Voormalig temp-meiden deel 4

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Mosa1982, 7 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. afrola

    afrola Fanatiek lid

    7 aug 2008
    3.434
    2
    38
    Utrecht
    :DMosa GEFELICITEERD!

    Dat je gewoon niets hebt laten merken :$, gemeen hoor :x:p:D
    En zonder vriend getest :$, vind hij dat niet erg? Wel een mooie verrassing voor hem ;).
    Het is wel echt een heel mooi en superduidelijk kaartje :)!

    Succes en sterkte met de spanning! Superleuk dat je zo ongeveer gelijk op gaat met je schoonzusje. Heel speciaal, dat moet gewoon goed gaan voor jullie allebei!

    Verder kwam ik even vertellen dat ik een heel weekend alleen ben :(, vriend is met vrienden op stap. Nu ga ik langs mijn ouders, ze even opvrolijken en afleiden :).

    Verder merk ik goed dat J een sprong heeft gehad. Ze gaat ineens helpen schoonmaken :$. Pakt doekje om haar vieze snoet af te vegen. Gister gooide ze haar beker water om (per ongeluk) en toen pakte ze snel haar slab om het water op te vegen :$:D. Zo leuk om te zien. Ook heeft ze ontdekt wat ze met een pen kan doen :D. Mijn eerste werk is beklad ;), gelukkig kon collega er om lachen :D.

    Fijn weekend allemaal.
    Misschien wel met nog meer leuk en verrassend nieuws, wie o wie ;)???
     
  2. afrola

    afrola Fanatiek lid

    7 aug 2008
    3.434
    2
    38
    Utrecht
    Ik zie nog snel Sterre's berichtje..

    Sterre, Heel veel beterschap! en succes met Noah's feestje!
    knuffie!
     
  3. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Afrola, voor m'n gevoel kon het niet missen dat ik zwanger zou zijn, maar ja, voor hetzelfde geld was mijn cyclus nog in de war ofzo, dus ik vond het fijner om het er niet over te hebben :)
    Mijn vriend denkt dat ik morgen zou testen, maar omdat ik liever niet morgen om half 7 wil opstaan omdat ik zenuwachtig zou zijn vanwege het testen, deed ik het liever vandaag :) En ik merkte dat ik zelf gespannen werd van de onzekerheid, en ook al was hij vandaag negatief, dan zou ik het tenminste weten ;)

    Dat geeft me ook wel weer goede hoop, ik heb maar één keer eerder zo'n mooi en duidelijk tempkaartje gehad, en dat was toen ik zwanger was van Veda. De tweede keer was hij toch heel anders (en onduidelijker). Hopelijk is het een goed teken.
    En sowieso ben ik natuurlijk erg blij dat het weer zo snel raak was :)

    Saai hoor, je mannetje een heel weekend weg ;) Goed idee om naar je ouders te gaan, hopelijk vrolijken ze daardoor op!

    En J aan de schoonmaak :D Wel een nuttig sprongetje ;) Nu de pennen maar goed opbergen :p
     
  4. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    9 mrt 2008
    4.888
    1
    38
    Zaanstreek
    MOSA gefeliciteerd, nu maar hopen dat alles OK is. Gelukkig mag je wel voor een vroege echo komen, dat neemt dan wel wat onzekerheid weg.
    En ik zet hem vast in het blauw:)

    @sterre; succes vandaag met het feestje. Hopelijk zijn jullie genoeg opgeknapt en kan er van genieten.

    @afrola; het eertste kunstwerk van J. Dat die collega het niet heeft ingelijst voor je:)

    Hier, heel blij want vanmorgen (veld)kaarten gescoord voor Prince.
    Super ik heb hem altijd al eens live willen zien.
     
