nog hoop of niet?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door nijma, 17 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nijma

    nijma Bekend lid

    16 aug 2010
    573
    0
    0
    limburg
    een vraagje, ik heb op 1 november een positieve ovulatie test gehad, dagen ervoor goed geklust. ben nu 3 dagen na verwachte NOD nog niet ongi geworden.....maar wel vanochtend een negatieve test ( kv 2v5)

    is er dan nog hoop, want ik hoor dat de meeste met die heel vroeg positief testen. ik zit nu op16dpo dan zou er toch wel al iets moeten zijn toch??
     
  2. KersjeB

    KersjeB Bekend lid

    23 apr 2008
    820
    0
    0
    Het zou natuurlijk prima kunnen zijn dat jij heel weinig hcg aanmaakt, misschien is het ook mogelijk dat je dat langzaam aanmaakt (ik weet niet of dit laatste kan).
    Ik zou er einde van de week nog eens een test aan wagen. Wel hoop houden hoor, het kan nog wel volgens mij!
     
  3. nijma

    nijma Bekend lid

    16 aug 2010
    573
    0
    0
    limburg
    oke bedankt voor je antwoord, wordt er echt onzeker van zeker omdat de meeste voor NOD al positief testen
     

Deel Deze Pagina