tot wanneer niet meenemen naar rookige ruimtes?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door stampertje, 25 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Hou oud waren jullie kids toen jullie niet meer moeilijk deden over het meenemen van de kinderen naar plaatsen waar er gerookt word?
     
  2. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    23 jan 2010
    2.378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Ik lees even mee. Ben ik ook wel heel benieuwd naar.
     
  3. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Mijn dochter is 2½ geweest maar neem haar eigenlijk nog nooit mee.
     
  4. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.990
    6.741
    113
    zuid-holland zuid
    heel interessant!
    Mijn ouders zijn allebei kettingrokers. Als we bij hen op visite zijn met onze baby, dan roken ze in de keuken en niet in de kamer waar wij zijn. Toch ruik je het wel, maar ja, het zijn wel mijn ouders, ik kan ze ook niet in hun eigen huis de tuin in jagen :(
    Ik zou eigenlijk wel willen dat ze in de keuken blijven roken tot onze man een jaar of 18 is, heb niet echt een leeftijdsgrens in gedachten vanaf wanneer ik hem wel aan rook bloot wil stellen.
     
  5. teigetje1

    teigetje1 Fanatiek lid

    18 jun 2009
    2.299
    116
    63
    Zuid-oost brabant
    Echt naar rokerige ruimtes kom ik eigenlijk nooit met de kids. Maar ik heb onze dochter wel thuis gelaten tot een jaar als ik/we naar een familielid moesten waar wel gerookt werd.
    Nu ga ik met onze dochter (1,5) wel naar een familielid waar gerookt wordt, maar uit fatsoen rookt diegene niet als onze dochter erbij is, dan gaan ze even buiten staan (ik vraag er niet om, doen ze uit zichzelf).
     
  6. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Hier word er wel in de keuken gerookt buiten word het een beetje te koud bij schoonmoeder en bij sommige vrienden ook in de keuken
     
  7. bernadet26

    bernadet26 Fanatiek lid

    28 sep 2009
    1.335
    1
    36
    winkel medewerkster
    ik lees ook mee!!
    bij ons thuis word ook binnen niet gerookt tenzij het heel koud is buiten dan gaat manlief met zn hoofd uit het keukenraam hangen (ziet er niet uit ;)haha)
    bij directe familie gaan ze ook naar buiten als we er zijn.
    maar bij 1 oom en tante gaan we echt niet op visite met de kleine want dat zijn echt ketting rokers en gaan zich niet aanpassen werd ons al gezegt dus..... dan gaan we daar toch lekker niet heen. zo simpel is dat.
     
  8. tulip

    tulip Niet meer actief

    mijn ouders roken altijd buiten als meisje er is, maar ja de rest van de tijd wordt wel gerookt. Ik maak mij er niet zo druk om. We zijn in februari ook naar de carnaval geweest, toen mocht er officieel al niet gerookt worden, maar er waren er toch die het deden.
     
  9. Tamar

    Tamar Fanatiek lid

    11 nov 2005
    1.738
    0
    0
    Mijn dochter is 3, nog steeds niet hoor!
     
  10. Yolanthe

    Yolanthe VIP lid

    ik zoek het niet op, maar die ene keer dat dochter ergens zou komen waar gerookt wordt nemen we maar voor lief. Ik zou met zoonlief er niet blijven tot hij een jaar of 1,5 a 2 is. Maar het komt eigenlijk nooit voor want niemand rookt in onze omgeving.
     
  11. sunshine1976

    sunshine1976 Fanatiek lid

    14 sep 2009
    1.131
    0
    0
    NULL
    NULL
    Pff ik moet even nadenken, in mijn directe omgeving roken er gelukkig weinig tot geen mensen meer. Mijn schoonvader maar die mag niet in huis roken sinds er gewit is hahaha. En bij ons in huis mag niet gerookt worden.

    Ik vind roken trouwens ontzettend ouderwets hahaha maar dat ter zijde...

