Herkend iemand dit. Ik ben morgen 20 weken. En ik heb nu al een paar dagen een soort ongesteldheidskramp pijn in mijn buik. Zowel onder in mijn buik als in het midden. Zou dat van het groeien kunnen komen of moet ik me zorgen maken?
ik had dat bij de eerste ook rond die tijd en toen had ik een blaasontstekeing, heb je daar al op laten testen liefs
Ik heb ook geregeld krampjes, als het niet heel erg is hoef je je geen zorgen te maken. Kan vanalles zijn, de groei idd of je darmen. Als je de afgelopen dagen veel gedaan hebt misschien een teken om het wat rustiger aan te doen.
Zou me er idd niet al te veel druk om maken. Het komt zelf voor dat je gwn ongesteld bent tijdens zwangerschap. Hou het goed in de gaten en als je het niet vertrouwd gwn vk bellen.
Rond deze tijd groeit je kindje 2 cm per week dus is het logisch dat je dat voelt. Ik heb er ook 'last' van gehad in die periode. Kan best met vlagen een paar weken aanhouden
Er is idd een groeispurt rond de 20 weken, ik heb ook af en toe last van een kramperig gevoel, en ook meer last van bandenpijn.
Ik had het ook rond die tijd idd. Het voelde vrij heftig en ben toch maar even naar de vk geweest toen. Waren m'n banden, door het groeien. Ook moest ik rustiger aan doen, zowel op werk als in huis.
ik heb dan geen ongesteldheidskrampen maar meer af en toe beetje spierpijngevoel in mijn baarmoeder..precies waar het kindje ligt geloof ik..denk ook het groeien van de baarmoeder/baby.. en bandenpijn heb ik ook maar alleen als ik opsta vanuit een stoel of me omdraai in bed... de ongesteldheidskrampen herken ik niet...die had ik alleen de eerste 2 weken van de zwangerschap..
Ik heb het ook gehad, en 4 dagen harde buiken savonds. Is een groeispurt inderdaad rond deze tijd. Ik heb in ieder geval sindsdien een buik . Charlie
Hoi, Ook hier wel eens krampen maar dan vooral met te snel opstaan en omdraaien in bed of als ik teveel heb gedaan. Zoals even snel door de stad heen en weer lopen om wat terug te brengen... dan ben ik bij de auto en denk ik pff waarom moest dat ook zo?!
Heb hier ook ineens veel last van sinds een week. Het komt en gaat, lijkt dan echt of je menstruatie eraan komt. Vanmorge hele erge pijn gehad. Nu net zelfs een paracetamol genomen omdat het nog aan zeuren was. Mijn gyn zei ook dat het groeipijn is.