nog een paar dagen...

Discussion in 'De bevalling' started by claudia2008, Nov 23, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mariposa2010

    Mar 5, 2010
    44
    0
    0
    @kleuterjuffie Wauw gefeliciteerd! Geniet ervan!
    Toen ze jou gingen strippen had je toen al ontsluiting?
     
  2. kareltje

    kareltje Fanatiek lid

    May 30, 2006
    1,144
    0
    0
    Jaaaaaaaaaaa iedereen die bevallen is gefeliciteerd,wat een supergevoel he.

    Ik ben zelf gistermorgen om 11:05 bevallen van een zoontje.
    Hij heet Renzo Milan en weegt 4250 gram.
    Was een superbevalling heerlijk thuis en binnen 4 uur zonder schade op te hebben gelopen!!! 2x persen en meneer was er!!!!!!!!!!!!!!!echt niet normaal.

    Liefs Kareltje
     
  3. junior1

    junior1 Bekend lid

    Feb 21, 2010
    649
    1
    18
    Aan alle dames die bevallen zijn, van harte gefeliciteerd!!!!

    Ik moet zelf nog een paar daagjes. Dus even de hamvraag: Viel het mee of viel het tegen, de bevalling????
     
  4. avon

    avon Fanatiek lid

    Apr 6, 2010
    1,177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    @kareltje: Van harte met je zoontje!!! Jij ook zo'n super bevalling? ik ook, heerlijk om op terug te kijken!

    @Junior1: De bevalling is mij reuze mee gevallen, ik heb er zo'n 3,5 uur gedaan en wat de pijn betreft viel het mij mee, kijk het voel op sommige moment niet prettig maar echt pijn nee dat viel mee.
    Probeer zo blanco mogelijk de bevalling in te gaan en zoek afleiding tijdens de ween. Probeer de rust te bewaren en raak niet in paniek!
    klinkt misschien gek maar probeer er ook van te genieten.
    Succes!!!!
     
  5. avon

    avon Fanatiek lid

    Apr 6, 2010
    1,177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    @mariposa, hoe is het met jou??? al baby nieuws?
     
  6. Mariposa2010

    Mar 5, 2010
    44
    0
    0
    @Avon nee helaas... En ik had net echt ff een ik-kan-niet-meer momentje :( Lig nu lekker in bed en hoop dat ik snel slaap!
    Thanx!
     
  7. Mariposa2010

    Mar 5, 2010
    44
    0
    0
    Straks komt de vk langs om te kijken of ze kan strippen...afgelopen donderdag kon dat nog niet om de boel nog niet genoeg open stond. Maar ik heb weinig gerommel meer gevoeld sindsdien...zou er iets veranderd zijn...? - zucht-
     
  8. Mariposa2010

    Mar 5, 2010
    44
    0
    0
    Yes, vk is net geweest en strippen kon nu wel , had 1 cm! Hopelijk gaat het werken :)
     
  9. junior1

    junior1 Bekend lid

    Feb 21, 2010
    649
    1
    18
    Avon, bedankt voor de goede tips!!! Ik zal er zeker aan denken!!!!

    Geniet ze!!!!!
     
  10. claudia2008

    claudia2008 Bekend lid

    Jun 14, 2008
    686
    0
    0
    Hey meiden gefeliciteerd met jullie kindjes! en voor degene die nog moeten wachten...succes met wachten en de bevalling!!

    IK ben inmiddels ook bevallen van een prachtige zoon! We noemen hem Quinn!
    Op zondag ben ik om half vier ingeleidt en om kwart voor zes in Quinn geboren. MEGAsnel dus....Ik kijk niet zo fijn terug op de bevalling omdat ik in een weeenstorm terecht kwam (om de 2 min een wee en dat 2 uur lang). Ook het persen ging moeizaam maar snel omdat ik weinig oxytocine toegediend heb gekregen (mijn lichaam had ook niet meer nodig).
    Maaaaaarrr ik heb nu wel een ontzettend mooie lieve zoon in mijn armen liggen dus die pijn is ook alweer snel vergeten!;)

    Groetjes Claudia
     
  11. avon

    avon Fanatiek lid

    Apr 6, 2010
    1,177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    @mariposa, Ik hoop dat het strippen effect heeft en dat je snel jullie kindje in je armen kan sluiten.

    @junior, succes

    @claudia, Van harte gefeliciteerd met jullie zoon!!!!!
     
  12. Mariposa2010

    Mar 5, 2010
    44
    0
    0
    @Claudia Gefeliciteerd!

