ik heb op google gekeken of er vervallen gebouwen waren in mijn woonplaats, niets gevonden. Ik vond wel volgende link: partyflock forumonderwerp: Oude vervallen gebouwen, forten, fabrieken. Ik weet niet of ik dit hier mag neerzetten. Als het niet mag, dan hoor ik het graag.
Op de Kempervennen (Centerparcs) heb je helemaal achteraan in het park vervallen PTT huisjes. Als je erop googled vind je wss wel wat foto's. Een heel luguber straatje is het..
In appingedam staat een oude vervallen steenfabriek. Verder is daar een paar km van verwijderd ook nog een oude vervallen kerk
Helaas geen tips maar ik vind je foto's wel mega! Ze hebben echt iets engs, zou zo uit een film kunnen komen! Succes ermee!!!
Waar ik vandaag kom zit heel dichtbij een oud pand, vrijstaand op veel grond, voorheen een internaat/ opvang voor jonge asielzoekers. Staat al heeeel lang leeg maar ben er wel eens in geweest (met mijn broertjes op onderzoek, door de kapotte ramen naar binnen) Het was wel eng vond ik Het heet Valentijn en ligt in Nunspeet. Misschien kun je via google iets vinden? (Als ik intik: valentijn vervallen nunspeet zie je van alles) Weet niet of je zoiets bedoeld hoor..
@ Female: bedankt, zoiets vind ik erg interessant! Er is in 2005 een brand geweest en helft van het pand is weg. Heb nog niet kunnen vinden of ze het nu helemaal gesloopt hebben. Anders zeker de moeite waard!
hier misschien iets tussen? jammer dat niet alle foto's het doen en niet alles is in nederland, maar misschien zit er wel wat tussen partyflock forumonderwerp: Oude vervallen gebouwen, forten, fabrieken.
haha lees nu dat het niet alleen in Nederland hoeft te zijn. Misschien vind je Beelitz Heilstatten wel wat beelitz heilstätten - Google zoeken beelitz heilstätten - Google zoeken
Op dat terrein stonden een paar gebouwen. In een andere iets verderop is idd brand geweest. Dus niet in het pand dat ik je liet zien. Maar het kan ook zijn dat er inmiddels plannen zijn met de grond, omdat ik er al een poos niet meer geweest ben. Zal straks eens aan pap en mam vragen, die wonen er nog steeds dus. Zie ze straks
Faye23, weet niet of je dit wat vind: Huis te koop: Hoofdkanaal WZ 96 7881 AE Emmer-Compascuum [funda] dit was het huis van mijn oma, is ook nogal vervallen.
en ik moet zeggen, op de foto ziet ie er "beter" uit dan het in werkelijkheid is. de makelaar zou natuurlijk nooit de slechtste kanten er op zetten.
Ik weet niet waar je woont en hoe ver je ervoor zou willen reizen...maar hier in de buurt (vlakbij rotterdam) staan vrij veel huisjes/boerderijen die op instorten staan. Daken die half ingezakt zijn, sommige gebouwen zijn al ingestort en groeien halve bomen uit...veel van dat spul. Het trekt mij ook altijd wel zulke gebouwen. Vooral omdat het toch mijn droom is ooit een huis helemaal op te knappen/renoveren
In Oisterwijk maak ik regelmatig (trouw)reportages. Daar staat een oude leerlooierij. Erg gaaf! Zoek maar eens op google afbeeldingen (mag hier vast niet de link van mn site plaatsen )
( heb nog niet alles gelezen, dus wellicht is ie al genoemd ) In Harlingen staat de oude cocos fabriek, aan de Kimswerderweg. Cocosfabriek Harlingen — harlingenboeit.nl
Hoi Faye, Super mooie foto's! Ik las je vraag en moest meteen aan Doel in Belgie denken. Misschien heb je er wel eens van gehoord. Het ligt vlak bij Antwerpen. Op dit moment is het een spookstadje. Er wonen nog wel wat mensen, maar dit wordt steeds minder. Ook wordt er langzaam aan steeds meer afgebroken. Ik ben er zelf iets meer dan een jaar geleden geweest om te fotograferen. Dit was een opdracht die we samen met alle fotografiecursisten moesten doen. Iedereen moest een eigen serie maken. Ik vond het erg indrukwekkend om daar rond te lopen. Helemaal toen ik de verhalen van een nog aanwezige bewoner hoorde. Mensen zijn daar echt zomaar uit hun huis gezet en alles staat bijna leeg en is vervallen. Hier en daar vind je nog een bewoond huis, met een bordje op de deur met "Dit pand wordt nog bewoond, AFBLIJVEN!" Dit is tegen plunderaars en tegen de lokale overheid die blijkbaar huizen afbrak terwijl de panden nog bewoond werden. Je kan je ook bijna niet voorstellen dat zo dichtbij de rechten van die mensen zo geschonden werden. Alles is daar inmiddels nu zo verpauperd en vervallen dat het een hele aparte sfeer geeft. Wij zijn een paar verlaten huizen binnen gegaan (wat natuurlijk niet mag!) Maar daar maak je echt hele mooie foto's van achtergebleven huisraad en de meest aparte en ouderwetse behangetjes en vloerbedekkingen. Tussen die verlaten huizen staan dus nog bewoonde huizen en bij de dijk staat een hele mooie molen met op de achtergrond de grote torens van een kerncentrale. Enfin (poeh, het is een heel verhaal geworden), Doel zou dus een mooie locatie voor je kunnen zijn. Op internet kun je al heel veel verschillende foto's vinden van Doel. Als je zoekt op "spookstad Doel", of "Doel, Belgie" dan vind je al heel veel. Doel (plaats) - Wikipedia Ik vond dat deze blogger mooie foto's maakte en een treffende uitleg gaf op haar blog. Denken doet geen zeer » *Doelloos (zwaar befotood log, u bent gewaarschuwd) Groetjes van Hamtaro
Wauw, ik heb net de blog over Doel gezien. Jeetje wat gaaf!! Ik zou daar niet alleen willen rondlopen, maar jeetje wat gaaf zeg! Ik ben helemaal onder de indruk!
Ja ik ben in Doel geweest! Was heel heftig, voornml voor de mensen die er nog woonde! Was bijzonder om daar rond te lopen!