Augustus 2011 Mama's

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door Babyboo92, 7 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    20 mrt 2010
    3.050
    0
    0
    Hoi Muurbloempje, gefeliciteerd! Geniet van je zwangerschap en gezellig dat je mee komt kletsen. :) Hoe is je eerste zwangerschap verlopen?
     
  2. Muurbloempje

    Muurbloempje Fanatiek lid

    Hoi bibi....mijn eerste zw is goed verlopen eerste paar weken heel erge buikkrampen bij vlagen in week 6 een week lang bruinverlies en daarna prima helaas aan het einde veel vocht vastgehouden.....
    wel dikke 24 uur over de bevalling gedaan....maar allemaal weer vergeten gelukkig :D
     
  3. bloempie 1983

    bloempie 1983 Bekend lid

    24 aug 2010
    741
    0
    0
    overijssel
    hallo allemaal. Ik geloof dat ik me hier ook mag melden. Ben volgens eigen berekening 18 aug uitgeteld. Tis dus allemaal nog heel pril. Had woe opeens een positieve test! Had het helemaal niet verwacht!
    Mijn kwaaltjes tot nu toe zijn: moodswings en emotioneel. Verder ook een drukkend gevoel onderin. Af en toe wat steken door mijn borsten en moe. Voor ons wordt dit ons eerste kindje.
     
  4. Mickey

    Mickey Lid

    12 aug 2010
    18
    0
    0
    mama en jurist
    Zuid-Holland
    Hai meiden,

    Ik kan me ook bij jullie aansluiten!!! Ben zo blij maar het is allemaal nog zo pril dat ik echt eerst het hartje moet horen kloppen voordat ik het allemaal geloof... Het is ook meer de angst die ik heb nadat ik een missed abortion heb gehad afgelopen september. Nu maar duimen voor ons allemaal dat alles goed gaat!!!!

    liefs Mickey
     
  5. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    20 mrt 2010
    3.050
    0
    0
    Gefeliciteerd meiden!
    Ik kan me heel goed indenken dat je het eng vindt Mickey, zeker na wat je hebt meegemaakt. Ik hoop voor je dat dit beebje bij jullie blijft!

    @ Muurbloempje; het is maar goed dat je die ellende snel vergeet hè. Anders bleef het voor iedereen bij één kindje. ;) Jij had dus na week 6 nergens meer last van de vorige keer? Dat stelt mij wat gerust. Ik heb tot afgelopen donderdag (precies 6 weken) krampjes gehad, maar ik merk nu niks meer. :( Dus ben best een beetje bang, zal zó blij zijn als we eindelijk een echo hebben en horen dat alles goed is...
     
  6. Muurbloempje

    Muurbloempje Fanatiek lid

    Dat kan ik me voorstellen hoor dat heb ik ook.....hopelijk komt het allemaal goed....en kunnen we lekker genieten..ik voel nu ook verder niet zoveel hoor....gisteren een drukkend gevoel onderin en vanmorgen krampjes nu niks meer....konden we de tijd maar voorruit draaien he??? ga volgende week es de VK bellen!

    Liefs
     
  7. Sannehai

    Sannehai Niet meer actief

    Hoi dames,

    bij de bevallingslijst is al een grote club van meiden die allemaal in augustus uitgerekend zijn! wie weet vinden jullie het leuk om daar mee te komen kletsen??

    groetjes!
     
  8. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    20 mrt 2010
    3.050
    0
    0
    Hoi Sannehai! Ik zal eens komen kijken. :)

    @ Muurbloempje; nou, de tijd vooruit draaien, als dat eens kon...Of eigenlijk ook weer niet, deze tijd is onzeker, maar ook heel speciaal, dit wil ik toch ook niet missen. ;)
    Ik heb pas echo tussen 10 en 12 weken. :( Dus moet nog een week of 4 geduld hebben. Pfff, valt niet mee...
     
  9. Puppyduck

    Puppyduck Nieuw lid

    13 dec 2010
    4
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hallo allemaal!
    Ik kom me hier ook aansluiten, ik heb op 7 dec positief getest! Ik ben volgens internet op 10 aug uitgerekend, ik heb dus pas volgend jaar mn eerste afspr bij de verloskundige!:x

    Hebben jullie ook het gevoel steeds iets te moeten/willen doen?
    Ik wil zo graag genieten maar ik weet niet hoe?! Niemand weet nog dat ik zwanger ben (behalve mn vriend natuurlijk!) We gaan het met de kerstdagen aan mijn ouders vertellen en jullie?:(
     
  10. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    20 mrt 2010
    3.050
    0
    0
    Hoi Puppyduck, welkom en gefeliciteerd!
    Jammer dat je niet meteen naar de vk kunt hè. ;) Ik mag volgende week eindelijk, maar de eerste echo wordt ook pas Januari. :( Genieten vind ik ook moeilijk. Bij ons weet ook nog niemand het, wij vertellen het de familie ook met kerst. Ik voel me ook nog niet zwanger, heb nauwelijks kwaaltjes dus het is allemaal heel onwerkelijk...Toch proberen te genieten hoor, voor je het weet is de kleine er al, het gaat allemaal zo snel.
     
