Hallo allemaal! Ik ben 'nieuw' hier op het forum, ooit wel aangemeld, maar hier sinds februari niet meer geweest. Zitten inmiddels in ronde 6 alweer. Vandaag is het dag 29..Het is weer zo spannend. Voel steeds mijn onderbuik en verbeeld me af en toe misselijk te zijn...Ik vind dat wachten echt het minste he. Ik heb een late eisprong, pas 1 week geleden, dus nu 7 DPO... Vorige maand dacht ik echt zwanger te zijn, was heel erg teleurgesteld toen. Wil dat deze maand eigenlijk niet zo!
Brusje: alvast een voorzichtige gefeliciteerd!Spannend! Pinda,ah nee toch..is het wel echt veel en donkerrood?Als het bruin is kan het zijn dat het geen ongi is..anders echt balen..en dan ga je er gewoon voor, de volgende ronde wel zwanger!knuf! aloeetje: hoe is het bij jou? Ma1: oooh, dan weten we zondag pas meer, al denk ik dat je gewoon lekker zwanger bent! Zus01:natuuurlijk is een plaatsje vrij!kan goed zijn de dingen die je voelt maar het hoeft niet altijd iets te betekenen. Ik ga heeeel hard voor je hopen dat je zwanger bent, dat die behandeling in januari helemaal niet nodig is! KLein wijfie: gefeliciteerd!!het is altijd spannend in het begin maar het gaat vast goed! Moon: wat onzeker en onduidelijk dan allemaal..waar heb je die testen gekocht?Tempen kan wat onhandig zijn in het begin maar in jouw geval wel heeel goed om erachter te komen wanneer je ei is geweest. heb je eigenlijk altijd een onregelmatige cylcus?of wel ongeveer hetzelfde? Toyaap; spannend meid..knap dta je kunt wachten!maar begrijp het wel ja als je een keer na 2 weken nog nega had getest. duimduimduim!! Missdragonfly: geen bloed geeft moed!!!hopen dat vervelende duiveltjes weg blijven!!en je straks een mooie posi test hebt! Loes: gefeliciteerd meid!!Geniet ervan! Hier; ongi krampen, ongi krampen en nog eens ongi krampen..moet nog helemaal niet ongi worden maar denk echt dat ik het ga worden vandaag..raar...mn cylcus is ineens zo vreemd deze maand, kmt misschien door de zwanger worden pillen van etos..stom dan hoor, als het daardoor komt... ik moet eignlijk pas maandag of dinsdag ongi worden..zit nu op dpo 11...(dpo 11 en dan al ongi??bleeeeh!! er is nog geen bloed hoor,helemaal niet maar ga er gewoon van uit dat de duiveltjes er al aankomen,hoe raar ook (dat het zo vroeg is) duimduimduim voor iedereen!!
Sterkte daantje!!! Hier vanaf vandaag weer beginnen met klussen... Dus over een week of 2 op het bankje hihi!
Elize: welkom!Ja, het is steeds weer spannend en ons lichaam kan ons zo voor de gek houden helaas! nog even afwachten voor jou, ook voor jou duim ik natuurlijk.
Dag dames! Ga zo ff alles terug lezen, maar begrijp al wel dat een aantal van jullie zwanger is YEAEAEAEAEAH!! Super, gefeliciteerd! Hier helaas niet.. Sinds gister ongesteld. Woensdag deden mijn borsten al minder pijn en ik kreeg al zo'n buikkrampgevoel onderin. Jakkes. Ik baalde er gister zooo van. Ik snap echt ook niet waar die bijna 2wk lang zere borsten vandaan komt dan. Iemand een idee? Kan het dan bijv. een bevruchting geweest zijn, maar geen innesteling? Want zo kan ik het een beetje verklaren (en houd ik goede hoop). Of k heb gewoon de ene keer vlak van te voren voor een menstruatie zere borsten, andere keer al vlak na de eisprong. Over eisrong gesproken. Als ik vrijdag ong ben geworden (eigenlijk van donderdag op vrijdag, 's nachts), wanneer was dan mijn ei? ik dacht zaterdag, maar misschien tel ik net verkeerd terug... Ik duim voor de anderen allemaal zwangerschappen x nic
@Daantje: Dank je! Hoe lang zijn jullie nu weer bezig? Ik heb de 1e twee rondes die Zwanger worden capsules van de Etos genomen. Ik had toen steeds dagenlang bruinverlies voor de menstruatie echt doorzette. En langere cyclus. Maar kan ook komen door het stoppen met de pil hoor, dat zal ik nooit weten. Wat ik wel zeker weet is dat het 'iets' doet! @Nicoro: Ik voelde me de vorige ronde exact hetzelfde als jou! Wat een teleurstelling als je lichaam je zo voor de gek houdt he. Ik dacht toen zelf ook dat er wel een bevruchting was geweest. Ik heb ook wel gelezen dat het gewoon door het hormoon progesteron komt dat je al die klachten krijgt...Oh en je kan nooit met zekerheid zeggen wanneer je eisprong was door 14 dagen terug te rekenen. Ik heb zelf bijvoorbeeld een late eisprong en wordt dan na 10-11 dagen ongesteld. Misschien een keer ovulatietesten doen?