  5. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    hoi dames

    @mosa Gefeliciteerd!!! :D:D:D wat een super nieuws zeg!! echt heel erg eluk en jeetje wat een mooi kaartje!! spannend hoor dat je het vanavond tegen je vriend gaat vertellen, echt heel leuk, ik d8 ook pas net als sterre van hmm hoe zou mosa dr kaartje er uit zien, maar echt heel gaaf!!! en ook heel fijn dat je w.s. een vroege echo krijgt en dat je helemaal niet zo veel scheelt met je schoonzusje, ook altijd gezellig toch?

    @sterre ah wat vervelen dat jullie allebei zo mega ziek zijn :( beterschap! hopelijk trekken jullie het een beetje, noah zn feestje! en ook balen dat je ei toch gister is geweest ipv dag 16!

    @pookie wat leuk dat je kaarten hebt gewonnen voor prince:) en jammer dat je het hele weekend alleen thuis bent, maar zeg van jou zinnetje word ik wel een beetje nieuwschierig.. wie er nog meer allemaal verassend nieuws kan hebben....?? jij misschien of??? ;):p

    @all

    feli wou gisteravond maar 20cc van dr laatste fles...;) ze had gelukkig wel goed gegeten, gewoon met ons mee gegeten, broccoli taart zat wel zout in, maar ik was allang blij dat ze at, want ze had al 2 avonden geen avond eten gegeten...

    maar wie weet is ze die fles dus nu zelf wel aan het afbouwen? ik moet dan maar weer kijken hoe ik dat dan doe, want nu krijgt ze dan smorgens en tussen 12.30-13.30 nog een klein flesje 150cc maar anders moet ik misschien die eerst weg laten??

    maar nu gaat het ook wel wat beter heb ik het idee, gelukkig in iedergeval geen koorts meer, en ze kan ook al weer een beetje spelen, soms nog wat hangerig maar dat zal vandaag en morgen wel helemaal goed komen denk ik hoor :D

    nou dames, fijn weekend allemaal, ik ga dalijk maar eens even een lekker rondje wandelen met feli en zora.

    groetjes!!

     
  6. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    9 mrt 2008
    4.888
    1
    38
    Zaanstreek
    #686 pookie66, 6 nov 2010
    Laatst bewerkt: 6 nov 2010
    @sannehaa; nou ik heb die kaarten voor Prince niet gewonnen hoor, maar ik ben al superblij dat ik veldkaarten heb kunnen kopen.

    Ik heb de afgelopen 3 dagen een behoorlijke garderobe voor Y bij elkaar geshopt.
    Zometeen ga ik ff kijken of ze alles een beetje past.
    Ze hadden bij de C&A leuke dingen maar daarvan ben ik erg bang dat ze het niet past. Gelukkig kan ik het dan terug brengen. Het zijn alleen heel erg leuke kleertjes. 1 setje met spijkerbroek truitje en bolerootje en een legging met een petticoatrokje. Dat laatste is echt leuk voor kerst.
     
  7. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    @pookie oww sorry ik d8 even dat je die kaarten gewonnen had! naja in iedergeval fijn dat je ze hebt :D wat leuk dat je zo veel kleertjes voor Y hebt gekocht, en dat peticoat rokje, ow dat zal wel heeeel leuk zijn ja! zeker voor kerst enzo, welke maat heb je gekocht voor dr? 74? of 80?

    groetjes!
     
  8. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Zo, iets leuks geregeld voor vanavond! Mijn ouders komen vanavond oppassen omdat wij uit eten gaan, zomaar :D Dan kan ik het tijdens het etentje tegen mijn vriend vertellen, en eventueel daarna kunnen we het tegen mijn ouders zeggen :)

    Ik merk dat mijn moeder het best lastig vindt dat nu mijn schoonzusje zwanger is, terwijl het pas bij mij misgegaan is. Ze zei vandaag ook nog: ik hoop ook dat het bij jullie ook niet zo lang duurt voor je weer zwanger bent :D Ik kan altijd heel goed doen alsof er niets aan de hand is, dus ze weet écht niets.

    Pookie, ik heb zelf helemaal niets met Prince, maar wel gaaf dat je naar een concert van hem gaat! Waar treedt hij op?

