Welke Verzekering?!

Discussion in 'De lounge' started by Ise Bo, Nov 15, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ise Bo

    Ise Bo Bekend lid

    Oct 8, 2010
    885
    0
    0
    *
    Hallo allemaal,

    Ik hoop dat jullie mij op weg kunnen helpen. Ik ben al dagen, weken aan het uitpluizen welke verzekering nu het beste is ... ik kom er niet uit.

    Wat belangrijk is:
    - Goede vergoeding bril.
    - Goede vergoeding Alternatieve Geneeswijzen.

    Ik ben nu verzekerd bij Zorg en Zekerheid. Deze vergoed niks van de Alternatieve Geneeswijzen. Omdat ik met een aantal dingen zit en al heel wat qua hulp heb geprobeerd, wil ik nu via de Alternatieve Geneeswijzen aan de slag. Ik heb al een fijne therapeut gevonden ... nu nog een goede verzekering, zodat ik uit die 'behandeling' alles kan halen van wat er in zit.

    Wat betalen jullie gemiddeld voor een Aanvullende verzekering? Bij OHRA zou ik 155,- ongeveer moeten betalen. De Alternatieve Geneeswijzen word dan tot 1000,00 euro vergoed! Bril: 75,00 per 3 jaar.

    Interpolis: 40,- per keer van de behandeling tot maximaal 440,00. Je kan ook kiezen voor max. 840,-. Bril als je kiest voor 2 sterren, 100,- per 3 jaar. Per maand betaal ik dan gemiddeld: 137,50

    CZ: Alternatieve Geneeswijzen, 50,- per keer tot max. 1000,-. Bril: 300,- per 3 jaar. Ik moet hier wel per maand een bedrag voor betalen van 220,-

    Weet iemand nog een goede verzekering?
    Ik hoor graag tips, adviezen!

    Hoop dat iemand mij op weg kan helpen.
    Liefs, Ise Bo
     
  2. Chipske

    Chipske Fanatiek lid

    Dec 13, 2008
    1,044
    0
    0
    #2 Chipske, Nov 15, 2010
    Last edited: Nov 15, 2010
    Hé Ise Bo,
    Ik ben er toevallig vandaag ook zeer intensief mee bezig geweest en uiteindelijk heb ik de knoop voor mezelf kunnen doorhakken toen ik onderstaande zorgvergelijker heb gebruikt.
    Ik vond het een ideaal hulpmiddel nadat ik wekenlang diverse verzekeringen onder de loep had genomen.
    Ik hoop dat jij er net zoveel aan hebt als ik :)
    Veel succes ermee!

    Zorgverzekeringen 2011: Zorgvergelijker 2011 | Consumentenbond

    (Deze zorgvergelijker is tijdelijk ook voor niet-leden van de consumentenbond toegankelijk)

    Toevoeging: je start deze vergelijker door eerst je huidige verzekering(scondities) in te geven. Je kunt verder kiezen voor welk risico dragen, welke aanvullingen je precies wilt hebben en evt. collectieven ingeven waarvan je lid bent (en die mogelijk een aantrekkelijke korting op een verzekering kunnen opleveren)
     
  3. Ise Bo

    Ise Bo Bekend lid

    Oct 8, 2010
    885
    0
    0
    *
    Chipske,

    Wauw dank je wel, hier word je idd wijzer van ja. Je kan alles heel makkelijk invullen, wauw wat fijn is dit zeg. Ik zie dat je korting kan krijgen als je lid bent van de Consumentenbond ... nu vraag ik me af of ik me dan beter lid kan makan of dat dit verder niet echt een bijdrage heeft.

    Weet jij, of anderen hier misschien meer van? Wat is, naast de korting op de zorgverzekering, nog meer het nut van het lid zijn van de consumentenbond?
     
  4. vruchtje24

    vruchtje24 VIP lid

    Jan 2, 2007
    13,186
    431
    83
    Female
    home sweet home
    Wij zijn ook een beetje aan het vergelijken. Je hebt er ook wel sites voor. Misschien even googlen en wordt je wel wegwijzer. Je kan dan ook aanvinken wat voor jou belangrijk is etc.
     
  5. Ise Bo

    Ise Bo Bekend lid

    Oct 8, 2010
    885
    0
    0
    *
    Ja idd ik ben al een heel stuk verder inmiddels.
    Wat een puzzel is dit allemaal zeg ... pfff! Ben
    blij als ik uiteindelijk weer goed verzekerd ben en
    me hier niet meer mee bezig hoef te houden!
     
