Februari mama,s deel 5!!!!

Discussion in 'De mama's' started by mommy1983, Oct 7, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nelta

    nelta VIP lid

    Apr 28, 2009
    18,626
    9,138
    113
    Female
    Rotterdam
    Zo vanmorgen gelukkig niet zo vroeg als de afgelopen dagen. Stijn was heel even aan het piepen om 6 uur, maar sliep toen door tot kwart over 7.
    Manlief moest overwerken vandaag en ik heb vanmiddag met vriendinnen afgesproken. Lekker ff bijkletsen.
     
  2. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    In ieder geval beginnen om bijna geen kracht op je potlood te zetten en met rond draaiende bewegingen zacht kleur aan te brengen, hou je potlood ook heel schuin en aan het eind vast. Zo kan je bijna niet te veel druk geven. Als je overal waar je schaduw wil hebben langzaam de druk opvoert tot je vind dat je de juiste kleur qua schaduw hebt gevonden.
    Hopelijk heb je hier wat aan. Je begint altijd heel licht. Oefen anders eerst op een ander blaadje met het uitoefenen van druk op je potlood. Zodat je overgangen ook heel subtiel kunnen verlopen van licht naar donker.
     
  3. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    Goede morgen, mevr was al om 6,30 op. En nu weer om kwart over 8.
    Ik ga lekker even met haar spelen op de mat.

    Edit: eerst een mega stinkluier vervangen...;)

    Oh ja, Troel ik wilde ook nog laten weten dat het in the eye of the beholder is hoe donker je de schaduw wil hebben.
    Begin met heel ligt aanzetten
     
  4. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Ja dat weet ik, dat dat wel aan mij is natuurlijk hoe donker ik het wil hebben, maar vind het zo moeilijk in te schatten.
    Eigenlijk ben ik helemaal niet tevreden over de tekening en zit te denken helemaal opnieuw te beginnen, maar vind dat van de andere kant ook weer zwak van mezelf. Vind het wel een moeilijke foto om na te tekenen...
     
  5. Troeltje

    Troeltje VIP lid

    Oct 28, 2007
    10,662
    0
    0
    Veel plezier vanmiddag!

    Hier was het grut half 7 al wakker! ;)
     
  6. boni001

    boni001 VIP lid

    Mar 1, 2008
    6,548
    0
    36
    Twente
    Hallo,

    ik ga een poging doen om bij te lezen, Jasmijn zit hier naast me een boekje te lezen en Mirthe ligt te slapen. Eens kijken hoe ver ik kom.
     
  7. Angelsfire

    Angelsfire Fanatiek lid

    Jun 7, 2009
    1,322
    0
    0
    Goedemorgen,

    Hier een humeurige Tygo, volgens mij wordt hij een beetje ziek. Even aankijken. Sven heeft een koortslip, dus dat vind ik wel wat eng.

    @pnir: vind je in een winkel werken niet leuk? Dan zie je lekker veel mensen en heb je altijd wat te doen.
     
  8. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Goedemorgen,

    Zo, weer een lekkere nacht gehad, heb Etienne niet gehoord en had ook niet in de gaten dat manlief er om 7 uur uit ging. Werd zelf rond half 8 wakker en kon toen nog een uur blijven liggen heeeeerlijk.

    Nog ff over gisteren. Het is idd zo dat ik er eens goed met hem over moet praten, alleen weet ik soms niet goed hoe ik dat moet aanpakken. Meestal hou ik het voor mezelf, omdat hij nogal bot kan reageren als ik er iets over zeg... vind het wel lastig hoor... maar aan de andere kant doet hij ook zoveel dingen, dat ik eigelijk niet moet zeuren. Hij gaat er bijna elke ochtend als eerste uit om Etienne de eerste fles te geven en laat mij dan nog ff liggen. Hij helpt ook mee in het huishouden als hij er tijd voor heeft en kookt zo nu en dan. Ik rij geen auto, dus als ik een keer een cursus van mijn werk heb tot laat, komt hij me ophalen met de auto etc. Dus het is ook een ontzettende lieverd, er zijn zat andere mannen die dat lang niet allemaal doen, maar goed, soms dan wil je het gewoon ff van je aftypen... Komt goed!

    en over dat afvallen, ach jah... zo zwaar weeg ik nou ook weer niet. Maar vroeger kon ik altijd in maatje 36 en dat werd in de jaren wat groter en nu dus 40-42. Dus daar moet ik gewoon heel erg aan wennen en als ik dan in de spiegel kijk zie ik alleen maar een buikje, dikke benen en dikke kont en dan denk ik weer met weemoed terug aan dat slanke lichaam van me hahaha... 10 kilo eraf en ik ben tevreden, maar dat gaat niet zo 123 en idd 7 kilo in 6 weken vind ik ook niet gezond. Maar ik ben aan het sporten en aan het letten op mijn eten, dus meer kan ik niet doen...