    Klinkt leuk, de kleertjes! Hopelijk is het wat!

    Sanne, fijn dat het beter lijkt te gaan met Feli :) Nu zal ze wel hard opknappen! Ik zou ook eerst die 2e fles (van tussen de middag) weglaten als je over zou willen op 2 flessen, maar dat moet Feli zelf ook willen natuurlijk ;) Wel lastig dat ze die laatste zo moeizaam drinkt ;)
     
  9. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    @mosa

    wat leuk wat je geregeld hebt , lekker uit eten, mannetje lief vertellen, en dan misschien ook nog ouders :D echt gezellig hoor!

    ja weet je waar ik bang voor ben bij feli met die fles,

    ik denk omdat ze dan tussen 12.30-13.30 toch nog dorst heeft (logisch ook want ze drinkt om 7u en daarna bij het fruit wilt ze meestal niet drinken)

    dat ze dan zich wel vol drinkt zegmaar, ookal is dat nou melk of sap, en ik denk daarom dat als ik haar dan b.v. wt sap zou geven, ze dan savonds alsnog niet haar fles wilt drinken.

    maar goed, dit Denk ik natuurlijk zomaar, maar wie weet is het wel niet zo hahaha;)

    eerst een kijken wat ze vanavond met de fles doet, want ik mocht al wel langer naar 2 flessen, maar ik denk dat ze die extra'tjes gewoon nog wel kan gebruiken:)

    veel plezier alvast vanavond! weet je al waar jullie gaan eten??
     
  10. Loe

    Loe Niet meer actief

    Even snel tussen de hektiek door (nee t gaat hier nog steeds niet over rozen helaas):

    Mosa, van harte gefeliciteerd!!
     
  11. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Wie verteld mijn meisje dat ze nog steeds een baby'tje is :) De laatste tijd slaapt ze vaak 2 keer 45/60 minuten en dat is het. Die lange dutjes waren toch wel lekker :D

    Thanks Loe :)

    Sanne, blijft toch altijd lastig, veranderingen in het eetschema. Nu heb ik het geluk dat Veda veel dingen op een gegeven moment zelf aangeeft, maar misschien probeert Feli dat ook wel te doen met de laatste fles? Als ze goed haar avondeten eet, en evengoed goed slaapt, dan is het verder ook prima natuurlijk dat ze 's avonds minder/niet drinkt.
    Maar je hebt ook wel weer gelijk over dat Feli wel wat extra kan gebruiken!

    Ik ga Veda maar ophalen, zo te horen gaat ze echt niet meer slapen.
     
  12. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Mosa, JOEPIE!!!! VAN HARTE MEID!!!
    Wat leuk dat het weer zo snel raak is en wat een mooi temp kaartje!
    Ik ben benieuwd hoe je vriend reageert :D


    Sterre, beterschap!!

    Verder had ik vanmorgen echt heel uitgebreid gereageerd, maar dat ging net op het laatste moment mis....
    Geen zin meer om het opnieuw te typen.
    Zometeen komen mijn schoonouders en die gaan op Svinthe passen. Wij gaan eten bij de schuinoverburen.
    Heb er geen zin in, blijf liever lekker huis hahaha!

    Gisteravond zijn we samen uit eten geweest en heeft onze nieuwe oppas opgepast.
    Alles is goed gegaan en we hebben een hele leuke avond gehad.
    Was al weer een tijdje geleden dat we samen uit waren :D
     
  13. pookie66

    pookie66 Fanatiek lid

    9 mrt 2008
    4.888
    1
    38
    Zaanstreek
    Ha het is een feestweek.
    Wij gaan vanavond ook lekker uit eten. Yuna is dan bij oma.10 jaar eleden had ik ook nooit gedacht blij te worden van Prince maar ik heb een paar LIVE shows van hem op DVD gezien en het is echt heel goed, jazzy / funky. Tja en daar houdt papa natuurlijk heel erg van.

