@Bloesem, het was niet Momeera. Het was Supermom . Lekker verwarrend he die mom's. hihi Zeg, dit is mijn laatste internet avond en nu is er niemand hier!! Dan maar alvast de tv aan voor GTST en TVOH. doei doei fijn weekend allemaal!
@Baby bergen; wauw wat een mooi echo foto, en ja de nub is hier wel duidelijk, wel balen als je het eigenlijk niet wilt weten. Maar goed de nub theorie is volgens mij niet helemaal 100 procent toch? Wel fijn dat alles goed is. @Supermom; geniet van je laatste avond internet! Veel succes met de verhuizing @Bloesem; fijn weekend, ben benieuwd of je het stil kan houden Hier eigenlijk een rustig weekend, mijn man gaat weer aan de slag op zolder want die moet voor eind januari klaar zijn en de tijd vliegt. Morgen hebben de kids het sinterklaasfeest van mijn werk ik ben benieuwd.
heej allemaal, Wow babybergen, wat een mooie echo heb jij! Ik zag hem al even bij het NUB-topic . Het lijkt net alsof het al een veel groter kindje is dan 13 weken, omdat het zo'n duidelijk plaatje is. Voor wie het leuk vind, dit is mijn kindje : View attachment 110822 Hij/zij ligt gezellig vast ondersteboven (om te oefenen voor het indalen, denk ik ). Zou dat kleine knobbeltje een NUB zijn?? Meer foto's staan in mijn album.
12 weken en ja hoor daar komt de misselijkheid!!!! Dus helaas geen zin om alles te lezen en te antwoorden. Ga effe paar dagen aan mezelf denken en zorgen da tik weer wat kan eten en de misselijkheid daalt.. tot gauw moppies!!
Mooie echo fire rose! ik zou niet weten waar de nub bij jouw zit? Ik zie het haast nooit, alleen op de echo van baby bergen die was zo duidelijk. @Lan; hopelijk voel je, je snel weer wat beter
@fire roos mooie echo meid! @ lan beterschap @ hier ik denk dat ik ontstoken hand heb weet ook niet is helemaal rood knokkels kapot en best wel dik ga maandag maar eens de dokter bellenen zalf erop doet zeer iemand nog tips??
Hai hai @priscilla, hmm nee geen idee? Ook pijn aan hand? @odess, nee sommige mensen snappen gewoon niet hoe wonderlijk het eiegnlijk allemaal is. @buikfoto's hier geen buikfoto's hoor, heb al dikke buik van mezelf @supermom wat een rotnieuws zeg! Hier gaat het bij vriendlief ook niet goed op het werk, hoop dat het allemaal wel door blijft gaan. Brr nare onzekere tijd dan. Hoop dat je man gewoon direkt aangenomen wordt! @sandra waren de muffins lekker? Hihihi wat een feest zal dat zijn geweest @felicee hoe is het met je handen? Heb je brace al? @babybergen, goed nieuws dus en ook nog supermooie echo, wauw!!! Ik had zag'm ook al in nub topic @tflantua, ben jij trouwens schoonzusje van lautje? Vroeg me af ivm achternaam En ze laatst vertelde dat schoonzusje zwanger is @bloesem, heerlijk zo'n dagje he. En veel plezier 't weekend! @firerose, hihi mijn beeb hing ook al ondersteboven te stuiteren, mooi he! @lan ahhhh bah he nee he, hier ook misselijk vandaag, blgh Wij zitten hier ook midden een verbouwing, eigenlijk al bijna 3 jaar ofzo en nu staat de woonkamer op de kop. Erker bijaan gekregen en vandaag is stucadoor net klaar met stucen. Dus hier ook erg druk met van alles en nog wat. Misschien daaarom ook wat misselijker. Niels vanmiddag naar opa en oma gebracht en tshirt in tas gedaan voor morgenvroeg met het eendje erop, ben benieuwd of ze het doorhebben. (achterkant staat: niet langer in mijn......)
@ bowen dat neit alleen als ik ze beweeg en bonkt dus denk wel goed kom maar echt is nu al 2 weken zo heb er creme opzitten nu dan gaat wel maar ja ik was me handen na de wc netjes dan begin het weer:x oef en jij in verbouwing al zo lang.en wat leuk dat shirtje zou mij benieuwen hahahaha
@Lan: Beterschap! Misselijkheid is niet leuk @Priscilla: Is het je huid of je gewrichten/spieren? Als je huid ontstoken is kun je eens een badje met soda/badedas original kunnen proberen. Je hand in een warm badje kan ook lekker zijn bij gewrichtspijn. En probeer hem een beetje rust te geven. Sterkte ermee! @Bowen: pff, een verbouwing. altijd ellende maar hopelijk is het resultaat het gedoe waard @Sandra: ik snap ook niets van die NUB. Mijn gynaecoloog zei ook dat het niet erg betrouwbaar is... Maar ik ben zo verschrikkelijk nieuwsgierig, haha. Nou ja, wie weet bij de echo van volgende week maandag (6 december). Dan ben ik 14,5 week... Hmm... Fijn weekend allemaal!
goedemorgen meiden @ firerose meer me huid nu is al beetje bekomen ik zal zo is in de stad kijken voor spul ervoor @ hier het sneeuwt
Hier geen sneeuw, ik wil ook sneeuw @Fire Rose; ik ben ook nieuwsgierig hoor, mijn verloskundige had wel een gokje gedaan en dacht een jongetje. Maar goed nog twee weken en dan weet ik het zeker.
Hahaha grappig hoe de een zegt ,leuk sneeuw!!! En de ander hmmmm balen het sneeuwt. Ik zou vanochtend winterbanden op de auto krijgen maar dat gaat niet door. De velgen waren nog niet binnen! En nu moet ik nog weekje wachten dus de sneeuw mag van mij ook nog wel een weekje wachten.
Ja stuur maar op Priscilla, TNT is gestopt met staken dus het kan weer Wij hebben gisteren de winterbanden onder de auto gekregen dus de sneeuw mag komen
het is hier inmiddels weer gestopt met sneeuwen grr ik wil meer meer meer volgens mij heb ik alles opgestuurd
Bowen, Ik ben Laura d'r zusje! Net even gebeld om te vragen wie jij bent natuurlijk haha. Wat grappig dat je eerst tegelijk met Laura zwanger bent en nu tegelijk met mij Succes met de verbouwing!
goedemiddag meiden zo wij hebben kinderwagen besteld een combi heb er vol trots rondjes mee gelopen in de winkel.en me vriend lachte me uit