Esser en sooner: leuke fotoos!! Hier druk, ik lees meestal dagelijks mee maar weinig tijd om te reageren Knuffels
Ach, AB zal de klachten uiteindelijk 2 dagen eerder doen verdwijnen.. Beter om die rommel niet je lichaam in te laten. Je verwoest namelijk niet alleen de bacterien die je ziek maken (als het al een bacteriele infectie is en geen virus; daar kun je niets tegen doen)
Een nachtje slapen doet wonderen! Voel me stukken beter, kan normaal ademhalen zonder pijn dus denk gewoon een verrekte spier in mn rug ofzo die loopt naar mn wervelkolom denk ik...achter mn longen ofzo. Voel het alleen nog heeeeeeel licht bij zeer diep inademen dus helemaal prima zo! Geen longontsteking dus!! Strax maar ff bladeren van ons gras verwijderen en dan maaien. Dan is ie redelijk winterklaar denk ik. Daarna nog ff stofzuigen en met de hond lopen. Miss dat Sophie daarna wel weer wakker is. Die is me toch aanhankelijk!!! Kan totaal niet meer alleen spelen........vermoeiend hoor! (maar ergens is mn ego dan toch wel weer gevleid) Heel stom miss maar ik dacht dat ik miss rugpijn had door een evt innesteling ofzo, hahahaha. As if that ever happens!!!
Esser, wat een vrolijkerd is Joep toch!! Dan wil je idd nog een kindje Hoe staat het daar nu mee trouwens? Al bijna aanmeldtijd??
Hey meiden, Sorry door de drukte tijd afwezig geweest. Hoe gaat het allemaal? Ik zal niet aanwezig zijn op de meeting, heb het daar te druk voor momenteel. Moet natuurlijk ook kwa reistijd uitkomen. Maar voorlopig niet.. Morgen is mijn dochtertje jarig! Dus volop bezig met ook de voorbereidingen. Vanavond, vrijdag en zondag gaan we het met familie en vrienden vieren.. gaat dus erg druk worden.. En volgende week is het ook nog eens weer slachtfeest, dus alleen maar bezig met feesten haha..
Enise, alvast gefeliciteerd met je meisje!!! Een hele fijne dag morgen!!! Esser, wat een vrolijkerd is Joep toch, heerlijk die big smile!! Sneu dat hij nu weer zo verkouden is en dat z'n billetjes openliggen....gelukkig heeft hij er zo te lezen niet zoveel last van. Ruben heeft geen knuffel maar wel een speentje. Hij heeft ook alleen een speen met het slapen, overdag nooit. Knuffel wel geprobeerd maar het is blijkbaar geen knuffelkind Al geeft hij mij wel heel veel knuffels En weet je al wanneer je je weer kan aanmelden voor de tp? Suus, vage klachten hoor. Hoe gaat het nu? Misschien hoort het idd bij de innesteling hihi je gaat over elk pijntje nadenken..... Al wat bekomen van Sophie haar verjaardag? En de jouwe natuurlijk Wat heb je zelf allemaal gekregen? En lief is het als ze alleen maar bij jou willen zijn. Al vind ik het soms ook erg vermoeiend hoor. Ruben zit nu ook in die fase en als hij bij mijn vriend zit en ik loop de kamer uit moet hij soms huilen en roept hij om mij. Wel sneu voor mijn vriend hoor. Al is het gelukkig niet altijd zo. Lelie, dus Prince was geslaagd!! Lekker geswingd dus! Heerlijk! Sooner, wat een leuke foto! Kris vond de taart zo te zien ook wel lekker Zo te zien had ze ook al bijna een stuk te pakken of niet? We kunnen ook wel later de meeting houden hoor! Als het een beetje kan moet iedereen erbij zijn. Nightelf, was het leuk in het bos? Snowboots al binnen? Hier wordt sinds een paar jaar sint maarten gevierd. Voorheen nooit. Ik vind het persoonlijk maar niks. Dat 'geschooi' om snoep hou ik niet zo van. Hier houden ze ook een optocht met lantaarns en de drumband, dat vind ik dan wel weer leuk Pat, alvast gefeliciteerd met je verjaardag!! Verder alles goed? Calani, hoe gaat het met jullie? Zit je alweer wat in het werkritme? Kleintje, hoe gaat het met Maurits en z'n eczeem? Alweer een stuk beter? Ruben heeft zo nu en dan weer nieuwe plekjes. We zijn er nu achter dat hij reageert op wortels. Maar volgens mij ook nog op wat anders, maar geen idee wat. Hij heeft er geen last van maar ik wil zo graag weten waar het van komt Majo, bij jullie ook alles goed? De bv loopt ook nog steeds goed? Bright, druk druk druk?? Hier is alles goed. Mijn nichtje is hier vandaag weer en nu liggen ze allebei weer heerlijk te pitten. Ze kunnen zo leuk samen 'spelen'. Het is meer dingen van elkaar afpakken maar ze vinden het blijkbaar leuk Morgen krijgen we de uitslag van het zaadonderzoek. Zal vast geen verrassing uitkomen En hopelijk krijgen we dan ook te horen hoe en wat allemaal. Ik hoop dat ik dit jaar nog aan de pil mag beginnen en met het spuiten zodat we in januari meteen de behandeling kunnen starten. Of doen ze ook geen fm's e.d. in de winterstop? Ach maakt ook niet uit. Ik vind het wachten veel dragelijker nu je al een kleine hebt. Al ben ik stiekem wel een beetje jaloers op elke zwangere die ik tegen kom en zit ik soms weer weg te dromen bij mijn buikfoto's Oh er wordt er weer 1 wakker. Fijne dag nog allemaal!
