Sanne,veel plezier Anno. super foto's ! Waren die roze/blauwe pinnetjes in het ziekenhuis ? Grappig gedaan
aw gossie ik smeltmee 8) hier een beetje zwaar gevoel... ik drink maar 2 Jillz en d volgende dag een zwaar gevoel LOL Hier de huis al schoon. Kreeg P zover de wc te doen! Ik was boven kattenbakken verschonen, was vouwen en doen en stofzuigen en badkamer schoonmaken en P kwam eraan wrm ik de was niet mee naar beneden nam om samen te doen en zo deed hij niks en ik alles en dat is toch niet relaxen op zondag! Ik zei je kan wel de wc voor mij doen anders? Nee! die doe ik niet >< pfff nou dan doe je niks hoor mij best maar dan niet klagen dat ik alles doe.. oke oke oke.. ikke trots en blij want dat ik de eerste keer sinds Kate geboren is dat hij de wc schoonmaaakt
@kaatje ja was in het ziekenhuis, bij elke datum kun je dan pinnetjes hangen als er kindjes zijn geboren @parr goed bezig die man van jou xxxxxxxxxxxxxxx
Oh Anno, wat een heerlijke foto's!!! Een prachtgezin heb je Parr, jeeej P aan de poets A heeft nog nooit de wc schoongemaakt nu ik erover nadenk, maar die doet echt zoooooooveel andere dingen Sannemart, have fun!
maar hoe kom ik daar achter? bij het cb vonden ze het de vorige keer al onzin dat ik over die krampjes klaagde (want dat was allemaal normaal en gaat binnen 3 maanden over bladibla).. dus als ik er weer over begin.. ? ik voel me niet serieus genomen daar. en bij de huisarts, daar heb ik ook wel zin in om daar weer heen te gaan ik wil ook niet het gevoel hebben dat ik zeur. ik weet ook niet of het normaal is maar als ik de berichten lees van de andere sep 2010 mama's.. 's nachts slapen er daar heel veel kindjes iets van 5 of 6 uur achtereen, en sommigen zelfs 8 of 10. maar hebben zij dan zo'n geluk en ik zo'n pech? of is dat van hun normaal en hebben wij een 'probleem'? normaal gesproken hangt het er natuurlijk vanaf hoe je kindje is en of hij er aan toe is om langer te slapen. ik weet zeker dat cb/ha dat zal zeggen. ik zou dat ook wel kunnen accepteren als ik wist dat het daaraan lag. alleen ik zie die krampen gewoon pffff lastig dit zeg!
Jeetje moeilijk pisum. Maar als het voor jou gevoel krampjes zijn kan je omneo proberen, wie weet helpt dit. Als dit niet helpt zou ik gewoon naar de ha gaan en de situatie uitleggen en er duidelijk bij zeggen wat jouw gevoel is. Ik herken dit wel heel erg van Lotte. Die heeft ook zoveel krampjes gehad en sliep ook slecht. Bij haar heeft de omneo geholpen.
@ Parr: wow heeft P. eindelijk de wc schoongemaakt??? Dat doe ik hier ook meestal maar E. zou het zonder problemen doen. Alleen niet met chloor want daar reageert hij allergisch op (lees: luchtwegen raken verstopt...) @ Anno: smelt! Meteen even Edu gevraagd om de knoop door te hakken w.b. de datum van ons kraambezoek, ik sms je zo! Op die tummytub foto lijkt ze trouwens wel op Julia, alleen iets donkerder. Cake staat in de oven, oom kwam nog onverwachts een kopje thee drinken, hondje was mee, en Aimar alweer wakker na 45 minuten Dus wij gaan even lekker buiten fietsen terwijl papa zich eindelijk eens om gaat kleden....
Parr, lekker geshopt dus! Eva, thanks voor de ZARA tip ga zo eens kijken! Wupje, hier idd ook geen vaste keutels meestal, maar dat schijnt idd normaal te zijn. Pupke, en hoe was het met de dvd in de auto. Hier ook pas aangeschaft, maar nog niet gebruikt. Azeb, en hoe was Harry Potter? Freesia, goed hoor al die autoritjes! Pisum, knuffel voor jou. Kan me voorstellen dat het zwaar is, zeker nu zonder A. Misschien toch eens naar een kinderarts? Sannemart, klein vind ik hem niet hoor. Ilse was in september 81cm...Veel plezier vanmiddag! Hier verder niks bijzonders. Net kraamvisite gehad. Nu slapen de meiden allebei. Sara wil overdag slecht in haar bed slapen, maar de wipstoel beneden vindt ze heerlijk heb ik ontdekt, ach ja mag nu nog wel.
ja ik ga denk ik eerst ook de Omneo proberen, als het weer verkrijgbaar is het was gewoon uitverkocht bij de c1000, AH, trekpleister EN kruidvat foover hoe gaat het met jou dan??
@ Pisum: tegen mij is ook wekenlang gezegd dat het erbij hoorde en dat het ene kindje er nou eenmaal meer last van had dan de ander. Maar uiteindelijk hebben wij ons gevoel gevolgd en de HA zag ook in dat het iets anders moest zijn. Die stelde ons voor om 2 weken lang pepti te geven, en dan na 2 weken weer te provoceren door gewone voeding te geven. Is er duidelijk verschil tussen die 2 weken met daarvoor en daarna, dan heb je een grote kans dat Isra KMA heeft (of in ieder geval overgevoeligheid). Dan moet je zorgen dat je bij een KA terecht komt. Hij zal dan als hij hetzelfde vermoedt een verklaring invullen waardoor je de Pepti voeding op recept en volgens mij volledig vergoed bij de apotheek kan halen. Zo heel verhaal....nu gaan wij fietsen
Alles goed hier hoor. Lief dat je er naar vraagt. Ben alleen niet zo'n schrijver. Maar ik lees nog altijd trouw mee. Lotte is een echte meid en doet het heel goed. Sam doet het ook lekker op school, had vorige week zijn allereerste rapport mee. Ik hoop dat je snel een oplossing vind Pisum ik weet hoe slopend het is, vooral als je er ook nog 1 van 2 rond hebt lopen.
thanks eva, als de Omneo niet helpt dan zal ik eens bij de HA het verhaal gaan voorleggen en om die Pepti vragen (is op recept toch?) veel fietsplezier, het is heerlijk weer!
Pisum, als jij het gevoel hebt dat er iets niet klopt en het niet alleen krampjes zijn, dan de dokter bellen of naar het cb. Voor hetzelfde geld is het wel iets anders en sla je je zelf later voor je hoofd dat je er niet eerder naar hebt laten kijken. je kan idd van die speciale voeding proberen voor kinderen met koemelkallergie ( volgens mij krijg je die vergoed via de HA ? )
Haai! Harry Potter was geweldig. Ik heb echt genoten. Dit was denk ik de eerste HP film die goed recht deed aan het boek. Als je het boek niet gelezen hebt weet ik niet of het leuk is. Mijn zwager komt net langs met z'n nieuwe motor dus ik ben weg! Groetjes!