mijn (.)(.) zijn wel iets gegroeid, maar geen cupmaat groter.. ze zijn wel steviger geworden.. voor de rest groeit mijn buik ook niet meer, lijkt wel alsof het stilstaat..8)
@ kraamzorg: ben ik dan de enige die 'vereerd' is met een bezoekje van zo'n troela? Telefonisch had van mij ook prima gemogen, trouwens. Hier hebben ze dus wel even gekeken naar het kamertje, maar het was niet echt 'controle' ofzo hoor. Wel liep ze te zeuren over de afstand tussen de spijltjes van het bedje (is 7cm, mag maar 6,5 zijn), ja daaag, tis goed, ben er zelf ook groot in geworden hoor! @ boobies: hier wel gegroeid hoor! In het begin al, en ik heb al genoeg (cup E) en nu ben ik eigenlijk ook nog uit mijn nieuwe BH's gegroeid. Ik ga geen nieuwe meer kopen voorlopig, ze knellen niet ofzo en zolang ik geen überstrakke kleren draag, zie je het toch niet zo. Idd, met bv groeien ze nog meer! Zeker met stuwing, hihihi, jammer alleen dat er daarna niks van overblijft! bij mij niet iig.... @ zw.schapscursus: vorige keer zw.gym gedaan, vond dat niet zo... Nu ga ik yoga doen, bij dezelfde vrouw als waar ik ook babymassage heb gedaan, dat beviel erg goed! Hopelijk 8 dec. beginnen! Samen bevallen lijkt me ook leuk, maar daar krijg ik manlief echt niet mee naartoe en als ie dat niet wil, hoeft het ook niet per se. Uiteindelijk bevallen we ook niet sámen... @ mamavanjuul: leuk om weer van je te horen. Fijn dat alles goed gaat en nog gefeliciteerd met je dochter! Was het leuk? *proest* baby japie, hahahahaha !leuk hoor!
@Bjorn80; welkom! Wat leuk een man in ons midden! Zouden er meer moeten doen! @Fredje; nog tijd zat voor alle aan te schaffen spulletjes hoor! Levertijden voor kamertjes zijn niet altijd zo lang. Wij hebben zelf veel van de Ikea, en dat is helemaal makkelijk. @kraamzorg/kijken naar kamertje; bij de 1e is de kraamzorg bij ons ook langs geweest voor een intake, maar het kamertje was toen nog niet eens klaar. We waren door verhuizing en het breken van een been door manlief ook wel rijkelijk laat met het kamertje (week voor de uitgerekende datum ) Maar alles is goed gekomen. Nu kon ik al aangeven bij de inschrijving of ik een bezoek wilde of een telefoontje. Telefoontje lijkt me nu meer dan voldoende. @Juul; welkom terug! Erg herkenbaar de drukte. Ik was er ook van de week weer na een tijdje afwezigheid. En wat leuk jou oudste ook 2. Die van ons is 25 oktober 2 geworden. Erg leuk hoor, nu had ze het jarig zijn echt door en was er helemaal vol van! Oh en die geldboom; die van ons werkt ook al jaren niet en dat terwijl we er toch goed voor zorgen, maar goed, het zijn nou eenmaal de lastigste bomen ter wereld (behalve voor de Quote500 mensen onder ons ) @Cupmaat; hier kan dezelfde cupmaat nog net, maar het gaat nu hard. Binnenkort toch maar weer eens op zoek naar een mooie meegroei bh. Die uit mijn vorige zwangerschap beviel echt totaal niet, dus die gaat richting kliko! Maar goed, een goede vinden valt nog niet mee. Ik wil nl niet gelijk zo'n voedingsbh... @Banaantje; ik had dat van de week ook ineens weer. Ineens stikmisselijk en beroerd (en ben er verder ook al 2 weken vanaf) Gelukkig niet over hoeven geven, maar "schrok" er wel weer even van. @zwangerschapcursus: ik heb de vorige keer voor joga geinformeerd, maar die zat toen al vol. En nu is het opgeheven en verder niets in de buurt. Vorige keer heel veel aan het boek "Veilig bevallen" van Beatrijs ... gehad. Denk dat ik die weer van te voren lees en dan ga ik denk ik ook wel weer met een goed en ontspannen gevoel de bevalling in (voor zover dat kan dan he?! hahaha) Nou, ga hier nog even verder neuzen op het forum en dan maar weer eens even verder voor mijn baas aan de slag
@cupmaat, hier niks gegroeid, vorige zwangerschappen ook niet. Ach, ik vind het prima, hoef ik ook geen nieuwe bh's aan te schaffen. @cursus, hier weer yoga, ga morgenavond starten. Leuk weer! Ik werd vannacht wakker van kramp in mn been. Deed me toch pijn! Meteen tenen in de lucht en toen zakte het af, maar het doet me nu nog steeds pijn. Bij elke stap die ik zet voel ik mn kuit.