    Zo, genoeg gezeikt op deze morgen, ik ga ff een stofzuiger door het huis halen. Wij hebben hier in de straat allemaal naaldbomen staan en met dit herfstweer vallen al die naalden op de grond en loop je dat snel naar binnen, waardoor de hele gang onder de naalden ligt. Dit duurt meestal een maand en dan is alles weer weg. Gaan ze er 2x in de week met blazers en een veegwagen doorheen, helpt geen donder, want de volgende dag ligt het er gewoon weer grrrr (onee, ben ik weer aan het zeiken) haha...

    Donder, wat een humor heb je. Vooral die mop over dat kind wat na 2 jaar in een keer opa opa oma oma papa papa zegt en dan de melkboer dood op de grond ligt, ik kwam niet meer bij:D

    Nou, doeiiiii
     
  9. boni001

    boni001 VIP lid

    Mar 1, 2008
    6,548
    0
    36
    Twente
    Jodela, heftig met de buren zeg.

    Sint/Kerst/Oud&Nieuw:
    Sint bij ons met opa en oma's en de week ervoor van mijn werk, Kerst nog niet over nagedacht, Oud&Nieuw zoals elk jaar met 2 stel vrienden. Maar daarvoor eerst in de buurt kindervuurwerk afsteken rond zeven uur.

    PDS: vriend van ons heeft dat ook maar die heeft heel veel baat bij elke dag een Yakult?

    Uitje: Ballorig vind ik goed idee, maar ben het met Lila eens, voorkeur voor Houten. Dat is voor mij al minstens 1,5 uur. Zoetermeer of Gouda is 2 uur, dat vind ik echt te ver/lang.

    Lila, was het leuk in de sauna?? En mooie foto.

    Mir, klinkt als een leuk feestje! En leuk dat je het gewoon thuis doet.. vindt die grote feestjes vaak zo overdone. Als je met 5 al begint met iets buiten de deur, wat moet je dan doen als ze 10 worden??
    Maar balen van je moeder..
    Leuke foto van Wesley, hij lijkt ook wel erg op jou.

    Kosten kinderen: ben eigenlijk wel benieuwd wat de BSO per uur kost per kind? Over 1,5 jaar gaat Jasmijn naar school en dan hoeft ze maar een paar dagen BSO/TSO. Oh lees het al, dat scheelt behoorlijk dan idd. Nu hebben we 25 uur per week, dan 6..

    Kinderopvang-actie: had ook al een tijdje terug getekend. Vind het echt weer een bagger-actie van de politiek: we introduceren een regeling, het is een super succes en we bereiken wat we willen (meer moeders werken) dus dan gaan we meteen maar inperken omdat het te duur wordt..

    Kom later weer verder lezen, Mirthe is wakker (voor mezelf: 236)
     
  10. boni001

    boni001 VIP lid

    Mar 1, 2008
    6,548
    0
    36
    Twente
    Nou, heb snel ff de rest doorgelezen, maar er is er eentje niet tevreden hier dus kom later nog ff terug.
     
  11. belliebel

    belliebel VIP lid

    Jun 11, 2009
    14,226
    648
    113
    Female
    Buschauffeur
    Moguh allemaal,

    FFies snel, moet zo weg! We gaan proefrit maken in een nissan primera. Ben benieuwd:D.

    Kom straks even bijlezen!
     
  12. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    goedemorgen (jaja, nog net:D)

    wel bijgelezen maar ga niet overal op reageren.

    echte namen... misschien idee om ff lijstej te maken met nickname/echte naam? ik weet het van nl bijna niemand;)

    slapen is hier snachts niet echt prettig. daniel is telkens wakker, last van zn tandjes denk ik en zn koppie is aan het werk. hij is voor aap aan het leren! vanohtend hing hij aan zn handen en MOND in de box, voetjes van de vloer!:$ maar dat beviel toch niet zo erg:D voor de rest klimt hij echt OVERAL op wat maar enigzins lukt:)
     
  13. guppekop

    guppekop VIP lid

    Aug 28, 2009
    13,271
    1
    0
    varend op schip
    jij gaat gelijk voor een nieuwe auto?:D
     
  14. ladytijger

    ladytijger Fanatiek lid

    Dec 5, 2008
    2,577
    0
    0
    Hoorn (noord-holland)
    Goede middag allemaal.

    Belliebel leuk hoor op zoek naar een nieuwe auto. Maar goed met zijn alle in een Nissan micra word volgens mij proppen.