  11. Sanda

    Sanda Actief lid

    3 nov 2010
    133
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi meiden!

    Mag ik hier ook gezellig meekletsen?? Allereerst iedereen van harte gefeliciteeeeerd!!! We worden mama!! :D
    Ik heb gisteren pas positief getest, hoewel ik toch al een paar daagjes over tijd was (voel m'n eisprong altijd). En ik vind het zó spannend!!! Met welke test hebben jullie getest? Ik met de digitale van clearblue.
    Ik heb nog niet eens de verloskundige gebeld..wanneer hebben jullie dat gedaan?

    Groetjes!
     
  12. katiemom

    katiemom Niet meer actief

    Hoi dames

    ik kom me hier ook melden :D volgens mijn berekening ben ik 10 augustus uitgerekend, maar het zal net zoals bij mijn andere 2 kids wel een dikke week later worden ;)
    Hoop hier gezellig mee te kunnen kletsen. Voel me op het moment erg emotioneel misselijk en vooral onzeker doordat ik voor mijn vorige zwangerschap 2x een mk heb gehad. Ik weet het zegt niks.. maar het voelt erg verwarrend, hoe gehechter ik raak aan de zwangerschap hoe banger ik wordt dat het mis gaat.
    haha heel stom misschien want ik voel me hartstikke zwanger en misselijk.
     
  13. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    @sannehai

    Waar kan ik die bevallingslijst vinden dan? Ben zo de kluts kwijt hier op de site hahaa
     
  14. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    @ puppyduck

    Gefeliciteerd! Ik ben een dag eerder uitgerekend op de 9e en mijn eerste afspraak bij de vk is ook pas 21 Januari dus moet helaas nog wel even wachten :( maar je moet het maar zo bekijken, doordat je wat langer moet wachten kan je straks al wel meer zien!
    Ik heb het net de afgelopen dagen aan mijn ouders verteld en de ouders van mijn vriend. Ik was wel erg zenuwachtig maar gelukkig zijn ze allemaal erg blij en positief!
    Elke dag wil ik al iets doen, maarja wat moet je doen? Vooral omdat je nog niks ziet en je zwangerschap wordt wat mij betreft veel echter wanneer je ook daadwerkelijk bij de vk bent geweest. Voel me alleen maar misselijk en vooral ook verschrikkelijk moe. Heb jij al last van kwaaltjes of verloopt het lekker vlekkeloos?
     
  15. Babyboo92

    Babyboo92 Fanatiek lid

    6 dec 2010
    1.697
    0
    0
    Had ik maar een baan..
    Nijmegen
    Hallo allemaal,

    Nog altijd heerlijk aan het genieten van de zwangerschap? Geen flauw idee hoe ik ervan moet genieten, maar toch ben ik nog steeds verschrikkelijk blij dat het zover is. Afgelopen dagen hebben we het aan onze ouders verteld en ze namen het allemaal heel goed op. Dus ben blij dat ik daar ook weer vanaf ben! Ben wel zo verschrikkelijk moe.., iemand enig idee hoe je dit een beetje tegen kan gaan? 's Avonds om 9 uur lig ik al in bed, maar 's ochtends ben ik helemaal kapot!
    Helaas is vet momenteel een verboden iets voor mij. kan het wel eten, maar dan haal ik mijn maag flink om zeep,, helaas pindakaas:(!

    @ Sanda
    Hartelijk gefeliciteerd met je zwangerschap? Hoe voel je je? Moet waarschijnlijk nog wel tot je doordringen. Dat heb ik zelf ook nog steeds, maar begint toch wel steeds meer te komen. Ik heb de eerste keer een test gedaan van sensitest.nl maar daar kwam maar een heel licht streepje in. Dus 3 dagen later heb ik hem opnieuw gedaan met een eigen merk test van kruidvat en daarop kreeg ik gelijk een dikke plus te zien, dus toen wist ik het helemaal zeker!
    Ik zat ook te twijfelen over een clearblue test, maar die vond ik toch wel erg duur en een test is een test toch>?!

    @ Katiemom

    Van harte gefeliciteerd! Ben zo blij dat ik deze topic heb gestart. Het is voor mij de eerste keer en hoe leuk is het dan met andere die allemaal rond dezelfde periode zijn uitgerekend te kletsen. Maar inderdaad maak je niet te druk toch? Als het gebeurt, gebeurt het toch wel. Stress is niet goed zeggen ze toch :p?
    Hoe oud zijn je andere 2 kids? Weten ze het al en vinden ze het een beetje spannend? Laten we hier gewoon up to date blijven en het komt vast allemaal goed! Voor mij is het de eerste keer en vind het ook super spannend. Vooral omdat het altijd nog mis kan gaan en al helemaal de eerste keer, maar ik blijf er gewoon in vertrouwen en zorg goed voor mezelf. Dan moet het haast wel goed komen toch?
     