    Mosa veel plezier vanavond en maak je vriend en ouders maar blij:D
     
  14. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    @pookie haha prince is ook niet echt mij style maar ik heb nog nooit echt zo veel van hem gezien, maar als jij en je man het maar leuk vinden toch :D en zowiso lijkt een concert me best eens leuk om mee te maken (ben er echt nog nooit op een geweest namelijk) en jullie ook al uit eten, smakelijk!

    @hanna ow jij ook al "uit" eten maar je hebt geen zin :( wie weet word het als je er eenmaal bent toch nog leuk? en mooi dat het gister gezellig was :D en de nieuwe oppas hoe kom je daar aan? ik wil namelijk ook wel eens een oppas om eens iets leuks te kunnen doen met hai

    @ahh wij zijn niet uit eten geweest dit weekend:(

    ;) haha geintje:p

    tsja tis dat hai er niet van houd, ik wel, maar ik ga misschien aankomende week met een vriendin even ergens een hapje eten en wat bij kletsen:D

    en owja ipv om nog kleertjes voor feli te bestellen, heb ik zelf wat dingen vd h&m besteld haha moet ook een x gebeuren natuurlijk haha, ik hoop dat het leuk spul is!

    nou dames, ik ben vanavond alleen, want hai gaat op stap vind ik altijd zo saai, maar ik weet wel iets wat ik kan doen vanavond, ik moet nog plakboeken van mn werk af maken en dat moet Echt eens gebeuren, dus vanavond misschien wel eens een goed idee.. of ik er aan toe kom ( of niet gewoon op de bank lekker tvtje kijk) dat is weer een ander verhaal, maar het idee is er ;)

    nou dames, groetjes!!
     
  15. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Mosa, joehoeoeoeoepie! Gefeliciteerd ...

    Sterre, beterschap, jammer van je eitje ...

    Afrola, hopelijk past ze die pasgeleerde kennis ook nog toe als ze 16 is :D.

    Pookie, gaaf hoor naar Prince (mag je dat nog zeggen)!

    Sanne, als ze zelf bijna niets meer blijft drinken van dr avondfles en wel doorslaapt dan zou ik m tzt niet meer aanbieden.

    Hanna, leuk saampies uiteten :)
     
  16. Mosa1982

    Mosa1982 VIP lid

    19 jul 2008
    11.130
    1
    0
    Gelderland
    Hanna, hopelijk was het etentje vanavond toch gezellig! En fijn dat het gisteren goed is gegaan met een nieuwe oppas!
    Ben je alweer helemaal opgeknapt?

    Pookie, lekker hoor, ook uit eten! Lekker gegeten?
    En Prince (of hoe hij dan ook moge heten op dit moment :)) is natuurlijk wel een echte artiest, dus het zal idd wel een gaaf concert worden!

    Sanne, saai hoor, alleen thuis vanavond ;) Hopelijk vermaak je je wel een beetje!

    Sterre, hoe gaat het nu? Vieren jullie morgen Noah's verjaardag?

    Afrola, hoe was het bij je ouders?

    All, vanavond dus uit eten geweest. Als we ergens eten, dan toosten we meestal op ons en op Veda, en nu zei ik er achter aan: en op de hele kleine ukkepuk in mijn buik :D Mijn vriend keek zo :$ Hij is er zó blij mee, hij was helemaal hyper erna :D
    Toen we thuiskwamen tegen mijn ouders verteld, die waren natuurlijk ook superblij. En ze vonden het helemaal leuk dat ze, als alles goed gaat, in juli er twee kleinkinderen bijkrijgen :)

    Nu nog even op de bank hangen en zometeen nog wat foto's inplakken. Ik moet er nog een stelletje en dan ben ik weer helemaal bij. Na Veda's verjaardag bestel ik ze dan weer van de afgelopen maanden, zo probeer ik het heel regelmatig bij te houden.
    Fijne avond nog!
     