    Wat een aparte droom heb je gehad betreft een tweeling. Ben erg benieuwd of je droom uit komt of dat er maar 1 heerlijk frummeltje aan het groeien is :D

    Mirr wat een leuke foto van je kleine man de trots straalt er echt vanaf.

    Dondersteen mooie tekeningen heb ik weer van je voorbij zien komen. En leuke moppen hoor hihihi.

    Troeltje wat vind je zo erg aan je voornaam daar is toch niks mis mee?

    Pnirmal hoe gaat het met jouw nog napijn Van je operatie?

    Gup wat jammer dat je ongi bent geworden. Hopelijk is het de volgende ronden raak.

    Betreft uitje indoor speeltuin klinkt prima :)

    Hier is Bram sinds we terug zijn van onze drie dagen Efteling niet te genieten. Echt om ieder wisse wasje moet hij huilen of gaat hij piepen. En wel slaap hebben maar niet willen slapen." zucht"
    Hopelijk is hij snel weer de oude want dit is toch wel weer erg vermoeiend.

    Verder gister lekker een avondje theater gehad. Ik ben samen met schoonmams naar urinetown de musical geweest en het wad erg geslaagd. :D
     
  15. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    Haai!

    Wilde van alles doen en het is nu alweer 2 uur. OMG! Behalve een beker melk uit mijn handen laten vallen en de troep op ruimen... DAt was VEEL! Ben ik nu al bek af... zucht.
    Manlief is bij zijn ouders gezellig aan het zijn. En ik wil moet dinges enzow... hihi.

    Bedankt voor de complimenten ivm de tekeningen. *buig*

    En... als ik alles bij elkaar optel gaat geloof ik Balorig winnen wat betreft het uitje.
     
  16. ladytijger

    ladytijger Fanatiek lid

    Dec 5, 2008
    2,577
    0
    0
    Hoorn (noord-holland)
    Donder mocht je niet samen gezellig doen bij je schoonouders?

    Wij hebben het huis weer helemaal schoon en manlief is daarvan aan het bijkomen met een verdient slaapje op de bank hihih
     
  17. LiLaLief

    LiLaLief VIP lid

    Jan 1, 2009
    6,729
    0
    36
    De sauna was lekker Boni, thanks!
    Jewetje, 25 pagina's om bij te lezen?
    Ik ga maar even naar de winkel.. ;)
     
  18. 1Dondersteen

    1Dondersteen VIP lid

    Nov 10, 2008
    14,905
    0
    0
    Waar is toch het uitjes lijstje?!?
    Ik zoek me sufffff!
    Ik zit al op blz 218
     
  19. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Baggggggggggggerweer...

    Kleine ligt op bed, mama zit met een kop thee op de bank. Teenmoms op mtv aan het kijken. Pffff, die zitten helemaal in een lastige situatie en sommige vriendjes zijn echt niet te geloven. Snap niet dat sommige nog bij elkaar zijn pffff...

    Ballorig in Houten??? Dan heb ik echt mazzel. 7 min. met de trein, 5 min met de bus en ik ben er waaaaaaaaah. That's fine by me:D

    Nog plannen voor vandaag?

    Wij gaan vanavond bij schoonouders eten. Heb om een biefstuk gevraagd hihihi... Morgen zwemmen in Gorinchem...
     
  20. mammamia

    mammamia Niet meer actief

    Februari-mama's uitje!!!

    Wanneer: Zaterdag 22 januari
    Waar: Nader te bepalen

    1. Knorretje84 *
    2. Ninja2
    3. Dondersteen1
    4. Belliebel *
    5. Evenstar (onder voorbehoud)
    6. Super Mommy
    7. Mir5555
    8. Troelje
    9. Ladytijger
    10. Pnirmal *
    11. Lilalief
    12. Angelsfire
    13. Mammamia
    14. Guppekop (ligt eraan waar)*
    15. Boni001 (ligt eraan waar)
    16. Bwt'je
    17. Nelta
    18. Jodelahiti *
    19.
    20.

    Sta je er nog niet bij en wil je mee....geef je op!!!

    * = hebben al keuze aangegeven voor plek waar we kunnen gaan afspreken.

    Suggesties voor plekken om af te spreken:

    * Sea-life, Scheveningen
    * Winter Efteling, Kaatsheuvel *
    * Blij/dorp dierentuin, Rotterdam
    * Ouwehands dierenpark, Rhenen
    * Indoor speeltuin (bijv www.kidzcity.nl utrecht) * * **
    * Zwemmen
    *

    Zullen we onze voorkeur aangeven dmv een * achter de plek waar je zou willen afspreken???
     

Share This Page