  16. katiemom

    katiemom Niet meer actief

    @Babyboo92
    Heb je ook helemaal gelijk in hoor ;) Ik voel me nu alweer wat minder onzeker.. vannacht gewoon heel veel en vreemd gedroomd (laatste weken wel meer last van), en dan voel ik me erg onzeker als ik wakker wordt. Ik wil toch graag genieten van dit beebje :D Het kriebelt me echt om het aan iedereen te vertellen.
    Grappig(naja grappig) dat je ook zo raar wordt van vet. Daar heb ik deze zwangerschap ook heel erg last van.. tot zo ver is het frituur en slagroom uit den boze.
    Dat heb ik bij de anderen nooit gehad.
    Mijn oudste dochter is 4 en de jongste is net 11 maanden geworden.
    Duurt nog wel even voordat we het gaan vertellen, ze zal wel gaan eisen dat het een zusje wordt haha

    Leuk zeg je eerste! Gefeliciteerd!
    Niet naar mij luisteren hoor :p Ik ga ook wat meer relaxed proberen te zijn. Bij mijn dochter kwam het niet eens in me op.. heerlijk op die roze wolk gaan zitten :D

    Ik denk dat ik deze week de vlos maar eens ga bellen. Kan ik het tenminste aan iemand vertellen!! ;)
     
  17. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    20 mrt 2010
    3.050
    0
    0
    Katiemom en Sanda; welkom en gefeliciteerd!

    @ Sanda; ik heb de vk meteen gebeld toen ik wist dat ik zwanger was (heb getest met kv 2voor5 en de digi van clearblue)

    @ Babyboo; ik probeer te genieten, maar ik vind het moeilijk...Ben heel onzeker, ook omdat ik zo weinig klachten heb. Ben inderdaad wel net als jij doodmoe, maar verder gaat het prima. :) Heb wat minder trek in koffie en ik zit met avond eten sneller vol, maar dat is het wel.
     
  18. mien25

    mien25 Lid

    9 dec 2010
    11
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal,

    afgelopen maandag erg geschrokken, had wat bloed verlies en dacht gelijk aan het ergste. Dit omdat ik dit jaar al 2 keer eerder een missed abortion heb gehad, maar toen was het met 5 week.
    Gelukkig is het meegevallen, want het is bij een paar drupjes oud bloed gebleven. Kijk nu erg uit naar mijn eerste echo volgende week, hopelijk klopt het hartje! Dan gaan we het ook met kerst aan de familie vertellen.

    Ik probeer ook al wel te genieten, maar toch ben ik daar nog erg voorzichtig mee omdat ik toch bang ben dat er iets mis is of mis gaat. Hoop dat het over is als ik het hartje heb gezien.

    Heb verder nog geen vervelende klachten, wel gevoelige borsten, wat bolle buik en af en toe een vlaag van misselijkheid. Maar tot nu toe valt het me allemaal nog mee.
     
  19. Sanda

    Sanda Actief lid

    3 nov 2010
    133
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi allemaal!!

    Dank jullie wel!! Ik heb ook nog niet echt veel klachten; wel pijnlijke boobies, af en toe een steekje/ krampje en soms wat misselijk..maar niet heel erg...Ik heb net de verloskundige gebeld en ik heb 29december al mijn eerste echo!! Dan ben ik pas 7 weken...best snel, maar wel erg leuk :) Zijn jullie ook zo bang dat er iets mis is/ mis zal gaan?? Ik wel :( Zal d'r wel bij horen, die onzekerheid..Maar hoop echt dat de beeb blijft plakken!! :)

    @Bibi26, ik heb pas 4 dagen na mijn NOD positief getest met matcare dipsticks. Maar een heel licht streepje. Toen heb ik eergister (5 dagen na NOD) de digitale van clearblue gedaan en daar kwam uit 1-2 weken zwanger...Ik zie dat jij hem ook hebt gedaan met hetzelfde resultaat :) Maar ik vind het toch wel raar, want eigenlijk had er 2-3 weken moeten staan (want heb mijn eisprong gevoeld)..Maak ik nu te weinig Hcg- hormoon aan??
    Ppff, wat een onzekerheid ;)

    Groetjesss
     
  20. Sanda

    Sanda Actief lid

    3 nov 2010
    133
    0
    0
    NULL
    NULL
    @mien25, wat vervelend, echt rot van je eerdere miskraam :( Maar bruinverlies hoeft inderdaad niet veel te betekenen zolang het niet rood is toch? Een collega van me had ook wat bruin (zelfs beetje rood) verlies maar ze heeft een gezonde dochter gekregen! Spannend, volgende week de echo! Ik hoop voor jou een hartje te zien!!!! Veel succes...
     

Deel Deze Pagina