BMR vaccinatie over de datum!

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Mickys, Oct 15, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Idd slordig zeg!!!

    Ik vraag me ook af hoe ze zo zeker weten dat een 2e vaccinatie geen kwaad kan, dat is namelijk niet iets wat standaard gebeurd dus ik weet niet of ik het nu alweer opnieuw zou doen hoor.

    En vaak zit er toch nog wel genoeg antistoffen in of het moet heel ver over de datum zijn maar dat mag ik helemaal hopen van niet!
     
  2. zogezegend

    zogezegend Niet meer actief

    schandalig!!! ik moest eigelijk vorige week heen maar werd verzet omdat er dubbele afspraken waren gemaakt....jeetje had zij misschien ook die prik gehad.
    getver wat een slordige fout zeg!!!
     
  3. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Zeer slordig en shoot me, maar ik zou ze aangeklaagd hebben!


    Ook zou ik niet ervoor kiezen om opnieuw. te vaccineren! Erg makkelijk om te roepen dat het geen kwaad kan! Het is sowieso al de meest 'heftige' prik qua inhoud, no way dat ik die 2 keer zou geven!
     
  4. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    Feb 11, 2008
    9,543
    4,729
    113
    Female
    Nou idd daarom! Vind het ook gewoon raar dat ze dat zeggen, die enting krijgen kinderen nooit 2x achter elkaar dus waarom zeggen dat dat geen kwaad kan?
     
  5. klarinet

    klarinet Fanatiek lid

    Apr 23, 2007
    2,985
    132
    63
    Praktijkondersteuner somatiek
    Zuid limburg
    Ik sluit me bij Juliette77 aan.
    Zelf zou ik de tweede prik niet laten zetten, maar die overwegen moet iedereen zelf maken!!
     
  6. Miffy77

    Miffy77 Fanatiek lid

    Jan 9, 2009
    2,725
    3
    38
    Maastricht
    Wat slordig zeg! Ik sluit me bij Ireen aan, er zijn bepaalde protocollaire handelingen die je moet verrichten bij het geven van ieder medicijn of vaccin, en daarin hebben ze blijkbaar gefaald.

    Als het vaccin maar een paar weken over de datum is, zou ik het bij deze vaccinatie laten en m'n kind geen tweede keer laten prikken. Het is echt niet zo dat die paar weken over datum ineens een enorm verschil gaan maken in werkzaamheid. Als het nou maanden of jaren was oke, maar een paar weken..
     
  7. Ireen

    Ireen Fanatiek lid

    Sep 8, 2008
    2,305
    1
    0
    En blijkbaar hebben ze niet 'maar' 1 keer niet naar de datum gekeken, maar bij meerdere kindjes (en dus meerdere vaccins, en dús meerdere handelingen, én dus meerdere checks die hadden moeten plaatsvinden).

    Echt, daar zouden ze niet mee weg mogen komen. Ik weet wel, dat als mij dat overkomen was (dus meerdere fouten op 1 dag met medicatie, ik ben verpleegkundige) ik me zou moeten verantwoorden tegenover een héleboel mensen, en mijn baan niet zeker zou zijn. En terecht.
     
  8. fidelientje

    Oct 18, 2010
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Juliette,

    Ik deel inderdaad je mening volledig! Daarom kiezen wij ervoor de prik niet opnieuw te geven.
    Hoe groot is de kans dat de vaccinatie niet meer werkt?
    En stel dat dat zo is, hoe groot is dan de kans dat hier in het dorp BMR uitbreekt, zodat ons kind ziek kan worden. Vaccinatiegraad is hier ontzettend hoog.
    Kortom wij geven het niet opnieuw en maken ons daar ook geen zorgen over. Maar goed krijgen nu wel een aantekening in het vaccinatieschema (dat we dus de herhalingsvaccinatie van 14 maanden hebben geweigerd), terwijl wij hier niet om gevraagd hebben!!!!:x.
    En dan nog zo iets, volgens mij kan de leverancier heel eenvoudig testen of er nog genoeg werkzame stoffen in het vaccin zitten (er waren nog buisjes over). Maar ja dat is geen protocol:$.....
     
  9. fidelientje

    Oct 18, 2010
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ze kwamen er half oktober 2010 achter. Dat betekent dat alle kindjes in ons dorp van 1 oktober tot en met half oktober een 14 maanden prik hebben gehad die over de datum was. Het zullen er niet zoveel zijn denk ik, klein dorp. Maar goed echt slordig.
    Tja en aanklagen, volgens mij kost dat alleen maar energie....
    Ik vond het al zo vreemd dat de consultatiearts mij zelf belde...
     
  10. Mickys

    Mickys Actief lid

    Oct 30, 2005
    339
    0
    0
    Hallo Fidelientje.

    Noujaaaa, hoe groot is die kans. Maar ik kom idd uit Berlicum.
    Onze dochter is op 6 oktober geprikt.

    Ik heb inmiddels een kinderarts gesproken en die geeft aan dat een 2e dosis idd geen kwaad kan, maar het meer de vraag is: wil je dat??? Twee keer je kind vaccineren?

    Het laten zitten, kan ook geen kwaad. Ze is nu als een 8 gevaccineerd ipv een 10, zo legde zij het uit.

    Ik twijfel nog steeds en ben vooral boos dat het CB mij in de situatie heeft gebracht dat ik moet nadenken wat ik wil.

    Hebben begin nov. in ieder geval wel een afspraak staan.
     
  11. oleander1986

    oleander1986 Fanatiek lid

    Aug 20, 2009
    1,298
    0
    0
    zelfstandige
    Midden Nederland
    wow, lekker slordig. Ik zou wel heel erg oppassen met nog een keer laten vaccineren, misschien werkt het vaccin wél gewoon en spuit je je kindje dubbelop vol met die troep. Zou er echt even goed over nadenken.
     
  12. fidelientje

    Oct 18, 2010
    8
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi Mickeys,
    Nou zo toevallig is dat ook weer niet, zoveel mensen maken dit niet mee hoop ik ;) ik googlede 'BMR over de datum' en kwam zo op dit forum. En toen kwam ik op dit onderwerp van jou!
    Ons kindje heeft al heel veel meegemaakt in zijn jonge leventje en hij heeft heel veel last gehad van deze 14 maanden prik, is ongeveer 4 dagen ziek geweest. Kortom ik wil hem verder leed besparen....De arts kon dat wel begrijpen trouwens.
     

Share This Page