Ha Elize, Ja da's echt balen. Was de tweede keer voor-de-gek-houding maar ja. We gaan er weer met frisse moed tegen aan! Gebruik idd al ovulatietesten, had alleen op za en zo een lichte streep, dus ik dacht dat ie ergens daartussen zou zitten (kon niet op ong. gelijke tijdstippen testen die week), kan zo maar zijn dat ik er helemaal naast zat. Over het algemeen klopte het de laatste maanden wel. Posi ovutest, 14 dgn erna ongi. Volgende mnd geen ovutest, gaan we het eens zonder proberen, vind ik ook wel veel spanning meebrengen nl. Elize, hoe lang ben je bezig met die ovutesten dan? FIjn weekend allemaal!
hoi dames, ook ik zit op het wachtbankje..vorige week ergens eisprong gehad maar weet niet precies wanneer want werk niet met temp en ovulatietesten..ik ben nu 3dagen misselijk, ben veel moe en heb het erg koud..voor de rest nog geen andere klachten..volgende week testen en hopen dat het raak is!! de dames die zwanger zijn gefeliciteerd
ik zit ook op de wachtbank. Verwacht eind volgende ongi te worden (volgens de kalender dan) hoop het niet want ik wil een baby! en wat ik voel? moe, bij vlagen misselijk, duizelig, k*thumeur (wat ik bij daniel ook had) moet overal om janken. Heb besloten dat ik 5dec test ga doen als ik dan nog niet ongi ben. Sinterklaas houden we toch de 4de dus dat feest kan het dan niet verpesten als het een negatieve test word
@daantje1: dank je! ik heb gelukkig een hoop lieve mensen om me heen die mee hopen dat die IUI behandeling niet nodig is. Ik heb dit jaar nog 2 kansen daarvoor. Helaas voel ik elke maand wel wat en hoop elke keer dat het raak zal zijn, maar door al die teleurstellingen van 2 jaar lang, weet ik ook dat ik niet te veel moet hopen. Heb deze maand weer voor het eerst ovutesten gebruikt en (hopelijk) mijn ei gevonden en goed geklust. Ik zou eigenlijk daardoor dubbel gefrustreerd zijn, mocht het deze maand niet lukken. maar we wachten geduldig af. In ieder geval een gezellige boel, zo op het wachtbankje!
O, o, o wat een spanning allemaal he?? Wel goed om te lezen dat er al een aantal een positieve test in handen hebben gehad. Super! Nu de rest nog! Hier al een paar dagen een rommelige onderbuik en licht gevoelige borsten.... Hmmmm? Zou dat wat zijn? Ik durf er niet op te hopen.... Maandag moet ik progesteron prikken en dan volgende week vrijdag de uitslag. Ik vind het zó spannend.... Nou dames, heel veel succes en sterkte met afwachten. Voor degenen die ongesteld zijn geworden; volgende ronde met nieuwe kansen en voor degenen die zwanger zijn; gefeliciteerd en geniet ervan!!!!!! Groetjes!