Ik heb t de laatste dagen best druk, dus heb even niet meer gereageerd... Zit nu even op mn werk op internet Lees wel elke dag even snel mee hoor!! * Hier zijn mn (.)(.) wel al aardig gegroeid hoor, had eerst C/D. Toen ik 2 maanden zwanger was kon ik al nieuwe kopen E !! En nu gaan die ook knellen de laatste week, pffff... Misschien dat het aan mn beugels ligt, want daar knelt het. Dus even aankijken en binnenkort maar weer even nieuwe kopen. Ben nu even koos geldloos..... Hier gaat alles best goed. Doe geen werkzaamheden meer buiten, zit nu hele dagen op kantoor, Maar pff zoo dat is echt weer wennen hoor!!! Gister is schoonpa begonnen met behang eraf halen in babykamer! Vorige week al voor behang gekeken, en vanavond even naar Praxis (alles 20% korting aankomende dagen) We zijn er wel al een beetje overuit welke kleuren we gaan nemen.... X
Vanmorge controle bij de gyn gehad alles was goed. Hij heeft wel een echo gemaakt omdat ik al paar dagen last heb van menstruatie-achtige buikpijn en hij toch even wou controleren of me baarmoedermond er wel goed uit zag, en dat was gelukkig goed. Dat menstruatie gevoel schijnt gewoon groeipijn te zijn. Voor het geslacht moet ik toch echt wachten tot 22 november. @cupmaat; hier zijn ze gewoon hetzelfde, wel steviger dan anders. Heb soms wel steken in me (.)(.). @buikgroei; lijkt hier ook even stil te staan, zelfs de gyn zei het. @maryloes; oei dat is zo vervelend, had dat in me vorige zs veel, de volgende dag is het idd nog gevoelig.
@cupmaat: Hier dus niet zo heel veel gegroeid, maar wel heel duidelijk andere tepels. Die zijn misschien wel dubbel zo groot (waren ook niet heeeeeel groot) en beginnen ook donkerder te worden. Van licht- naar donkerroze zeg maar. @ buikgroei: Hier lijkt het ook even stil te staan, maar dat is denk ik omdat vorige week m'n buik elke dag leek te groeien. Van het weekend had ik overigens wel voor de allereerste keer dat een vreemde zei 'U bent toch in blijde verwachting?' Dat vond ik ZO leuk, dat een vreemde het nu ook echt kan zien
@cupmaat: Hier wel iets gegroeid, maar nog geen grotere cupmaat nodig. @buikgroei: Mijn buik is nog niet echt heel erg zichtbaar, maar ik kan wel verschil zien met twee weken geleden! Lijkt me inderdaad wel heel erg leuk dat een vreemde dat zegt, Mrs Hair! @ star2: Gelukkig dat de buikpijn niets ernstigs is. Is wel weer een geruststelling. Wel jammer dat je nog een kleine 3 weken moet wachten tot je het geslacht weet. Morgenochtend op controle bij de vk, dan gaat ze voor de eerste keer naar het hartje luisteren! Lijkt me wel erg bijzonder.
@cupmaat: ik merk wel dat ze een soort opzwellen en wat breder worden, maar niet super veel gegroeid hoor! Kan mn bh gewoon nog aan! @cursus: ik ga zwangerschapsyoga doen. En dan is er een keer in de 6 weken partnerles. Wat zijn er eigenlijk veel cursussen als je dat zo leest. @misselijkheid: ik blijf ook misselijk, was vanochtend weer zover... Alles moest er weer uit, terwijl ik alleen maar thee had gedronken. En dan heb ik morgen met de kinderen nationaal schoolontbijt.... pfff hoop dat ik een beetje tegen die luchtjes kan... Daarkom kom ik natuurlijk ook niet aan,... @buikgroei: mn buik begint nu best wel te groeien merk ik. Vind het al heel wat. @pijn in de liezen. Hebben jullie dat ook zo erg? Ik vind het echt niet normaal!
(.)(.) zijn bij mij echt zichtbaar groter. ook vaak veeeel aders en mn tepels zijn donkerder en groter. ook zit er geregeld al wat wits in :S mijn buik maakt nu juist groeispurt! week 15 was ik 93cm omvang. nu 98!! gaat heel snel ineens.
Ja, ben nog aan het twijfelen over een pretecho....Maar denk toch dat ik morgen eens een bureau ga zoeken in de buurt! lijkt me erg leuk!! Eens vragen wanneer we het ebste langs kunnen komen.... Liefs
@zwangerschapscursus: ik gA er geen doen! Is dat gek? Trekt me echt helemaal niet en heb het al zo druk door de week.. ik sport nog gewoon dus dat lijkt me wel voldoende..en volgens mij heb je er niet veel aan tijdens je bevalling (tenminste..dat is wat ik heb vernomen van de mam's hier..).. @buikje. Begint nu behoorlijk te groeien. ga het toch een meten vanavond! Gisteren zag een vreemde het in de winkel..en had zelfs een jas aan ..ik helemaal blij natuurlijk!!!.. @menstruatiepijn.. heb ik ik idd ook last van.. maar de gyn zei idd dat het groeipijnen zijn dus ben nu wel gerustgesteld... ook les van mijn liezen als ik moet hoesten of niezen.. verder gelukig niet zo.. Wel in de avond veel last van mijn rug! Zou dat een begin van BI kunnen zijn?? Of is dat normaal?? liefs
Jaaa, vreselijk he, die aders! De eerste weken stonden mijn boobies ook helemaal strak en was hartstikke pijnlijk! Nu zit er wat meer beweging in, hahaha! Maar zat altijd op een goeie b cup en heb nu e aan, en die begint wat strak te zitten....zucht! Poeh en dan straks die stuwing...oh man wat deed dat pijn zeg!....nog maar niet aan denken Onze dochter is de 16de 2 geworden! Leuke leeftijd is het he!Kleine papagaaitjes!