Girls.....I'm back!!!!! Prince was rete vet en super cool gewoon!!!! We stonden redelijk vooraan dus ik mag niet klagen! Oh ik wil weer Vandaag was ik heel erg bij jou in de buurt, Jewel Was vandaag in Leeuwarden bij vriendin. Haar dochtertje is even oud als Emma dus die 2 hebben lekker gespeeld samen. Volgende keer kan ik het best wel combineren hoor Is echt een afstand van niks eigenlijk. Ik reed constant 130 km/u en het is altijd erg rustig. Prima te doen dus Heerlijke foto's voorbij zien gaan..... Ik ga Emma maar in bad/bed stoppen en daarna ga ik zelf eff in bad met n glas wijn! Mannetje is nu boodschappen aan het doen....omdat morgen erg ontstuimig weer wordt...ga ik no way de fiets op Suus, hoe gaat ie????? Okee....laters
Oh enise, alvast gefeliciteerd met je dochtertje!!!!! Heel veel succes met de voorbereidingen en het feesten Liefs
Enise: alvast heel veel plezier morgen en van harte gefeliciteerd!!!! Esser: met Sint Maarten gaan de kinderen met een lampion langs de deuren om te zingen en daar krijgen ze dan een snoepje voor.
Yeah, het is weer weeeeeeeeeeeeeeeeekend!! Zo, nu ff reageren; Suus, fijn om te horen dat het beter met je gaat en dat de pijn weg is. Moet haast idd wel een spier o.i.d. zijn geweest. Klachten bij een longontsteking gaan niet zo snel weg, hahaha. Is het vandaag verders allemaal gelukt met je klussen in en rondom huis? Enise, van harte met de 1e verjaardag van jullie meisje!! Geniet er van! En dan ook nog het slachtfeest binnenkort. Gezellige dagen voor de boeg! Nightelf, nou das dan hetzelfde als 3 koningen op 06-01 hierin in N-brabant. Gezellig hoor! Lelie, kan ook niet anders dan dat het gaaf was bij prince! Had je nog maar pica's? Jewel, 2 mupkes weer in huis dus. Gezellig. Toch niet benieuwd of het zaad van manlief evt wat aan de betere kant is (geworden)? Nog even en jullie kunnen ook al weer gaan starten. Spannend! Ik zou morgen gaan bellen met de ferti poli om concreet naar een datum en verdere (in)planning te kijken. Maar zuslief heeft gevraagd of ik met haar naar de kaakchirurg in het ZH wil gaan ter ondersteuning. Ik ga met alle liefde mee, al ben ik daar zelf niet zo'n held in, hahaha. Als zuslief onder 't 'mes' ligt dan loop ik met Joep ff om 't hoekie want daar zit namelijk de ferti poli. Kan ik het meteen direct even aan de balie vragen. Ben benieuwd, en hoop dat het nog allemaal gaat passen. Ons ZH heeft idd ook een winterstop en ik hoop dat het allemaal uitkomt. Anders wordt het dus begin januari, direct na de winterstop. (winterstop is 2 weken in ons ZH) We'll see....... Ga verder met bankhangen met m'n kopje thee. Manlief is de deur uit dus heb 't rijk alleen vanavond. liefs
Enise, gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!! Vanmiddag de uitslag gekregen en het wordt weer ICSI. Er waren 5 miljoen bewegende zaadcellen gevonden, en de grens ligt op 30...dus dat is wel duidelijk De behandeling hebben we in februari. In januari met de pil beginnen en alvast beginnen met spuiten. De precieze data krijgen we nog toegestuurd. Heb er gewoon weer zin in?! hihi Oh Ruben wil ook wat zeggen: gh b f ghgr47690i73weasasygtyuweffgl Vrij vertaald: Hallo lieve vriendjes, hoop jullie snel weer te zien! Knuffel van Ruben! Wat een weertje vandaag zeg! En het waait hier hard! Hopelijk blijft alles een beetje op z'n plek. Nou ik zal even met Ruben een boekje gaan lezen want hij is het er niet mee eens dat ik hier zit Fijne dag nog!
