hoi meiden, ik ben nu bijna 33 weken zwanger, en krijg vanwege een misbruik verleden een geplande keizersnee, omdat een gewone vaginale bevalling te heftig is, gezien het gebied waar ze moeten zijn, ik kijk ergens wel een beetje uit naar de bevalling, omdat het op het moment allemaal heel zwaar is, ik heb last van bekkeninstabiliteit,en ben psychisch ook niet een heel stabiel persoon,waardoor ik nu behoorlijk uitgeput aan het raken ben, gelukkig heb ik wel goede begeleiding, nu is mijn vraag met hoeveel weken ze bij jullie een geplande keizersnee hebben gedaan, en of er misschien nog meer vrouwen zijn die door lichamelijk en geestelijk functioneren nog iets eerder een keizernee hebben gehad?? groetjes rissie.
Bij mijn eerste met 38 weken en 3 dagen en nu met de tweede is het protocol veranderd en doen ze het vanaf 39 weken (beter voor baby minder couveuse kindjes dan). Mijn ks staat gepland voor 39 weken en 5 dagen nu.
Ik krijg nu maandag mijn keizersnede op 37 weken en 4 dagen. Ons ventje loopt wel serieus voor anders was het een week later geweest! Veel succes!!!
Ligt heel erg aan de reden voor keizersnee! In principe liefst na de 38 weken.... Hier bij 38+3, vanwege de grootte.
Bij ons een geplande ks ivm stuit. Werd gepland met 40+0, met in ons achterhoofd: dient de kleine zich eerder aan, dan wordt hij eerder gehaald! Veel succes alvast!
Hier ook een geplande KS ivm stuit. De kleine is met 39 weken en 4 dagen gehaald, hij had dit ook echt nodig, bij de geboorte woog hij maar 2690 gram.
En nog een geplande keizersnede ivm stuit. Gepland op 38 weken en 3 dagen, zodat de kans op weeen en dus een 'gewone' bevalling kleiner zou zijn.
Hier altijd na 39 wk tenzij heel zwaar wegende medische redenen natuurlijk. Hoe langer ze blijven zitten des te beter in principe.
Bij mijn vriendin in de 38ste week, maar in ons ziekenhuis is protocol idd met 39 weken. Onze ks staat ook voor die week gepland, weet niet of ze dat nog naar voren gaan halen als onze zoon ook weer zo groot lijkt (of nog groter) dan onze dochter die met 40 weken 9 pond was. Die 39 weken is idd omdat het beter is voor de kindjes. De gezondheid van het kindje gaat voor. Werd zelf ook met 40 weken pas ingeleid terwijl ik hele erge bi had, kon echt niet meer lopen en omdat mn dochter zo groot was wilde ze wel eerder gaan inleiden (39w1) maar had toen nog een bmm die totaal niet verstreken was.
Hier is het beleid ook veranderd naar 39 weken, maar ik mag ook absoluut geen weeen krijgen en daarom krijg ik de keizersnede met 38 weken precies. Als ik jouw verhaal lees denk ik ook dat je op 39 weken moet rekenen. Er is dan inderdaad minder risico op couveuse, geelzucht, e.d.
hoi meiden bedankt voor al jullie reacties, de keizersnee is gepland met 38 weken en drie dagen,dus nog maar vier weekjes nu, spannend!!!