Sorry ook ik zie echt niks. Ik heb mijn beeldscherm zelfs al ondersteboven gehouden Even 2 daagjes wachten voor dat je er een nieuwe test er tegen aangooi? Succes!
Whahahaha... Jij ook al iemand die dat al helemaal voor zich ziet? En het is nog geen eens een laptop waar ik nu op zit.
mmm ik zou ook niet OP mn laptop gaan zitten, kunnen ze over het algemeen niet zo goed tegen maar ik zie ook geen streepje sorry
Vanmorgen weer.. http://i56.tinypic.com/t0lvg0.jpg Ik zie overal streepjes om eerlijk te zijn........ dit is belachelijk haha.
Zou je misschien een foto kunnen maken waarbij je laatste test op een witte ondergrond ligt? Als je een test in het licht moet houden om een tweede streepje te kunnen zien, kun je hem beter als negatief beschouwen. Ik meen wel wat te zien trouwens.
Ik heb de test al weg gegooid anders blijf ik me suf turen en blijf ik erna kijken. Doe er einde week nog wel een keer een. Als ik m in t licht hou zie ik m zonder al te veel moeite maar zo op de foto zie ik ook niet heel veel geloof ik Nouja. Volgende week nog een poging. Voor nu hou ik t op negatief.
denk wel wat te zien maar hij is minder duidelijk dan gister.. als ik m bewerk krijg ik m er niet duidelijker op.... bummer!!!