Slijm kan beide zijn zwanger of ongi ik heb namelijk nog steeds slijm witte. En helemaal in de week van mijn NOD
Hey meiden, zit nu op 10 DPO en mijn grootste klacht (sinds 2 dagen) is flinke misselijkheid in de ochtend én dat mn litteken van de knip wat pijn doet. En hier heb ik echt nog nooit last van gehad, behalve vlak na de bevalling uiteraard Kan dit iets betekenen??
Ha dames, ik ga zo dan maar 's een ovu-testje erbij pakken, ben benieuwd. Ik ben nog niet zo ingelezen dat ik weet wat alle termen betekenen... 8DPO? 8 dagen na (past) ovulatie?? En in hoeverre zou je temperatuur 'moeten' afwijken van normaal? kheb eerlijk gezegd geen idee hoe ie normaal is haha, dus dat zal 'm dan deze mnd niet worden. Verder ben ik erg benieuwd naar alle testen, het wordt een druk test-weekend Ik denk eig dat ik ongesteld ga worden:x, mijn buik voelt ongestellerig aan. Krijg weer wat pukkeltjes... Nog wel steeds last van de boobs, nu eerder gevoelig dan echt zeer. Ben ook wel heel moe, maar dat kan met van alles te maken hebben... Succes iedereen! Groetjes Nic
Bij mij doet dat litteken pijn door de weersverandering.. Vorig jaar ook zodra de temp richting 0 gaat begint de boel te trekken.. Misschien is dat het?
O je bedoelde de test van 16 nov...ik snapte het niet. Voor mij is 22.30 uur ook laat, hoor ! Die heb ik dus gedaan omdat hij om 18.00 uur echt donker was (was ook meer uit nieuwsgierigheid). Ik heb er vandaag om 14.30 uur weer ééntje gedaan en die is ook nog steeds posi. Zal er straks een foto van maken, want wil rond 18.00 uur nog een test doen. Verder vandaag steekjes in het midden...en die nare pijn dus maar even gehad. Nou ja, ben benieuwd wat de test straks doet. Raar allemaal. Ik had wel gelezen dat je meerdere LH-pieken kunt hebben in 1 cyclus. Dan heeft na de eerste piek geen ovulatie plaatsgevonden en wordt later nog een poging gedaan. Mss dat dit het is?? @Niciro: dpo is idd days past ovulation. En het zegt idd niets, hoor ! Heb je ook al een zw.test in huis? Ik moest me gisteravond wel bedwingen...hihi. @Pinda: klinkt veelbelovend, toch? Herken je iets van je vorige zwangerschap? Oeee, knip...klinkt pijnlijk!??!
ik ben zwanger!!!!!!!!!!!! net een test stiekem gedaan bij mn schoonouders op de wc zo dat ding verkleuerde wel snel naar 2 streepjes ben nog helemaal aan t trillen ben zo blij kan wel springen andere dames suc6 en ik duim mee naar meer posi testen.
JOEHOE....GEFELICITEERD ! Weet je vriend het ook al? Is toch lastig als je het stiekem doet....hihi. En dan ook nog stil houden voor je schoonouders. Wil straks wel een foto zien, hoor !
Ffl, gefeliciteerd super zeg. Net toch getest, negatief echt geen streepje te vinden. Tuurlijk ook veel te vroeg 8 dagen na eisrong, maar het is ook zooooo moeilijk om je in te houden. Ik voel ook helemaal niks nou ja afwachten maar.
Van Harte Gefelicteerd. Ik hoop dat we dat nog vaak kunnen schrijven. Ik voel trouwens nog niks.... Mijn vriend en ik zijn er over uit dat we willen gaan trouwen,Ik ben dus het internet aan het afspeuren naar jurken e.d. De bruiloft kan niet een vermogen gaan kosten omdat een kindje ook al veel geld kost. het kan ook nog wel ff duren voordat we beslissen waneer we trouwen(ivm zwangerschap?)maar dit is wel een goede afleiding Voor iedereen die bijna mag testen: suc6
Hey ladies, Zojuist getest en wat denk je ZWANGER!!!!! Ik kan mijn ogen niet geloven, ben gewoon zwanger in de eerste ronde. Nooit verwacht dat het zo snel zou gaan. Heel veel succes op de wachtbank en hoop dat jullie allemaal ook snel zwanger zijn. Gr.
Hoi hoi, Ben ik ook weer! @Fientje: GEFELICITEERD ! Da's wel heel gaaf om in je eerste ronde al prijs te hebben...hihi. Wat zei je vriend? Hij wilde toch pas zaterdag testen?? Hoe voel je je? Foto...foto...foto! Ik heb vandaag weer ovutesten gedaan...1 om 14.30 uur en 1 om 17.45 uur. Heb weer een foto gemaakt (van de laatste 3) en in mijn album gezet. Krijg ze niet vanuit mijn album hier toegevoegd....
Hey Moon, Hel erg bedankt!! Ja we kunnen het echt niet geloven dat het allemaal zo snel is gegaan. Ik heb geen pijn in borsten, ben ook niet misselijk. Het enige waar ik al vanaf mijn eisprong last van heb gehad is ongesteldheidspijn. Hoe kan dat toch dat jouw testen donker blijven kleuren? Misschien toch een zwangerschaps hormoon je je urine? Hopelijk is het ook snel raak!! Veel liefs,
hier 9 dagen na eisprong getest (stiekem) met kruitvat test. hij was angstvallig wit gebleven. nu durf ik niet meer te testen