December 2010 mama's deel 4!!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door weegschaaltje, 30 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jip27

    Jip27 Bekend lid

    28 mrt 2010
    758
    0
    0
    Juf in het basisonderwijs
    Noord-Nederland
    ik keek net in het raam toen ik de gordijnen dicht deed en ondanks alle pijn en het feit dat ik nu echt niet op mn mooist ben dacht ik hetzelfde....wat ga ik die buik straks missen!!!!
     
  2. youngmom

    youngmom Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.374
    0
    0
    Kinderverzorgster (ook afgestudeerd als leerkracht
    West-Vlaanderen, België
    Het is hier opvallend rustig, meiden aan het bevallen misschien? Want als ik hier normaal kom moet ik 10 paginas bij lezen en nu maar een stuk of 4.
    Hier 1 van de meisjes namen met een eindklank -a maar de laatste letter word niet uitgesproken.
    En blijkbaar zijn er hier toch nog jongens op komst...
     
  3. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Hoi meiden!

    Wat een prachtige foto's van de ukkies, heerlijk om weg te smelten!

    Guusje, prachtige buik idd!

    Mamavan1 gefeliciteerd met je prachtige dochtertje Alyssa (onze 2e naam als t nog een meisje was)
     
  4. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Ben ook wel benieuwd naar de andere mama van 1. Ze woont vlakbij mij en ik ben op haar uitgerekende datum bevallen ;)

    Hier een meisjes naam ook zonder a op t eind :) maar idd zoveel meisjes joh! ^^

    Vandaag was de kraamhulp voor het laatst :( nu moeten we t zelf zien te rooien.. we krijgen evengoed nog hulp van mn schoonmoeder/kraamhulp hoor. Mijn man is as week nog thuis om te helpen en daarna komt zij weer af en toe assisteren omdat ik zelf nog zo zwak ben. Voel veel spierpijn etc.. misschien een reactie op de bloedtransfusie?

    Carmen en Devin doen t echt goed (zeg ik na een goede nacht haha) ze hebben er zelfs al een keer 5 uur tussen de voedingen gelaten vannacht van 2 tot kwart voor 7! Dit mocht ook in overleg omdat ze nu al op hun geboorte gewicht terug zitten!
     
  5. @tess wat irritant zeg, mensen horen het wel als hij/zij er is toch

    @shadow wat super dat het zo goed gaat, hopelijk mag jullie meisje snel naar huis

    hier alles goed
    alleen denk ik dat ik weet waar vannacht de kramp van kwam, van de fles.
    isa poepte en het was luchtig, alsof je eigeel opklopt
    bij de fles heeft ze flink geknoeid dus volgens mij gewoon veel lucht binnen gekregen.
    hopelijk gaat het volgende keer beter met de fles

    xxxxxxxxxxxxxxxx
     
  6. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Oja heb gisteren een dubbele electrische kolf van Avent gekocht via mp voor ruim de helft minder (want wat zijn die dingen DUUR) allemachtig! Het kolven gaat prima, het aanleggen ook wat minder. Nu ben ik in een kwartiertje klaar met kolven voor allebei. Ze drinken nu al gemiddeld 80 cc per keer.
     
  7. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0
    thanks Patroeschka!
     
  8. MilkHd

    MilkHd Fanatiek lid

    8 mei 2008
    3.947
    0
    36
    Noord Holland
    wauw, mooie buik guusje! Kan me voorstellen dat je die gaat missen strakjes ;)
     
  9. weegschaaltje

    weegschaaltje Fanatiek lid

    25 okt 2008
    1.118
    0
    0
    verzoring voetrefexologie
    belgie(kempen)

    oh wat een mooi buikje;)

    Zo mooi bol, en bijna terug plat,Maar wel met een pracht van een kindje op jou schoot ;)


    liefst
     
  10. weegschaaltje

    weegschaaltje Fanatiek lid

    25 okt 2008
    1.118
    0
    0
    verzoring voetrefexologie
    belgie(kempen)
    Pfff wat een dagje:(

