Hihi vlinder, jij hoeft je buik hier niet tussen te plaatsen nee Maar bedankt, en dat genieten lukt zeker
ik heb ook nog geen echt buikje had al van mezelf een buikje. maar ben wel al 3 kilo kwijt dus je ziet wel een goede verandering in mijn buik, hij komt van laag nu eerst dat het altijd wat hoog de buik. binnenkort komt mijn foto ook! kan trouwens mijn broeken allang niet meer aan, ondanks dat ik ben afgevallen.
Hoi dames, Dit is mijn buikje met 8 weken, ben er stiekum wel een beetje trots op, al zijn het meer mijn darmen, haha
@ Mlien; je kunt goed zien dat je bent afgevallen zeg! En idd een mooi bolletje te zien. @ Hier; ik ben 30 juni uitgerekend, dus nog net een Juni mama. Heb over 2 weken de termijnecho, dus het zou ook nog kunnen dat ik een Juli mama word. Ben nu 6+4 en gister was dit mijn buikje (nog niks te zien, haha) Liefs, Caitlin
grr maandag een echo en als dat goed zit ben ik 10w2d en de vorige keer ging t mis met 9w6d en wist kt pas met 12w3d met me echo..maar verloor wel al bloed..grr mja nu geen bloed enz. ben zo zenuwachtig maar ook blij datk maandag lekker duidelijkheid heb. heb met 6w2d al mooi hartje zien kloppen maar het is zo rot want de vorige x was me eerste echo met 9w4d en 2 dagen later was t hartje al gestopt.. me buik voelt wel best hard van binnen!! dus hoop dat alles goed zit en k hier lekker snel me foto neer kan zette!!!
Mooie buikjes hoor! Mijn buik zag er altijd al uit alsof ik 3 maanden zwanger was (gevoelige darmen). Heerlijk dat ik 'm nu 9 maanden niet hoef in te houden
Afgelopen woensdag mocht ik naar de vk 8w4d toen Maar nu zei de vk dat ze niet naar het hartje wilde luisteren omdat het nog te vroeg was en omdat de straling gevaarlijk zou kunnen zijn Een dopler heeft toch helemaal geen straling?? Toen ik zwanger was van Eva hebben ze met 8w1d al geluisterd. Ik was zo teleurgesteld Nu moet ik wachten tot 22-11, dan heb ik mijn eerste echo. En 29-11 een intake in het ziekenhuis ivm overgewicht. Ook zo iets geks, ik weeg nu 2 kilo meer dan toen ik zwanger werd van Eva en toen mocht ik gewoon bij de vk blijven, nu moet ik ineens naar het ziekenhuis. Vreemd hoor.