ooh wat leer ik hier toch weer veel van, nog even stuwing gegoogled! hhaha, klinkt niet fijn idd, maarja het is voor een goed doel he! Wat zijn onze lichamen toch anders, de een al naar een E cup en de ander heeft zn eigen bh's nog aan...
Dat maakt het ook juist zo leuk, dat we allemaal anders zijn/doen! @ fredje: niet raar hoor, dat je geen cursus gaat doen! Moet je lekker helemaal zelf weten! en of je er wat aan hebt hangt helemaal af van de cursus, je bevalling en wat voor persoon je bent, dus tja... Gym heb ik de vorige keer niks aan gehad, hoop dat yoga nuttiger is. @buikjes: wat leuk dat het zo langzamerhand bij iedereen zichtbaar is!! en als zelfs vreemden het zien, dan is het echt echt! @liespijn: hier bij vlagen! bij Lucas wel heel erg gehad. @ boobies: mijne worden ook beduidend zwaarder, waren net lege theezakjes na het stoppen van de bv, maar zitten nu weer vol hoor! (nog niet met melk natuurlijk )
ooh fijn, toch goede keuze geweest om de yoga te doen! hoorde idd ook dat t beter was dan gym, dat je er meer aan hebt,... hebben jullie ook last van je darmen?
Zo, daar ben ik ook weer even! @Ik heb bij mijn 1e zwangerschapsgym gedaan, dat vond ik vooral lachen en gezelligheid! Bij mijn 2e was ik met zwangerschapsyoga begonnen, wat vreselijk zeg, kreeg er echt de kriebels van, ook last van mijn rug met bepaalde houdingen, dus daar was ik na een aantal keer wel op uitgekeken! Bij mijn 3e kreeg ik die nierklachten, dus was ik blij als ik s' avonds languit op de bank kon gaan liggen en nu bij mijn 4e, ook weer met nierklachten ben ik blij dat ik nog leef aan het eind van de dag hihi! Maar iets doen zo onderling met allemaal andere zwangere, das natuurlijk harstikke gezellig en zo leer je misschien nog wat mensen kennen! @Last van mijn darmen heb ik niet echt, maar ik heb wel veel gassen zeg maar altijd als ik zwanger ben, als je begrijpt wat ik bedoel! @Buik groeit nu aardig en mijn borsten zijn niet echt veranderd! Voor de rest morgen 1e afspraak vk en naar de tandarts ook altijd leuk pfff! Ff GTST afkijken...
@stuwing: Volgens mij heeft ook niet iedereen hier last van. Ik vorige keer wel, leek wel of ik 2 bakstenen in mijn te kleine E-cup had zitten. Kon mijn armen amper naar beneden krijgen, hahaha! Ach ja, voor een goed doel he. Als je trouwens geen BV wil geven, kan je er pilletjes voor krijgen, zodat de stuwing niet op gang komt. @gym etc: Vorige keer heb ik Yoga gedaan, vond het wel relaxed en gezellig. Denk wel dat ik het dit keer weer doe. @Darmen: Heb net nog een half uur op de wc gezeten, hahaha! Dacht nog, Japie komt er zo mee uit! En poeh, hier ook last van darmgassen, hahaha! Guido wordt er helemaal gek van en ik krijg er zo langzamerhand de slappe lach van. Ben trouwens zo ontzettend nieuwsgierig naar het geslacht van Japie. We hebben een hele gave jongensnaam gevonden....meisjesnaam zijn we nog niet echt voor gaan zitten, omdat we een jongensnaam moeilijker vonden. Heb morgen ook een afspraak bij de tandarts...wortelkanaalbehandeling...kijk er nu al naar uit
Hier ook super last van mn darmen... of juist niet?? Ik heb echt heel veel moeite met naar de wc gaan. Hoeft echt nog maar 1 keer in de week, en dan zit ik echt een half uur met pijn en moeite....:x Heb alles al geprobereerd, roosvice laxo, lijnzaad door de yogurt, en gedroogde pruimen... Niks helpt! Ik ga deze week nog eens heel veel van die pruimen eten, overdreven veel. Als dit niet helpt ga ik langs de dokter! Want dit is niet normaal. Voor de rest alles goed hier! Heb net appelflappen gebakken, ga nu de 1e proberen Jammie....!!