1 jr later weer melk..

Discussie in 'Borstvoeding' gestart door Marieken, 31 okt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Danabelle

    Danabelle Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.495
    0
    0
    Wat vervelend Marieken! Wat zegt je huisarts? Gebruik je medicatie? Hoe lang heb je het spiraaltje nu? Kan allemaal van invloed zijn he..
     
  2. Ringeding

    Ringeding Bekend lid

    14 jan 2009
    646
    0
    0
    moeder
    Alkmaar
    Ik zou even een bezoekje brengen aan je huisarts.
     
  3. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Lever dan even een plasje in bij de huisarts, dan weet je het meteen!
    Morgen meteen even doen he!;)
     
  4. Danabelle

    Danabelle Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.495
    0
    0
    Maar als alle zwangerschapstesten negatief blijven, zal de urinetest bij de HA ook niet positief zijn lijkt me zo. Zou dan toch om een bloedtest vragen..
     
  5. lautjuhhh

    lautjuhhh Niet meer actief

    ik zou een bezoekje aan de ha doen.. bij mij bleef ongesteldheid uit, had ook melk en verdomd ging naar de huisarts en voila zwanger..

    Maar goed dat was de eerste dus niet helemaal gelijk :)
     
  6. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    ik heb zn hekel aan naar de ha gaan hahaha :S
    maar goed, morgen toch maar even bellen..
    thanks
     
  7. sjmmie

    sjmmie Actief lid

    27 okt 2009
    487
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik zou echt gauw dat spiraaltje verwijderen, lijkt me niet goed als je denkt zwanger te zijn...

    succes
     
  8. Johannal

    Johannal Fanatiek lid

    28 jan 2009
    3.119
    0
    0
    Heb je al gebeld? Vraag maar om een bloedtest en inderdaad asap je spiraalje eruit...
     
  9. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    ik mag vrijdag ochtend komen, en als ik zwanger blijk gaat inderdaad direct het spiraaltje er uit.

    verder heb ik enkel thyrax vanwege een defecte schildklier, het spiraaltje heb ik nu zn 9 mnd denk ik en verder geen aandoeningen, ziektes, medicatie, veranderingen..
     
  10. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Een bijwerking daarvan is ontregelde menstruatie.
    Maar die gespannen borsten waar melk uitkomt vind ik dan wel vreemd, want daarover staat niets in de bijsluiter.
    Sterkte hoor!
     
  11. Johannal

    Johannal Fanatiek lid

    28 jan 2009
    3.119
    0
    0
    Goh ik ben heel benieuwd....

    Wat ik me nog afvroeg kan bij een evt zwangerschap dat spiraaltje geen kwaad voor een goede innesteling?
     
  12. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    ja, zowel het inhebben van het spiraaltje als het verwijderen ervan heeft een groot miskraam risico..
    dat is ook het doel van het spiraaltje he, zorgen dat het eitje zich niet goed kan nestelen.
    je kan dus wel een bevruchting hebben maar uiteindelijk word het eitje weer afgestoten.
     
  13. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    oke, van de ha ben ik niet heel veel wijzer geworden.
    de borstvoeding is normaal, dat kan door meerdere factoren weer opgestart worden. oa het spelen van de partner met de borsten. hihihi dus dat zal hier het probleem wel geweest zijn. het kan ook door het gebruiken van heeeeel veel anijs, veel bier drinken of een erg veel huilende baby. dat heb ik allemaal niet.
    we moeten er nu gewoon een tijd van afblijven dan gaat het vanzelf weer weg. maar kan over een paar jaar zo weer terug komen, ik ben er blijkbaar gevoelig voor.
    bij zwangerschap zou de melk productie juist moeten dalen. dus hij denkt niet dat ik zwanger ben, mijn ongi zal wel gewoon laat zijn of weg blijven vanwege het spiraaltje.

    in elk geval bedankt allemaal!!
    weer een mistery opgelost.
     
  14. Johannal

    Johannal Fanatiek lid

    28 jan 2009
    3.119
    0
    0
    en vind je het jammer? kan me voorstellen dat je ook wel een beetje blij werd van de gedachten zwanger te zijn... Maar dat ligt er aan of jullie nog een wens hebben voor een tweede kindje...
     
  15. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Ik weet niet wat je vriend precies heeft uitgespookt met je borsten, maar het is wel raar dat je daar melk van gaat aanmaken hoor, dat is namelijk een hormoonkwestie.
    Heeft hij nog een urine- of bloedonderzoek gedaan om een zwangerschap uit te sluiten?
     
  16. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    nee geen verdere testen gehad... maar ik ga zelf gewoon elk weekend een test doen tot de ongi weer terug is ofzo.. heb nu een lading hele goedkope uit duitsland.

    en ja was stiekum wel teleurgesteld. we hadden dan wel de afspraak dat we pas voor de 2de zouden gaan als onze man naar school gaat maar vind het zoooo heerlijk om zwanger te zijn, en dan al die kleine kleertjes weer aan te kunnen doen. het is beter van niet nu, ik denk dat het te veel zou zijn nu nog een baby erbij maar toch..

    oh en wat mn vriend gedaan moet hebben om het weer op te wekken dat weet ik niet, niks anders dan normaal. we zijn geen sm-ers ofzo hahahaha
    ga er gewoon van uit dat hij weet waar die het over heeft. dan komt het vast wel goed :)
     
  17. Danabelle

    Danabelle Fanatiek lid

    3 jan 2008
    2.495
    0
    0
    Hm, wat gek zeg! Ook dat de huisarts het blijkbaar niet nodig vond om bloedonderzoek te doen. Nouja, de man zal wel weten waar hij het over heeft toch? Snap wel dat je toch regelmatig een test gaat doen nu.
     
  18. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.274
    113
    Vrouw
    Brabant
    Ik zou toch wel willen dat er meer onderzocht werd. Het kan ook nog iets anders zijn (bv. prolactinoom, noemde ik eerder ook al). Het is toch niet normaal om melk te hebben als je niet zwanger bent of geen kindje hebt die moedermelk krijgt.
     
  19. Marieken

    Marieken Fanatiek lid

    11 jan 2009
    3.278
    0
    0
    Kinderopvang en dierengeneeskunde
    arnhem
    snoopy, mijn ha heeft inderdaad wel gevraagd of ik ook veel hoofdpijn heb. maar ik heb bijna altijd hoofdpijn dus dat gaf geen duidelijkheid.
    en ik moet terug komen als de melk productie of de hoofdpijn erger word. hij heeft dus wel aan een prolactinoom gedacht.
    vind het wel een eng iets, maar heb toch een heel aantal van de daarbij horende symptomen.. moet binnenkort toch terug voor iets anders dus ga dan zeker vragen naar een bloedtest.
    eerst was ik bang om gewoon zwanger te zijn, nu dat ik een tumor in mn hypofyse heb..
    we zullen zien.
     
  20. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.227
    7.274
    113
    Vrouw
    Brabant
    Destijds heeft mijn huisarts meteen mijn bloed laten onderzoeken, ik snap niet zo goed waarom jouw huisarts dat niet doet. Kleine moeite en zo kan je wel hopelijk iets uitsluiten.
     

Deel Deze Pagina