Oh wat spannend allemaal weer, al die afspraken voor een tweede. Jewel, voor je het weet is het januari en kun je starten. Enise, van harte gefeliciteerd met de verjaardag van !!! Alweer een jaar en dan ook nog de tweede onderweg. Wat een veranderd leven he! Geniet ervan. Gelukkig Suus, dat je geen pijn meer hebt. Wat een schatje, Joep in bad! Supervrolijk mannetje. Wel zielig dat ie alles tegelijk had/heeft. Lelie, Prince komt volgende week weer, dus nog een keertje gaan? Haha, zal wel uitverkocht zijn denk ik. @de rest: zwaai zwaai Kris ligt net op bed, ze was een handvol vandaag. Poeh, wilde totaal niet alleen spelen. Ik moest voortdurend aandacht geven. Vind ik wel heel leuk, maar ook heeeeel vermoeiend. Blij dat ze er nu op ligt. En nu maar hopen dat ze vannacht niet te vaak wakker wordt.. Drinken jullie schatjes veel? Ik maak me er een beetje zorgen over. Kris drinkt zoooo veel water. Ze kan in een uur zo 300 cc wegwerken. Op het kdv hebben ze er ook wat over gezegd. Bij het CB volgende week even naar vragen.
300 cc in een uur!! Nou Sophie drinkt, naast haar normale melk, miss 100 cc aan sap op een dag!!! Maar dat is miss het andere uiterste Snap hoe vermoeid je je voelt... Hier ook een meisje dat niet alleen wil spelen maar alleen met mama. Pffffffffffff, echt doodvermoeiend! Vanavond, om Sint-maarten te ontvluchten, heb ik gegeten met Sophie bij mn zus dus toen had ik ff rust want gaven mn zus en haar vriend Sophie even flink wat aandacht Maar Sooner, ik begrijp je VOLKOMEN! Het is voor je ego natuurlijk ergens wel leuk dat ze het (t) leuk(st) vindt om met jou te spelen maar je komt zelf niet aan je rust toe. Begrijp dat je er ook nog elke nacht een keer (of meer?) uit moet?? Jewel, oh spannend allemaal weer! 5 milj (opgewerkte??) zaadjes vind ik eigenlijk best oke, qua score! 't is niet wat t moet zijn, nee, maar als je van anderen hoort, denk je wel ns: goh, 5 milj, dat is veel!!! @hier: een vermoeiende dag gehad dus met Sophie die me geen rust gunde... Toch ergens wel leuk natuurlijk maar best vermoeiend. Ga dus zo maar alvast lopen met mn hondje buiten, in de pauze van Bonje met de Buren, en dan al lekker naar boven in bed verder tv kijken. Kan dan lekker op tijd naar bed toe want heb volgens mij een chronisch slaaptekort. Vandaag al de hele dag hoofdpijn!! Weet niet wat het is met mij hoor de laatste tijd.......... Heb bij mn zus een paracetamol en ibuprofen ingenomen dus het is nu gelukkig STUKKEN minder Ben benieuwd hoe ik me morgen voel. Moet dan an die arbeit natuurlijk en dan hebben we 's avonds een muziekquiz op de hockeyclub. Mn schoonloeder komt dan oppassen. Fijn........zie ik haar weer Heb al wel een oplossing voor met kerst: 24 dec word ik geopereerd aan mn pols en 2e kerstdag gaan we met mn zus, vriend en mn ouders bij ons gourmetten. 1e kerstdag is dus voor hun maar dan heb ik natuurlijk heeeeeeeeeeeeeeeeel veel napijn Wel jammer dat ik dan Sophie met mn manneke mee moet laten gaan. Kan haar wrs niet eens verzorgen vrees ik... Nou ik ga ff Bonje met de Buren kijken. Liefs Suus
Hey Hey... Even snel want staan op het punt om 4 dgn naar Terschelling te gaan. 'k lees later wel bij volgende week. Wilde in elk geval nog even snel Enise feliciteren met de verjaardag gisteren van Tot vlgnd week, Toedels!! Majo!!
