Laatste keer dat ze de Wrapper gratis kado doen!!! Zelf ben ik afgelopen 10 november bevallen en heb de Wrapper thuis gestuurt gekregen en kan je vertellen het is zeker de moeite waard!!
Mijn schoonzusje is rond 10 januari uitgerekend dus het zou wel heel leuk zijn als het de 10de wordt dat de actie er dan nog wel is!
Er staat dat de actie tot en met december 2010 is dus ik denk niet dat je schoonzusje er dan 1 krijgt... Tenzij ze bevalt op 10 december.... Liefs
slaat toch ook nergens op. Eigenlijk kunnen de mensen alleen hun dingen opsturen als hun kind op 10 december geboren is. Want je moet binnen 3 weken de geboorteakte en een geboortekaartje sturen. Ben je dus op 10 november bevallen dan ben je toch te laat met insturen???
ik heb mijn wrapper al thuis gestuurt gekregen... ze zijn best snel met het op sturen van je wrapper, na dat ze natuurlijk je gegevens gekregen hebben...
hoezo kun je alleen opsturen als je kind op 10 december is geboren? Degene die op 10 november bevallen is kon ook gewoon binnen 3 weken opsturen hoor, net als elk ander die op de 10e vd maand bevallen is in afgelopen jaar. Ik snap niet wat je bedoelt eigenlijk
Dit staat er vast omdat 10dec. de laatste 10e van de maand is dat het nog geldt. Omdat ze in 2010 10 jaar bestaan is deze actie.
ooo zit het zo. Dit komt omdat dit onderwerp pas geplaatst is dus vandaar dat ik het niet begreep. Ik dacht "dan kunnen alleen mensen die bevallen zijn op 10 december in aanmerking komen voor een gratis lodger... Vandaar.
nee joh, dit is even een nieuw topic omdat het oude te ver weg stond ofzo. Het is echt het hele jaar al, deze actie