Zet jullie buik ook zo enorm snel op?? Ik heb een normaal slank postuur, maar overdag een beetje en 's avonds extreem lijk ik wel meer dan 3 a 4 maand zwanger, ondanks dat ik... pas 5 week en 2 dagen ben.... Vind het helemaal niet erg dat ik zo'n buikje ineens heb, ben er alleen maar trots op, ondanks dat het niet meer dan opgezette darmen zijn... Ben gewoon heel benieuwd of jullie die herkennen.
O ja hoor!!! hier ook!! dacht dat ik niet goed bij mn hoofd was, maar is toch echt zo! zijn echt je darmen die opgezet zijn en alles maakt wat plaats voor de groei vd baarmoeder, knoopje open en lopen! Heerlijk! xxx
Herken het zeker, bij mijn 2e had ik al een hele bolle buik voor 10 weken! Overigens lag bij mn 2e wel op 7 weken de baarmoeder al boven het schaambot.
Hier ook. Ben al niet echt slank van mezelf, maar mijn buik "stulpt" voor mijn gevoel al echt uit. Ik heb wel het gevoel dat het nu veel erger is dan de vorige keer.
Hier hetzelfde, dacht dat ik gek werd Maar goed, hou ook mn buik niet meer in sinds ik weet dat ik zwanger ben
ja hier nog 1 ben pas 5 weken en ik lijk al 3 maanden zwanger er word zelfs gezegt van het lijk wel of je een tweeling heb hahahah
Hier ook een.. vorig keer had ik bij 8/9 weken al een positiebroek nodig.. (soms ook gewoon knoopje met een elastiek er aan, scheelt toch weer zo'n 3 cm) nu zitten mijn broeken al strak en echt een bolle buik.. (kan me gelukkig nog even verstoppen achter mijn darmaandoening, bij klachten is die buik ook zo dik)
oh ja, was ook heel snel dik, en nu met 36 weken mega dik,haha, ik denk dat het in het begin echt je darmen zijn,wat allemaal zo aan het opzetten is,maar idd lijk je al veel langer zwanger dan. suc6 met de zwangerschap!
Ja idd, zijn gewoon darmen ed die plek aant maken zijn voor de kleine spruit.... Maar dat mag de pret niet drukken Ik pronk gewoon met mn darmen Ik zie er de humor wel van in!!!
Heel herkenbaar Krijg echt mijn spijkerbroeken niet meer dicht dus gewoon knoop open en langere bovenkleding..
Ik herken dat ook heel erg, en ik ben niet zwanger (iig voor zover ik weet). Moet je nagaan! Ik lijk 's avonds vooral idd wel een tijdje zwanger. Denk dat mensen die niet zwanger zijn dit ook wel eens hebben (ik dus), dus het is ook iets bij niet-zwangere mensen.
Hier ook, mijn spijkerbroek die normaal heel lekker zaten zitten nu te strak om mijn buik. Omdat niet iedereen het weet in onze omgeving moet ik iedere keer mijn kast uitpluizen naar een losse trui, als we ergens op visite gaan. Dat is best moeilijk als je eigenlijk alleen maar strakke truien draagt. Ik draag nu vaak een lang gebreid vest of een lange gebreide trui met een legging eronder, zit het lekkerst. Als we op visite gaan dan is het een tuniek met een legging en een vestje waarvan alleen de bovenste knoop dicht gaat, dan valt het ook niet zo op. Maar ik ben wel trots, ookal zijn het mijn darmen.
Haha voor mij ook heel herkenbaar. Op mijn werk zeiden zelfs al een paar mensen: "mag ik een brutale vraag stellen maar ben jij soms zwanger?" kun je nagaan. Het zijn inderdaad alleen je darmen maar het gevoel dat het eigenlijk indirect door die kleine komt geeft je toch wel een heel trots gevoel. Ik kan ook mijn gewone broeken niet meer dicht, maar had ik bij mijn vorige 2 zwangerschappen ook dus is niet echt vreemd. Liefs Dyja