Heb even bijgelezen. Sterkte met de zieke kindjes en de baggernachten! Linds, jou meisje is echt super zeg... Mazzelkont ( maar dat heb je verdiend! ) Zora, sterkte met je dieet en alle moeilijke beslissingen die er misschien achterweg komen. Hier zijn de nachten wel goed, maar de avonden en soms al de middagen slecht. Ben toch maar even naar de huisarts gegaan en mag zantac proberen om uit te sluiten dat het geen reflux is. Wat heb ik toch een heerlijk huisarts!
Nou, de test is niet nodig hoor! weer keurig 26 dagen... En goed bericht, ik mag bij een bedrijf op 2e gesprek komen
he gats racebabe. had je graag zwanger gezien. maar aangezien je voor een gesprek mag komen misschien ook maar beter! want dan hoef je dat nog niet te vertellen op je gesprek!! volgende maand word jouw maand!
Wat een heerlijke grote kijkers Wic! Racebabe, jopie een tweede gesprek. Heel veel succes. En ook heel veel succes met de volgende ronde. Balen hoor. Wel lekker dat je zo'n regelmatige cyclus hebt.
hahahahahaha niet?????? omg! wat er allemal bekend word van die robert!!!!! vreselijk voor die arme kindjes!!!
Racebabe, jammer van je ongi. Maar wat goed van je tweede gesprek. Dan zijn er meestal nog maar twee of drie over, dus die moet je verslaan. Zet hem op! Hier bijna de 12 weken grens bereikt! Joepie! Ik kan het ook echt niet verbergen. Mn buik is gewoon hartstikke zwanger, jemig! Verder voel ik me goed. Het is wel flink koud en er komt vandaag weer veel verse sneeuw bij. Het bedrijf gaat super. We melken alweer meer koeien. Mannegie heeft het druk, maar is vrolijk. Wel jammer, eergisteren ingebroken op onze akkerbouwlocatie. Veel duur gereedschap gestolen. De daders wisten precies wat ze deden, dat geeft een rotgevoel, want je vertrouwd niemand meer.
Ik wil er eigenlijk niet veel meer nieuws over horen. Het is vreselijk! Maar ook voor de kindjes die nu nog op het kdv zijn en de medewerkers, er wordt naar ze geschreeuwd en ze krijgen dreigtelefoontjes. Ze zullen zich al vreselijk afvragen waarom ze niks gemerkt/gezien hebben. Ook alle mannen die wél met hart en ziel op kdv´s werken zullen met andere ogen bekeken worden, dat vind ik ook erg jammer voor hen.
Jannegie, lekker alweer bijna 12 weken. En heerlijk toch dat je er zo lekker zwanger uit ziet. Verbergen hoeft nu toch niet meer... Fijn hoor dat jullie bedrijf zo goed loopt en mannegie er veel plezier in heeft ondanks de drukte. Maar wat balen van die inbraak. Tja dat ze zo prcies tewerk zijn gegaan geeft wel te denken natuurlijk. Een ongemakkelijk gevoel. Hopenlijk worden de daders gepakt..... Daisy, nog gefliciteerd met J. zijn ver(half)jaardag! En weer een mooie meitai. Leuke stof hoor. Loopt de webshop een beetje? Jasper heeft een gezellige kerstmiddag op de psz en de papa's en mama's mogen komem koffiedrinken.Dus daar gaan we straks even naar toe.