    H
     
  12. kleintje88

    kleintje88 VIP lid

    17 nov 2008
    9.362
    2
    0
    Nou ik denk dat ik onze meid helemaal niet zo snel ergens mee zou nemen naar een ruimte waar veel gerookt wordt....
    Ik vind dat maar niks! Bovendien heb ik licht astma en kan er ook niet goed tegen...
     
  13. linde90

    linde90 Niet meer actief

    Onze dochter houdt ik echt uit rokerige ruimtes.
    Mannetje staat hier altijd buiten te roken, of in de schuur als het regent en koud is.
    Bij familie gaan ze buiten roken als wij er zijn, en ik vermijd huizen van vrienden die toch niet naar buiten gaan.

    Ons dochtertje heeft snel last van haar luchtwegen ., dus ik maak de keuze om haar ver van rooklucht vandaan te houden....
     
  14. MvS

    MvS VIP lid

    19 okt 2008
    5.563
    1
    36
    Wij hebben nog niet echt een leeftijd bedacht waarop we het niet meer erg zouden vinden als Sil aan rook zou worden blootgesteld. Wat mij betreft gebeurt dat nog zeker de eerste jaren niet. Mijn moeder is één van de weinigen die nog rookt in onze omgeving en zij rookt altijd uit zichzelf buiten als we er zijn of als ze hier is. Verder geloof ik niet dat er nog iemand binnen rookt, dus dat is makkelijk :) Mocht het toch een keer gebeuren dat we ergens zijn waar binnen wordt gerookt, dan zijn we gewoon snel weer weg. Ik vind het zelf ook smerig (ja ja, ex-roker, die zijn het ergst, ik weet het), dus zit er liever niet te lang in.
     
  15. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Nou tot ze een jaar of 10 ofzo haha..

    Plekken waar gerookt word kom ik niet en wanneer ik ergens kom (bekenden) en deze mensen gaan naast mijn kind (binnen) roken vind ik dat vooral hele erge aso-mensen.. zo.
     
  16. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Gelukkig heb ik in de afgelopen ruim 2 jaar (plus zwangerschap) niet hoeven nadenken over deze kwestie. Iedereen in mijn omgeving is of gestopt met roken of rookt buiten. Heerlijk. En ik jubel van het rookverbod in kroegen e.d.

    Als ik wel voor deze vraag zou komen dan zou ik me zeer afvragen of mijn kinderen werkelijk mee moeten. Dit is natuurlijk heel moeilijk waar het gaat om (schoon)ouders. Mijn grens is dat mijn kinderen zelf moeten kunnen aangeven dat zij van rook last hebben EN er van weg kunnen lopen. Mijn zoontje is nu ruim 2 en hij zou dat wel een beetje kunnen. Mijn dochter is 5,5 maand en kan dat dus niet... met haar dus geen rokerige ruimten!
     
  17. zogezegend

    zogezegend Niet meer actief

    ik ga helemaal niet naar plekken waar gerookt word, ik vind het naar als een (klein) kind naar rook ruikt...
     
  18. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    23 jan 2010
    2.378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    @Cygnet: Dat is wel een goede grens inderdaad.
     
  19. Bri

    Bri Niet meer actief

    Ik kom zelf ook nooit op plekken waar gerookt wordt, dus over dit vraagstuk heb ik nog niet hoeven nadenken. Ik vind het idee dat er tabaksrook in de longen van mijn kids terecht zou komen echt verschrikkelijk. Gelukkig zit er echt helemaal niemand in mijn familie- of vriendenkring die nog binnenshuis rookt.

    Mijn zoontje (2,5) zou het wel kunnen zeggen als hij er last van heeft, maar ik weet niet of hij dat zou doen. Ook als hij er niet direct last van heeft, is het nog steeds schadelijk. Dus nee, hem neem ik voorlopig niet mee naar plaatsen waarvan ik weet dat er gerookt zou worden.
     
  20. Anakin

    Anakin VIP lid

    17 mrt 2006
    6.694
    301
    83
    Mijn kinderen zijn 3 jaar en bijna 1 en ik neem ze niet mee naar rokerige ruimtes.
    Mijn man rookt gelukkig buiten of in de garage en bij ons in huis wordt helemaal niet gerookt.
     

Deel Deze Pagina