3 dagen overtijd? Neg. Test? Innestelingsbloeding?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Starlady, Nov 4, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Starlady

    Starlady Bekend lid

    Sep 24, 2005
    892
    0
    0
    GLD (zuid)
    Hallo,

    Begin dit jaar afscheid genomen van dit forum na meerdere miskramen, allerlei testen gehad in ziekenhuis ivm met vele miskramen, dat we de 12 weken niet halen kwa zwangerschap. Er is niets uitgekomen, alles was goed en positief. Vruchtbaarheid meer dan normaal aanwezig. Een vingerknip en ik ben zwanger, dat viel hen wel op.

    Na goed overleg verplichte rust toegewezen gekregen door verloskundige en gyn om lichamelijk en fysiek tot rust te komen.

    Moeilijk, maar wij hebben ons eraan gehouden. Geen pil gebruikt aangezien ik die hormonen niet meer in mijn lichaam wilde. Met oud en nieuw zouden we de voorbehoedsmiddelen wegdoen en er in 2011 opnieuw voor gaan.

    Op 26-5-2010 mijn laatste miskraam gehad met 11 weken (hartje klopte na 2 goede echo’s op de 3e echo ineens niet meer, het was opnieuw over).

    Menstruatie gehad op volgende data’s:

    16-7-2010
    12-8-2010
    10-9-2010
    4-10-2010

    Ik zou al ongesteld moeten zij geworden, maar dit ben ik niet, enkel vanmorgen roze bij t afvegen met veel afscheiding / slijm zeg maar… weet niet hoe ik dit verwoorden moet.

    Heel gek (schaam me ervoor) maar OB ingebracht en gekeken of er iets aan zou zitten wat zou duiden op een aankomende menstruatie… Niets dus. Op een mini speldekopje roze na helemaal bovenop.

    Mijn ervaring geeft aan dat er dan nog niets op komst is binnen 2 dagen iig.

    Wel zwangerschapstest gedaan ivm slikken van ibruofen (waardoor ik al eens een mk heb gehad toen ik niet wist zwanger te zijn) en deze test was negatief op 02-11-2010 met late ochtend urine.

    Wil me er niet teveel op focussen, geen geld uitgeven aan testen die toch negatief zijn. Etc. hiervoor heb ik teveel meegemaakt en teveel geld begin dit jaar al uitgegeven J

    Een kindje is meer dan welkom, maar verwacht niets. We hebben t immers (op 1x na vorige maand) veilig gedaan na de laatste miskraam. We wilde niet nog meer verdriet en eind december zou voor ons pas weer een startsein klinken hiervoor…

    Mijn vraag is of dat wat ik nu heb, een gesprongen adertje kan zijn, of een innesteling, heb ik nog niet eerder gehad. Niet bij mijn dochters zwangerschap, niet bij miskramen. En als het al een innesteling is, wanneer krijgt men die? Met innesteling of juist rond datum menstruatie?

    Bedankt voor t lezen en evt antwoorden, geven van reactie.
     
  2. Yummy Mummy

    May 6, 2007
    92
    0
    0
    Hoi Starlady,

    wat een verhaal, meid. Hoe is het nu? Nog niet ongesteld geworden? Die ene keer onveilig, was dat rond je vruchtbare periode? Ik lees verschillende verhalen, maar een innesteling zoiu rond een dag of 5 na je eisprong ongeveer plaatsvinden. Maar ik weet ook mensen die in de 5e week van de zwangerschap bijvoorbeeld nog wat bloed verliezen door de innesteling. Dus ik ben bang dat ik je niet echt kan helpen. Hopelijk krijg je snel uitsluitsel. En mocht je zwanger zijn; ik hoop van harte dat het dan goed blijft zitten deze keer! Heel veel sterkte en ik lees graag hoe het verder met je gaat!
     
  3. Sjantalle

    Sjantalle Actief lid

    Feb 17, 2010
    375
    0
    0
    leerkracht bo
    PFFFF....Wat hebben jullie veel voor de kiezen gekregen!

    Ik heb zelf nooit een innestelingsbloeding gehad.. Ik zou zeggen houd je deze week rustig, (makkelijker gezegd dan gedaan) Kijk het even aan.

    Zelf zou ik dan toch een testje wagen om duidelijkheid te krijgen.
    (Misschien kun je een pakketje bestellen via internet. Dan zijn ze vaak net wat goedkoper.)

    Mocht de test eens positief zijn: ik hoop voor je dat de beeb blijft 'plakken'. Dat verdien je zeker wel na zo'n heftige periode!
     
  4. Starlady

    Starlady Bekend lid

    Sep 24, 2005
    892
    0
    0
    GLD (zuid)
    Test was vrijdagochtend licht positief, kon niet blij zijn, weet niet waarom. Smiddags bevestigde t mijn gedachtend. Ongi...

    dankje dames...
     
  5. Sjantalle

    Sjantalle Actief lid

    Feb 17, 2010
    375
    0
    0
    leerkracht bo
    knuf vanaf hier!
     
  6. Yummy Mummy

    May 6, 2007
    92
    0
    0
    Wat vreselijk balen! Sterkte, meid!!
     

Share This Page