Majo, heel veel plezier op Terschelling, geniet! Enise, en een leuke verjaardag gehad?! Natuurlijk helemaal trots! Is ze al goed verwend? Jewel, tja dat is een uitslag van het zaadonderzoek waar je niets anders uit kunt concluderen...... En in januari begint het gewoon al weer, is echt zeker spannend weer! Ja, maf he dat je daar dan 'zin' in hebt he? Geen gekke dingen nog weggewaaid bij jullie in het hoge noorden? Sooner, jee meid, 300 cc in 1 uur, das echt wel veel hoor! Ik zou dit zeker even bespreken bij het CB. Joep zit ook zo rond de 100cc a 200cc wat hij drinkt naast zijn (2) flessen per dag. Hoe heeft Kris nog geslapen? Suus, heo is het met je schoonloeder gegaan? En was de quiz leuk? Sinds gister hebben manlief en ik acute leegloop gehad........ Het toilet was onze grootste vriend zeg maar. We voelde ons zooooo naar. Ik moest er zelfs ook bij spugen. Mijn lichaam wilde er vanuit 2 kanten vanaf blijkbaar, bleh........... :x Nu allebei voorzichtig aan de thee etc. Gaat tot nu toe goed. Donderdag heb ik wel nog overleg gehad met de ferti poli! Nu deze cyclus kan ik niet meer starten maar bij de volgende wel. Alleen........... ik verwacht mijn ongi rond 02-12. Dan worden de echo's etc. ingepland en kan er na +/- 14 dagen ongeveer de TP van de cryo plaatsvinden. (mits de cryo goed ontdooit natuurlijk) We willen wel posi zijn over die gedachten natuurlijk. Dit zou vervolgens wel betekenen, dat de testdatum zo rond 29-12 komt te liggen. Dat is rond Joep zijn 1e verjaardag! Eh, nee........................ daar hebben manlief en ik in besloten dat we dat niet fijn vinden. Dan bestaat de kans dat Joep zijn verjaardag en oud & nieuw in zo'n ander teken/gevoel komt te staan. Dat willen we niet. De jaren ervoor in 't ICSI traject, waren al extra zwaar rondom de feestdagen. Daar kiezen we nu bewust niet voor. Doorgeteld, verwacht ik dan (zoals ik al schreef) rond 29-12 mijn ongi. De ferti poli opent op ma. 03-01 weer haar deuren. Moet direct die dag dan bellen met de poli, 1e ongi-dag doorgeven en alles wordt dan ingepland. Pffffff, was even tellen en goed bespreken maar de kogel is door de kerk. Direct in 2011 gaan we beginnen! Voelt ook goed zo. Nou, heb weer genoeg gel*ld. Fijn weekend ladies! (hopelijk hebben jullie leukere plannen staan dan onze bezoekjes aan het toilet )
Esser, ik snap je rekensom ghihi Heb ik ook last van aangezien we eind december gaan beginnen met de hormonen...mits alle uitslagen posi zijn. 8 februari 2009 had ik een positive zwangerschapstest...dus dat betekent...mocht het in 1 keer raak zijn....(gebeurd natuuurlijk nooit maar je weet het nooit zeker) komt het kindje ook rond oktober haha. Ach ja, we gaan er van uit dat het weer heeeeeeeeeel lang gaat duren dus we beginnen as soon as possible Beetje jammer dat we precies met de Kerst weggaan (6 dagen) Ga er voor zorgen dat ik al ga beginnen met de Duphaston (ongi opwekker) en zodra ik terug ben al lekker ongi ben Jeetje...wat spannend allemaal he! Ik heb er ook zo'n zin in! Straks zitten we allemaal weer op een roze/blauwe wolk Vrijdag as. krijgen we uitslag!!!!! Morgen komt mijn 1e (vaste) klant weer op bezoek voor een massagebehandeling Vind het super spannend! Is een behandeling van 1,5 uur Nouja, krijg toch meteen 60 euri handje contantje Heb via posters.nl een hele mooie grote boeddha poster ontvangen voor de sfeer ofcourse Ga ik straks met mannetje ophangen! Eff mijn nagels weer kort knippen (zijn nu lang en rood haha). Kamer moet heerlijk weer ZEN worden Hmmmmm moet me toch niet zo druk maken (hij komt niet voor niets weer terug na zo'n lange tijd) Met Emma gaat het toppie! Die schat heeft kiezen erbij hoor jeetje wat een rij wit opeens Die heeft echt pijn gehad. Wel gek dat het alleen maar rechtsonder is....links zie ik iets glazig wit Vind ook dat het onder niet helemaal recht staat. Komt wel goed...hoop ik Vandaag niet veel plannen. Wil wel even lekker naar buiten...de frisse lucht in Naast ons is er weer een baby bijgekomen! Ik hoorde al iets dinsdagavond (gillen/schreeuwen) maar manlief heeft haar de volgende ochtend weer beneden zien staan dus blijkbaar was het een flinke voorpret Ik ga straks even kijken naar het kleine meisje! Suus wanneer gaan we meeten????????????
