homeopatische druppels belladonna! werkt super kreeg t de vorige keer onder mijn neus nadat ik al 2 keer had gespuugd. knapte ziender ogen op.
Hier ook abbo!!! Zit op dg 50, nog geen duiveltjes, geen voorteken op duiveltjes....ziekenhuis maar gebeld. Hoor vanmiddag weer...net wel weer getest en jahoor weer een licht roze streepje.... Mijn temp was vanmorgen ook 36.8 en ik weet van vroeger tempen dat die altijd voor ei 36.5 was...maarja.... Alle zwangeren gefeliciteerd!!! Wachtbankjes..spannend! Duim vor jullie allemaal...
Hallo, Ik heb afgelopen woensdag al een foto geplaatst. Vandaag heb ik last van wat bruin verlies, vooral met afvegen, dus ik was gelijk onrustig, dus ik heb nog een test gedaan. Uitslag is weer niet te missen, binnen 2 minuten kwam dit: Kan iemand mij vertellen of af en toe een beetje bruin verlies kwaad kan? Alvast bedankt! Ik ga weer proberen mee te lezen en kijken, maar lukt niet altijd helaas.
Wat Ichtus al zegt het hoeft niets te betekenen en idd gebeurd vaker. Bij mij is het tot twee keer toe geen goed nieuws gebleken.
Okeej meiden!! Ik heb er eentje in de aanbieding: roept u maar!!! Kwaliteit van de foto is zeer bedroevend en de test is van gister, dus wel al ingedroogd... View attachment 111399
Hey meiden, Even een vraagje. Ik heb vanmorgen getest Met de + clearblue test. Deze gaf binnen 3 Minuten een erg lichte, maar brede Blauwe lijn (net zo breed als De - lijn) Nu wil ik m daar een foto van maken Zodat jullie kunnen turen... En nu is ie zo goed Als verdwenen... Heb nu alleen nog een Pennenstreepje over, terwijl ie binnen de Tijd toch ECHT even breed was... Hebben jullie hier ervaring mee? En hoe moet ik m nu zien? Toch maar negatief? (tot een eventuele volgende test of ongi?) Thanks alvast!
Dootje, ondanks de wazige foto zie ik wel een streepje! Gefeliciteerd! Marieke: gefeliciteerd! Bruinverlies kan inderdaad 2 kanten op gaan. Bij mij was het 3 keer niet goed. In mijn beleving is bloed gewoon niet goed, welke kleur dan ook.... Maar dat is mijn eigen ervaring. Er zijn zat vrouwen bij wie het wel is goed gegaan. Je test is in elk geval nog goed!!! Dus houdt moed!
Hij is super duidelijk doortje, gefeliciteerd! Ik heb ook nog een foto..net gemaakt (wel onduidelijk..)
Pindakoek, na 4 dagen had hij echt wel duidelijker moeten wezen. Dus ik denk dat je niet zwanger bent.. sorry.
Pindakoek: foto is idd erg onduidelijk, en van veel te ver af genomen...kan je niet een foto van dichtbij nemen?
Pinda@ Wat sammie zegt ga ik mee sorry meis. Doortje @ Duidelijk hoor !! gefeliciteerd geniet er van.
ik heb bij beide zwschappen bruinverlies gehad, je schrikt je rot:x Maar als het bij een beetje bruinverlies blijft is er niks aan de hand
geen idee meid...ik heb deze nooit gebruikt, maar het lijkt me wel dat de streepjes moeten blijven staan