Het kan me zoooo voorstellen dat het nu wel mag gebeuren voor je, voor mij kan het zelfs al niet snel genoeg gaan nu, en ik loop ruim 3 weken achter je! Nog ff geduld en dan is ze er!! liefS Guusje
@missT: nope nog altijd niets hier. Maar bij jou lees ik ook altijd nog niets van tekenen op een bevalling. Duurt lang he wachten.. Het was idd een heerlijk dagje, even afleiding is erg prettig.
Jaa ik heb heel af en toe weleens last van wat krampjes, maar het zet gewoon niet door . Verder ook nog geen slijmprop of wat dan ook verloren, dus volgens mij zit ze nog prima in mama's buikje. Hoop zo zo zoooooooooooooooooooooooooooo dat onze beebjes deze week komen .
hihi zag je naam weer voorbij komen MissT...! ik duim voor je dat jullie meisje snel komt hoor Voor je het weet ligt ze in je armen!! Dikke knuff
En nog steeds niets....?!?!?! Hier is het, volgens mij, ook nog rustig. Wel al 2 dagen duidelijk meer last van afscheiding. Verder gisterenavond en vannacht het idee gehad dat ik misschien wat vruchtwater heb verloren maar ik twijfel of het urine is??? Heb er een onderwerp over gestart in het topic bevallen... Ik wacht dus nog eventjes af wat daar voor reactie op komen en waarschijnlijk straks toch maar even vk bellen. Ik voel verder namelijk ook helemaal niks dus waarschijnlijk verbeeld ik het me. @Guusje: Morgen is jullie trouwdag! Geweldig! Heel veel plezier en geniet er van...
morgen mijn uitgerekende datum!!!!!!!!! maar we zijn toch bang dat we de "reserve" tijd in gaan. nu net maar is heeeeeeeeel enthousiast de caviabak staan uitmesten (die arme schatten hebben met verbazing staan kijken wat er gaande was hihi) misschien helpt dat de boel op gang te krijgen
@ Berretje Jaa, ik ben er ook nog steeds hoor hihi gaat echt heel erg opschieten nu! Hoe is het met jou meis?? @ Guusje, heeeel veel plezier morgen op je bruiloft, geniet ervan ! @ Avon, Ja morgen is jou dag!!! Gek he om die datum langzaam dichtbij te zien komen?? Ik denk dat wij allebei overtijd gaan ja... ... Ben je nog bij de VK geweest of niet?? Ik moet morgen weer. @ All hier alles nog steeds rustig, net even mijn middagslaapje gedaan en toch wel wat kleine krampjes in bed. Toen ik uit bed stapte kreeg ik wel vreselijke last van mijn rug... misschien verkeerd gelegen of iets.. is in elk geval niet zo fijn .
@guusje: Heel veel plezier morgen en ik hoop voor je dat het een geweldige dag wordt voor jullie. @miss T: Ik heb donderdag de 25e weer een afspraak bij de vk. Ik hoop dat we er niet naar toe hoeven. @All: Hier is de kleine vandaag wel druk en ik heb continu harde buiken maar ja of dat wat zegt??????????? allemaal toy toy voor de laatste loodjes!!
guusje fijne trouwdag morgen. oh meid wat spannend!!!!!! geniet en misschien een foto achteraf? als je wil he... super gefeliciteerd alvast en trouw ze!!!
@Guusje: Van Harte Gefeliciteerd met jullie huwelijk!! Heel veel liefde, geluk en gezondheid toegewenst!
@ Guusje, veel plezier vandaag nogmaals !! Hoop dat het droog weer blijft! @ Avon, Gefeliciteerd met dé datum ... nu hopen dat de beeb snel komt he?! @ All, Net weer een bezoekje gebracht aan de VK. Alles was weer helemaal goed alleen mijn bloeddruk was iets hoger dan normaal. Maar de beeb ligt nog prima hoor... hihi. Ik heb nu een afspraak staan voor dinsdag als ze er nog niet is... dan wordt ik om half 12 gestript... ben zo benieuwd. Hoop dat het niet nodig is!!! Ze zegt dat er veel vrouwen zijn uitgerekend deze periode!
@missT: Oh ik hoop dat je niet gestript hoeft te worden en dat jullie meisje uit zich zelf komt! Hier al vanaf vannacht flinke krampen en steken/ druk op en naar mijn bekken. Heb bijna de hele dag harde buiken. Alleen worden de krampen niet erger. misschien zet het vannacht goed door. heb vandaag boven alles gezogen, aanrecht gesopt, box schoongemaakt,alle was weg gewerkt......... toch wel last van nesteldrang????
he meiden! guusje...gefeliciteerde getrouwde vrouw!! aan all ik krijg een ks. het is beslist en al heel snel ook. ergens volgende week al. wow dat is snel he. ik las dat iemand dinsdag gestript wordt..ik hoop dat het dan snel op gang mag komen. en hoe voelen we ons voor de rest?
Spannend Femke. Heb je er zelf wel een goed gevoel over, omdat je laatst zo twijfelde. @Avon: Klinkt idd wel als nesteldrang ja. Haha. Misschien heeft dat gerommel in huis vandaag wel invloed op je bevalling. Dat hoor ik de laatste dagen namelijk regelmatig dat bevallingen eerder op gang komen wanneer de vrouw actief bezig is ipv gaat zitten wachten... @Guusje: Waarschijnlijk zijn jullie nog in de feeststemming, maar als je dit morgen leest. Hoe was je trouwdag? @All: Vanmiddag bij VK geweest, was gisteren ook thuis geweest omdat ik twijfelde of ik vruchtwater verloor. Dat gisteren en vandaag gecontroleerd maar bleek niet zo. Gewoon veel waterige afscheiding wat normaal is in dit stadium. Wel moet ik donderdag een groeiecho laten maken omdat ze het idee heeft dat de kleine de laatste wkn niet echt meer gegroeid is. Gevraagd wat dat kan betekenen en dat zou o.a. kunnen zijn dat de placenta "op aan het raken is" en niet meer genoeg voedingsstoffen door laat... *slik* Als dat zo blijkt te zijn uit de echo dan word ik waarschijnlijk het wkd ingeleid!!! *slik*slik*slik* Spannend dus..... Manlief moet nog even iemand regelen die zijn lessen overneemt op school en anders kan hij zijn klas erg blij maken want dan zijn ze donderdagmiddag vrij... Om 13.15 hebben we een afspraak... Morgen dus maar een druk dagje voor mezelf plannen anders vrees ik dat het héél lang duurt voordat het donderdag is.... Fijne avond allemaal!!!