Majo, veel plezier op terschelling! Niet van de boot gewaaid? Esser, ik snap dat je het uitstelt tot volgend jaar. Kan mij voorstellen dat je die spanningen nu niet wil met de feestdagen. Ik had er zo niets eens over nagedacht maar ben nu ook blij dat we in februari de behandeling hebben. Toch wel 'mooi' dat je het nu toch wel een beetje plannen kunt toch? Hoe gaat het nou met jullie? Geen innige relatie meer met het toilet? Hadden jullie iets verkeerds gegeten? Lelie, hihi misschien dus weer in oktober een beebje erbij? Zo rekent iedereen wel vooruit denk ik. Ik zit nu ook alweer te rekenen hoor als het in februari meteen lukt. Gaan we ook niet vanuit maar stiekem hoop je het toch Dus je was in de buurt Koffie staat altijd klaar hoor! En Emma haar eerste kiezen al door! Vind het altijd zo zieilg dat het zo'n pijn moet doen als ze doorkomen. Gelukkig doet het wisselen van het melkgebit lang zo'n pijn niet. En was het buurmeisje wel lief? Sooner, wow dat is idd veel drinken zeg! Ruben drinkt ook zo iets van 200/300cc naast zijn melk. Zou ook bij het cb even navragen. Hoe gaat het snachts nu met Kris? Hier is het weer drama elke nacht. Moet toch ook elke keer weer aan jullie denken als hij weer wakker wordt. Ik verlang soms wel eens naar de tijd toen hij nog nachtvoedingen kreeg. Dan werd hij maar 2 keer wakker en sliep hij daarna meteen weer verder Hmmm zou ik de bv weer kunnen opstarten?? Suus, hoe was de muziekquiz? Nog wat gewonnen? En hoe ging het met je schoonloeder? (haha, blijf het een geweldige woord vinden ) En goed bedacht hoe je het met kerst gaat 'oplossen' Is die operatie ook nog ergens anders goed voor En ik vond 5 miljoen eigenlijk ook nog best veel hoor Ik ben allang blij dat ze wat gevonden hebben. Nu zal er vast wel een eicel bevrucht worden neem ik aan @hier. Een rustige zaterdag vandaag. Vanavond een feestje en morgen ook helemaal niks. Een relax zondag wordt het denk ik Vooral als we vanavond aan de sapjes gaan En hopelijk slaapt Ruben vannacht eens wat beter. We hebben z'n bedje nu weer bij ons op de kamer staan. Hij wordt 's nachts zo overstuur wakker en we krijgen hem dan met geen mogelijkheid weer in slaap. Ja bij ons in bed wel maar ik wil ook niet dat hij elke nacht bij ons slaapt. Dus nu zo eerst maar. Als hij wakker wordt ziet hij dat wij er zijn en vaak gaat hij dan weer slapen. En hopelijk kunnen we het zo wat 'afbouwen' zodat hij eindelijk eens goed gaat slapen Fijn weekend nog allemaal!
Oh ja, nog vergeten maar hier ook iets 'geks' gehad. Donderdag en vrijdag heb ik steeds wat rose/bruin verlies gehad. En dat heb ik nog nooit eerder gehad. Het was op dag 17 en 18, dus misschien eisprong of misschien een innesteling?? We hebben iig wel goed geklust voor de zekerheid