  17. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    hoihoi

    @mosa ow wat leuk dat jullie avondje zo geslaagd was!!:D echt super hoor!

    en ik ben nog steeds niet alleen thuis haha hij weet nog niet of hij nog gaat naja ik vind het wel best hoor :D haha

    kga nu ff bankhangen! groetjes!
     
  18. twinny

    twinny Fanatiek lid

    4 jul 2006
    2.822
    1
    0
    Zuid-Limburg
    hoi meiden

    sorri, weer lang niets van me laten horen. ben momenteel ziek, ontsteking op de longen en dat vreet veel energie. Verder gaat het wel oke hier hoor.

    Mosa: van harte meis, wat fijn dat weer zo relatief snel gelukt is. geniet er maar van, dit keer gaat het gewoon goed!

    Vraagje.......... Kaj is nu 5 1/2 mnd. Weten jullie nog wat jullie kids toen aten? Mannetje heeft volgens mij de laatste dagen erg veel honger!!!

    grjts
    twinny
     
  19. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Goedemorgen meiden,

    Nou ja, laat dat goede er maar af...
    Pfffffff!!!!
    Gisteravond toen we thuis kwamen was Svinthe helemaal wakker. Opa en oma vonden het wel leuk, wij iets minder....
    Ze had niks van de laatste fles gedronken... NIet zo handig van mij, ik was vergeten te vertellen dat Svinthe haar laatste fles gewoon op haar kamertje krijgt en niet beneden... Dus ze dacht: FEEST!!!
    Dus heel ontrustig gaan slapen, ik ben er zo vaak uitgeweest.... en een fles om half 3.
    Vanmorgen natuurlijk pieperig vanwege de slaap, mijn man boos hierover.. oh oh, dat gaat ook nooit verbeteren vrees ik, dus ik maar weer alle aandacht voor Svinthe....
    Nu slaapt ze gelukkig en heb ik me even kunnen douchen en aankleden.
    Hopelijk wordt ze strakjes heel uitgerust wakker :)

    Mosa wat heb je een mooie banner gemaakt!

    Het etentje gisteren was wel leuk en lekker.
    Volgend weekend hebben we helemaal geen afspraken, daar kijk ik ook wel naar uit. Gewoon eens even niks!

    Twinny, beterschap!

    Sanne, is Hai nog uitgegaan of is hij bij je gebleven?

    Fijne dag allemaal!
     
  20. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    hoii dames

    @hanna ow meid wat een rot nacht! en dan ook je mannetje die niet erg meewerkt :( hopelijk is je meisje dalijk wat gezelliger! was het eten bij de overburen nog leuk/lekker? en hai is nog lekker thuis gebleven :D haha

    @mosa mooie banner!!

    @twinny wat vervelend dat je zo ziek bent! aan feli kan je niet echt goed meten wat een kindje rond die tijd ongeveer eet, omdat ze vrij weinig at en ik pas later met fruithap en groente begon, zei dronk volges mij alleen nog maar melk en misschien soms fruit.

    maar volges mij mag je wel rond 6 mnd fruit en groente? gaan geven, en dan nog flessen natuurlijk. beterschap!

    @all

    feli had gisteravond ongeveer heel haar laatste fles nog leeg gedronken! maar ze had wel sochtends bij dr 1e fles 100 laten staan..

    maar het fijne aan 3 flessen is, dat als ze b.v. de ochtend wat minder drinkt,, ze de rest vd dag het nog kan inhalen als ze wilt, als je er maar 2 hebt, en als ze dan een x minder drinkt, kan ze het natuurlijk niet meer met melk inhalen denk ik dan..

    ze heeft trouwens vanmorgen na dr fles ook nog 1 hele boterham op! dus het word nu wel echt tijd om met ons meisje te gaan ontbijten! (eerder deden we dat niet altijd en gaven we ook wel een papfles ivm tijd.)

    nu ligt ze lekker te knorren en ik ga ff lekker zelf groentesoep maken :D khep er nu al zin in!

    groetjes!
     

Deel Deze Pagina