hoi dames, mag ik er missch effe bij? eerst en vooral proficiat aan alle zwangeren onder ons! ook ik zit dus in de wachtbank en ik word er helemaal gek van soms, en eigenlijk weet ik ook wel dat ik het mezelf aandoe.. maar ja.. hoe stop je zoiets ? nu heb ik over ong 5 dagen mijn nod en ik heb vanmorgen al getest, was negatief natuurlijk maar ik had er zo n gevoel bij dat ik bijna zeker wist zwanger te zijn. ik werd de voorbije maanden altyd te vroeg ongi, daarmee bedoel ik dat ik dus ong 1,5 week voor mijn nog al bloed begon te verliezen, eerst rozig met slijm en dagelijks meer en meer. deze keer verloor ikgeen druppel en nu nog steeds nie, alleen gisterenavond verloor een soort van vleesklonter... helemaal droog, niet bebloed ofzo, ik schrok ervan, nu denk ik zou t een vroegtydige mk kunnen zijn geweest of wat was dat? en gaat een mk normaal gezien niet gepaard met bloed? ik verloor zowel ervoor als erna geen druppel en nu nog steeds niet. ik ben echt helemaal in de war. ik heb pas volgende donderdag afspraak de dokter en mijzelfkennende ga ik dan zeker weer na t weekend eens testen eerst... en nu zit ik dus met de onzekerheid die slopend is.. ik wil zo graag een babytje
ik wil erbij vemelden dat me onderbuik al dagen trekkering aanvoelt, een gespannen gevoel heb k, enkele dagen geleden verloor ik heel veel waterige afscheiding en die dag had ik een zeurende pijn in mijn onderbuik(net of ik kan elk moment ongi worden) ik heb vlagen van duizeligheid.. als k buk ofzo voel ik soms meteen zo n stoot in me hoofd en alles begint te draaien.. ik ben wel pas deze maand begonnen met multi zwanger worden pillen van de etos, en ik heb op andere fora gelezen dat deze je cyclus kunnen verlengen dus missch dat ik daardoor gewoon geen bloed meer verlies en helemaal nie zwanger ben.. ik weet t nie.. we hebben deze maand echt goed voor de mogelijke ei geklust.. mogelijke ei was tussen 17 en 19 nov en wij hebben 15 17 en 19 nov geklust.. dus ja ik had er een heel goed gevoel bij maar er was wel een negatieve test en die vleesklonter snap ik al helemaal nie
@Loes: gefeliciteerd meid ! @Daantje: ik heb de dipstick ovutesten van zwanger&kids. Net weer één gedaan en is net als gisteren weer lichter (gelukkig). Hoop dat dat ik dus een verlaat eitje heb. Vandaag best wel wat krampachtige buikpijn...hmmm? Bij jou al een ongi? Mss is het wel het innestelen of oprekken??
Hoi meiden, even een snelle reactie: ik ben vanavond ongi geworden, ook al waren we nog niet aan de klus bewust, ik baal er stiekem wel van..hoop dus op volgende maand, aankomende cylcus dus misschien wel echt aan de klus.. (nu dus ongi geworden op dag 11 na ei..(dpo11) @Moon, oh die ovutesten ken ik niet,wat je ook nog zou kunnen doen is persona (via marktplaats) kopen. Heeft bij mij toen ook perfect gewerkt en is wel heel erg duidelijk (apparaatje geeft aan wle of geen ei, ik heb dat apparaatje toen gebruikt en ging super!(snel zwanger en duidelijkheid) apparaatje is alweer een tijd verkocht maar ik zou ook alleen de teststafajes kunnen gebruiken (omdat ik weet hoe ik ze af moet lezen, daar kom je achter als je het apparaatje hebt gebruikt,kun je streepjes aflezen) succes iedereen die nog op wachtbankje zit, ik blijf duimen!!!
oja en moon, dat kramperige gevoel in je buik kan betekenen dat je ei op springen gaat,ik voel het meestal heel goed,pijnlijk, aan 1 kant van je buik(je zou misschien wel nu kunnen beginnen met tempen en kijken of je verschil ziet in je temp,omhooh of omlaag,maar natuurlijk is het beter als je hele cylcus doet. Omdat ik altijd weet hoe mn temps zijn ongeveer kan ik wel altijd zo beginnen,36,5 is aankomend eitje bij mij (36,4) en 36,7/36.8c is normaal. 36,9 of hoger (gemiddeld is bij mij 37.0c) is dat mn ei geweest is. Natuurlijk kan verhoging ook altijd door griep dus als je langer achter elkaar hogere temp hebt is het meestal wel je ei (moeilijk uit te leggen verder zo,je kunt altijd googlen ook op persona)
Hoi meiden, allereerst voor de zwangere onder ons van harte gefeliciteerd en voor de wachtende succes ik ben in oktober gestopt met de pil, vrij snel last van ontpillen en op 10 nov. mijn eerst menstruatie weer gehad. dus nu duimen nog een paar dagen en dan weer testen. weet niet wat ik allemaal voel in ieder geval heb ik wel last van een vrij harde onderbuik dus blijf duimen
Hier nog steeds geen rode duivels. Vanmorgen maar weer een test gedaan maar overduidelijk geen plusje Ik snap er helemaal niets van. Snapt iemand dit ?