    Ik ben gisteravond m'n slijmprop verloren. En vannacht voor t eerst echt voorweeen gehad. Nu ook nog voorweeen voel ze echt in een soort golfbeweging komen en gaan. Dit heb ik zo nog niet eerder gevoeld! Ben benieuwd hoe het verder zal gaan :)
     
  13. avon

    avon Fanatiek lid

    Apr 6, 2010
    1,177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    @ mariposa: het beste kun je ze timen, dan weet je of de tijd ertussen korter wordt!
    succes meid, misschien ben je vanavond al mamma of anders morgen!
    Ik ga heeeeeeel hard voor. je duimen
     
  14. avon

    avon Fanatiek lid

    Apr 6, 2010
    1,177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    Nog altijd geen bericht van Mariposa, hopelijk is dat een goed teken!!
     
  15. soley

    soley Actief lid

    Jul 11, 2010
    332
    0
    0
    Noord Brabant
    Gefeliciteerd met jullie baby's dames!

    Junior1: mij viel het heel erg mee, ik had niet echt pijn, het is meer dat je er knettergek van word dat je gewoon geen fijne houding kunt vinden tijdens de weeen. Bij mij kwamen ze al heel snel vlak achter elkaar, vaak nog geen halve minuut ertussen en dan weet je echt niet hoe je moet gaan zitten/staan/liggen. Maar pijn, neuh, dat ging wel. Het persen is het pijnlijkste deel allicht, maar meer dan een branderig gevoel was dat niet. En tja, als je dat hoofdje aan voelt komen is dat zo'n goed gevoel, het einde van de bevalling is in zicht en je kindje komt er echt echt echt aan dan. Ik heb er vanaf de 1e wee een uurtje of vijf over gedaan, iets langer. En de eerste 2 uur waren sowieso makkelijk, dat waren de goed op te vangen weeen, pas het wegpuffen van de persweeen werd moeilijk, ik moest een tijdje op mijn zij de weeen wegpuffen omdat mw nog even een draai moest maken om goed door het bekken te kunnen.
     
  16. junior1

    junior1 Bekend lid

    Feb 21, 2010
    649
    1
    18
    Hoi Soley, hartelijk dank voor je verhaal. Het doet me echt goed positieve verhalen te horen. Ik weet natuurlijk wel dat het voor iedereen anders is, maar het klinkt goed te doen zo.

    Gek genoeg maak ik me eigenlijk niet zo heel druk om die bevalling. En dat terwijl ik me normaalgesproken overal druk om kan maken :D Ik ben meer nieuwsgierig naar wat het is.
     
  17. Moonfairy

    Moonfairy VIP lid

    Oct 12, 2007
    6,168
    1
    0
    on the moon
    Ten eerste van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon/broertje Quinn!
    Alleen klopt de datum op je onderschrift niet,moet 2010 zijn!:D;)
     
  18. Mariposa2010

    Mar 5, 2010
    44
    0
    0
    Hoi! Ik ben gisteravond bevallen van ons zoontje Aden!
    De bevalling duurde meer dan 24 uur en was echt een drama...
    ik zal t jullie laten nog vertellen! We blijven nog een paar dagen in t ziekenhuis met z'n allen maar het gelukkig goed met ons!
     
  19. avon

    avon Fanatiek lid

    Apr 6, 2010
    1,177
    0
    0
    verpleegkundige
    Regio Groningen
    @ mariposa, Van harte gefeliciteerd met jullie zoon Aden!!!
    Ik had al een vermoeden dat het niet soepel verliep, het bleef zolang stil bij je. Meid laat je lekker verwennen en geniet maar lekker van jullie kleine wonder!!
     
  20. leyshena

    leyshena Fanatiek lid

    Jan 2, 2010
    1,959
    0
    0
    helpende niveau 2 in opleiding
    midden nederland
    opzich viel het wel mee
    de 1e 7 cm ging goed
    ze hebben mn vlieze gebroken en moest gaan staan om de kleine meer te late indale

    ik voelde zooo ene persdrang en mocht ff wat meeperse
    dat leide tot de 10 cm
    vanaf het moment dat ze de vliezen braken ging het pas echt zeer doen
    ik heb wel goed geluisterd naar de instructies van de verlosk anders was ik misschien wel uitgescheurd

    heb ook helemaaaal geen pijn gehad bij het plassen
    heb de 1e dag tot smorgens int ziekenhuis een catheter gehad en smorgens mocht ik douchen en plasse maar ik voelde niks hihi

    enige nadeel was dat ik naart ziekenhuis moest en dat vond ik echt zo niet leuk
    kleintje was al een uur na de geboort buiten met mn man in de auto achter me aan
    maar nu ben ik lkkr thuis aant genieten

    Alle meide die bevalle zijn:gefeliciteerd!!!!!!
     

Share This Page