    Mijn ex had vandaag kleine, Was hem zelf wel gaan brengen geweest en gaan halen. Zijn moeder deed net of hij was zo welkom :x(terwijl het tijdens zwangerschap toch echt niet zo was)
    Ben maar gaan choppen geweest om de tijd te spenderen ;).
    toen ik kleine ging terug halen,Vroeg mijn ex mag kleine niet meer komen ik heb cru gezegt neen!!!.gemakkelijk kleine is er en dan beeldige vader gaan spelen:x
    Leuk kleine eet normaal om de 3a4 uurtje 120 cc .Wat hebben zun gedaan om het uur 60 cc.:x:x:x geweldig toch!!!pfff
    ga kleine man zo wassen ;) en lekker knuffelen hmmm zalig !!

    succes meiden xxxxxxxxxxx
     
  11. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0

    :):):)
     
  12. Supernurse

    Supernurse Fanatiek lid

    16 aug 2009
    1.837
    0
    0
    goedemorgen allemaal
    wat is het hier ontzettend rustig zeg. Hoef amper bij te lezen.
    Fijn om te horen dat het met Valerie zo goed gaat en dat ze misschien binnenkort wel mee mag naar huis.
    Weegschaaltje, moeilijk hoor om je kleine man al gelijk te moeten missen, knap van je.
    Mooie buik!!!!

    Hier is alles rustig, weer een kort nachtje achter de rug. In mijn buikje is het nog steeds erg rustig. Heb gisteren bijgehouden hoe vaak ik het gevoeld heb en kwam precies op de 6 keer uit die ik moet van de verloskundige. dit was wel inclusief 2 keer de hik. Ik mag morgen weer op controle komen, dan maar even vragen hoe en wat. Verder voel ik mij prima, beetje moe en beetje last van mijn rug, maar verder niets te klagen.
    Vriend heeft beloofd om vandaag wat buikfoto's te gaan maken. Hebben namelijk een mooi fototoestel te leen van zijn broer, kunnen we vast oefenen voor dat de kleine er is.

    Allemaal een rustige dag gewenst en hopelijk babynieuws!!
    groetjes Suzanne
     
  13. guusje27

    guusje27 Fanatiek lid

    16 apr 2010
    4.417
    0
    0
    Tis hier inderdaad errug rustig!

    Maar ik ben niet rustig, ben zoooooo zenuwachtig voor morgen!!! :$:$:$
     
  14. TessNL

    TessNL Actief lid

    17 sep 2008
    312
    0
    16
    Groningen
    @ Guusje.. Ik ook! Zo raar, we lieten ons boeffie gister nog maar even opblijven.. Laatste avond met pappa en mamma samen voor d'r.. Vannacht slaapt ze bij oma. En sowieso, man-lief komt vanavond naar huis (Ook een mega uitzondering).. Ik Ben echt constant aan het denken of ik niks ben vergeten!
    Lijstje gemaakt van belangrijke telefoon nummers om te bellen (Zorgverzekering, kraamzorg, uitvaartverzekering). Maar verder kom ik niet.. Hoop wel dat er morgen ochtend gelijk plek is.. Moet je voorstellen dat je ook nog eens tot 16:00uur moet wachten hihi.
    Maar goed, Adem in, adem uit, straks even naar de winkels voor afleiding en hopen dat alles goed gaat vandaag:D
     
  15. TessNL

    TessNL Actief lid

    17 sep 2008
    312
    0
    16
    Groningen
    @ Supernurse; Het ging toch om IEDERE beweging die je voelt? Dat was mij toen verteld. Niet dat je je kindje bijvoorbeeld van 7 tot half 8 hebt gevoeld en daarna van 9 tot kwart over 9. Maar het is toch bijv 5 trappen, 4 hikjes, 5 keer dikke billen door je buik heen?

    Maar als je je zorgen maakt moet je gewoon bellen hoor! Dat zeggen ze toch, je belt nooit te veel:D
     
  16. Supernurse

    Supernurse Fanatiek lid

    16 aug 2009
    1.837
    0
    0
    hoi
    @ tess: weet niet precies hoe ze het bedoelt, maar voelt het in ieder geval vaak genoeg. Net even op de bank gelegen en met mijn handen op mijn buik en toen kwam de kleine mij even begroeten, heerlijk gevoel is dat toch, ga ik zeker missen.

