden aan een bbz. ff snel reaktie leest welwat raar maar neem het mee als waarschuwing, heb je verder geen klachten? schouderpijn of buikpijn of rug. sterkte gr.
dankje wel voor reactie, ik heb geen andere klachten dan alleen gewoon het idee van ongi hebben, dat wat ik overigens al meer dan 2weken voel.. niets meer, niets minder..
jaaah als je dat maar weet! want we staan nog steeds allemaal te klapperen met de oren.. nog ff een paar dagen doorbijten..
dat ongi gevoel uit zich dat in bv dat je denkt dat je moet poepen maar er komt niks? doet het zitten gaan je ook zeer en inwendig onderzoek door gyno of jezelf is dat pijnlijk? misselijk,niet kunnen maar wel willen eten? ja het is wat met die onzekerheid, ik wist die 1st 4 weken niet dat ik zwanger was, was toen met vakantie en ben daar naar het z-huis geweest voor rugklachten kon bijna niet meer lopen. heb 2 injectie in de rug gehad daarna gign het wel weer maar was blij dat ik thuis was. en nu na het hele gebeuren van toen ben ik ook blij dat ik het niet geweten heb anders was ik mssch geoppereert in tsjechie. meid sterkte en mijn duimen draaien
Ben je zeker van je eisprong? Want met goed 3 weken kun je al prima positief testen (ik had met 3+3 al een overduidelijke test dus wrs met 3 weken ookal een heel licht streepje) en dan zou je toch prima pas 4 weken (en evt enkele dagen) kunnen zijn? Ik weet niet precies vanaf wanneer ze een vruchtzakje zien hoor. Hopelijk morgen meer duidelijkheid!
Fijn dat hij in je eileiders niets bijzonders zag! Tsja een paar dagen achterstand maakt dat je zo vroeg nog niets ziet, ik hoop dat het dat is maar gelukkig weet je morgen meer!
ik kan me voorstellen dat zo'n opmerking van de gyn over je hcg best kan verwarren, maar gelukkig zien jullie ook dat het glas "halfvol" is De (lichte) ongiepijnen hoeven nog niks te betekenen, daar heb ik ook nog een tijdje last van gehad en alles gaat hier gewoon super ik duim voor je dat je morgen gewoon een hele goede echo hebt!
Hi, ik heb een echo met ong 5 weken gehad, ze gaven toen al aan dat er waarschijnlijk niets te zien zal zijn omdat het nog te vroeg is. Er was inderdaad niets te zien, wel zagen ze mooi dik slijm wat wees op een zwangerschap. Ze konden niet zeggen waar het eventuele vruchtje zat, in de baarmoeder of in de eileiders. Afijn, week later echo gemaakt en het zat in de baarmoeder. Dus misschien was je te vroeg?
dankje wel dames voor jullie reacties.. ik heb dit weekend het vruchtje verloren :x dus wat er vandaag uit de test gaat komen, kan niet meer veel zijn, voel me zooo leeg