  6. Sallie

    Sallie VIP lid

    Sep 27, 2008
    8,257
    292
    83
    Voor de klas
    Noord-Holland
    Ik ben hier ook heel erg mee bezig. Ik heb nu een jong en zeker pakket en daar is alles wat met kraam of baby te maken heeft uitgesloten. Aangezien ik per 1 januari met de pil wil stoppen is het handiger als die dingen wel vergoedt worden.

    Ik heb het idee om over te stappen naar CZ met de eerste aanvulling. Dat vergoedt een deel van de kraamzorg en een kraampakket enzo... Welk pakket hebben andere zwangeren hier?!
     
  7. Caithlin79

    Caithlin79 VIP lid

    May 21, 2006
    6,208
    3
    38
    Ik zit bij PMA van Menzis en die heeft bij (uitgebreide) aanvullende verzekering zowel alternatieve geneeswijzen als bril goed verzekerd.
    Vooral de eerste was voor mij belangrijk, en nu is het voor de bril ook handig omdat m'n dochtertje er sinds kort 1 heeft.
     
  8. Ise Bo

    Ise Bo Bekend lid

    Oct 8, 2010
    885
    0
    0
    *
    Ik was verzekerd bij Zorg en Zekerheid, AV Gezin, deze was echt heel goed! Geen eigen kosten van de Kraamtijd, geen kosten omtrent mijn ziekenhuisbevalling en opname ziekenhuis van 4 dagen!

    Ik ga me even verdiepen in die van Menzis PMA!
     
  9. Stoffeltje

    Stoffeltje Fanatiek lid

    Mar 25, 2008
    1,293
    0
    36
    Kijk eens naar de topfitpolis van ONVZ. Ik ben er al jaren tevreden over. Volgens mij betaal ik nu rond de 150 euro per maand. Je krijgt ieder jaar 300 euro bril of lenzen vergoed. Kraamzorguitkering van 455 euro en alternatieve geneeswijzen worden ook prima gedekt.
     
  10. Caithlin79

    Caithlin79 VIP lid

    May 21, 2006
    6,208
    3
    38
    Je kan gewoon bij de vergoedingen van Menzis zelf kijken. Alleen als je je via PMA verzekert krijg je een redelijke korting op de poliskosten.
     
  11. Ise Bo

    Ise Bo Bekend lid

    Oct 8, 2010
    885
    0
    0
    *

    Ik heb naar deze verzekering gekeken. Ziet er goed uit, alleen zie ik nergens de lijst staan met de Erkende Beroepsverenigingen. Er stond elders op de site daar ik daar op moet kijken of mijn therapeut daarop staat, dan word het vergoed ... maar ik zie nergens die lijst staan?! Weet jij misschien waar ik die kan vinden?

    Als je het niet weet ... zal ik morgen gewoon even deze verzekeringsmaatschappij bellen!

    Alvast bedankt!
     
  12. Stoffeltje

    Stoffeltje Fanatiek lid

    Mar 25, 2008
    1,293
    0
    36
  13. brigges

    brigges Niet meer actief

    Stad Holland verzekeringen! en dan het pakket Zorg Riant

    Alternatief 1000 per jaar
    Bril/lenzen 300 per 3 jaar
    tandartskosten 500 per jaar

    en de premie is net geen 150,-- per maand
     
  14. BuffySummers

    BuffySummers VIP lid

    Sep 16, 2008
    16,607
    7
    38
    Mars
    Ik heb hiervoor bij VGZ gezeten. Die vergoed alles met kraamzorg en ziekenhuisbevalling ook als je dus niet met medische indicatie bevalt!!
     
  15. Ise Bo

    Ise Bo Bekend lid

    Oct 8, 2010
    885
    0
    0
    *
    Helaas kan ik me niet aanmelden bij deze maatschappij. Mijn therapeut voldoet niet aan hun eisen...
     
  16. Lieke23

    Lieke23 Fanatiek lid

    Oct 8, 2010
    1,938
    1
    36
    Ik heb DSW, AV top verzekering.
    Daar wordt ook kraamzorg en alles volledig vergoed. Veel dekkingen w.b. fysiotherapie ( kun je ook nodig hebben als je zwanger bent) en alternatieve geneeswijzen.
    Je betaald dan 129, 95 premie...
     
  17. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief


    dank je voor de link. we hadden al op independer gekeken maar daar werden we niet wijzer van (kwam duurder uit als wat we nu betalen ook voor de verzekering waar we nu zitten) hopelijk bied deze link meer duidelijkheid
     
  18. pisum

    pisum Fanatiek lid

    Dec 31, 2007
    4,492
    7
    38
    Groene Hart
    ja precies, en je kunt ook gewoon overstappen van het jong en zeker pakket, naar het gezins pakket.
     

Share This Page