    Wat spannend voor jullie dat jullie morgen allebei ingeleid worden. Leuk en spannend tegelijk lijkt mij. Ik wil jullie alvast heel veel succes wensen. Is er bij jullie een medische reden waarom inleiden noodzakelijk is.

    groetjes Suzanne
     
  17. Rammel

    Rammel Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.518
    0
    0
    Moeder zijn
    Drenthe
    Oh dames.... Ik reageer niet meer zoveel, omdat ik vreselijk prikkelbaar ben en ik kan echt niks meer hebben. Ik ben aan het eind van mijn latijn. En omdat ik merk dat er heel veel mensen zijn met zo'n instelling van: "Zeur niet zo, je hebt de 40 weken nog niet eens gehaald en wees blij dat het gezond is" dus hou ik mijn mond maar. Ik ben namelijk helemaal geen klagerig type, dus ik baal er van dat mensen het nu wel zo zien.
    Ik weet dat het altijd erger kan. Dat er mensen in het ziekenhuis liggen, dat de baby's het niet goed doen, dat... Weet-ik-het.... Maar het is gewoon zo persoonlijk hoe ieder ermee omgaat. En ik ben nu echt helemaal op.
    Daarbij komt ook dat er behoorlijk wat persoonlijke problemen zijn hier. Zo moet ik nu ineens dingen gaan regelen omtrent de spullen van mij (overleden) vader. Als ik niks doe, wordt het spul allemaal weggegooid (erg lang verhaal). En is de drukker failliet gegaan waar wij onze kaartjes zouden laten drukken. Nu moeten we op zoek naar een nieuwe drukker. En mijn vriend kan niet weg van zijn werk, en ik kan zelf geen kant meer op.
    Ik huil om alles en ik ben mijn buik zo vreselijk zat. Ik wil weer dingen kunnen doen, ik kan niet opgesloten in huis zitten, want dan word ik gek (zoals nu.. :()
    Ik weet dat het allemaal niet lang meer duurt, en ik probeer het allemaal wel positief te zien, maar dat lukt me nu gewoon niet altijd meer. Ik heb er zo'n hekel aan als mensen over me oordelen. Niemand voelt wat ik voel. En ja, natuurlijk zijn er altijd mensen die het erger hebben, maar kom op zeg...

    Zo... Dit lucht best op ;)

    @ Tess en Guusje: Wat ontzettend spannend zeg! En dan nog op dezelfde dag ook! Ik duim voor jullie dat alles voorspoedig verloopt en dat jullie snel jullie kleine in de armen hebben!!!
     
  18. weegschaaltje

    weegschaaltje Fanatiek lid

    25 okt 2008
    1.118
    0
    0
    verzoring voetrefexologie
    belgie(kempen)

    Ja, Morgen de grote dag :D

    ik dacht dat ook te hebben voor vrijdags ..Maar meneer besliste gewoon dagje eerder te komen ;).

    ik duim alvast heel hard voor je mee.

    Morgen ga ik hier veel komen kijken :D:D

    liefst
     
  19. Supernurse

    Supernurse Fanatiek lid

    16 aug 2009
    1.837
    0
    0
    rammel wat goed van je dat je even je hart komt luchten. dat mag hier en niemand zal je veroordelen.
    Weet niet of een geboortekaartje via internet iets voor je is? Heel veel succes meid, doe het rustig aan.
     
  20. weegschaaltje

    weegschaaltje Fanatiek lid

    25 okt 2008
    1.118
    0
    0
    verzoring voetrefexologie
    belgie(kempen)

    pfff ..Wat een ellende meid !!!

    Och klagen ...mag gerust hoor.en zoals je zegt iedereen aanvaard het anders, de een trekt zich niets van aan de andere wel.Maar niet uiten is nog veel erger. En zo te lezen mag jij echt wel klagen hoor.
    de laatste loodjes zijn verschrikkelijk, komt die hormonen ook nog eens kop op steken.:D . je kan bijna niets meer en dan heb jij nog prive problemen, nou klaag maar lekker hier hoor. niets aan trekken ;).
    Prikkelbaar of niet..; gewoon neerpennen ..; iedereen doet dat.

    ik stuurd je al veel knuffels om je wat op te vrolijken en hoop dat je baby snel ter wereld komt..

    liefst
     

Deel Deze Pagina