hoii dames @delfina spannend vanmiddag veel plezier! jammer dat je mannetje niet mee kan! @even ego ik heb net te horen gekregen dat ik a.s. dinsdag op gesprek mag komen voor een sollicitatiegesprek binnen het bedrijf waar ik al werk, alleen dan voor op kantoor, ik ben er zo blij mee maar goed, ga wel vertellen dat ik zwanger ben want wil wel dat hun een bewuste keus kunnen maken en niet achteraf erachter komen van ow ze is zwanger en dan balen. nou goed, wou ik ff melden haha groetjes!!
@ sannehai! Leuk! Eerlijk zijn is altijd het beste, zullen ze zeker waarderen. He mag ook geen reden zijn om je af te wijzen. (al zal men natuurlijk nooit zeggen dat dat de reden was hehe Ik heb laatst ook iemand aangenomen (intern) die ook zwanger was, als iemand goed is voor de zwangerschap dan is diegene dat vast ook na de zwangerschap Succes!
@suzanna jou verhaal geeft me weer wat hoop, ik weet dat ze me daarom niet mogen weigeren maarja wat je zegt ze zeggen natuurlijk nooit dat Dat de reden is, maar jij dus ook iemand aangenomen die wel zwanger is ook intern ja ik ben heel benieuwd ik zou het heel leuk vinden maar de kans is natuurlijk wel groot dat je niet gekozen word als je zwanger bent, ze moeten je dan eerst nog inwerken, tegen de tijd dat ik weet hoe het werkt, ga ik al met verlof.... maarja voor het bedrijf maakt het opzich natuurlijk niet uit, ze moeten toch iemand voor mijn verlof regelen, dus geld kost het ze niet (extra dan)
alles dames die vandaag een echo hebben veel plezier meiden. Leuk forum trouwens en er wordt veel gekletst dus veel teruglezen haha
Hoi dames, @ echo, veel succes en hopelijk veel plezier vandaag. Zelf kom ik net van de huisarts, verhaal halen hoe het zit n.a.v. de echo van mij afgelopen maandag waarop niets te zien was. Hij kon het ook niet verklaren want met deze aantal weken moet je wel iets kunnen zien. Ook meteen verteld dat ik ontevreden was over de behandeling het z-huis maandag. Hij vond het ook niet kunnen en heeft meteen gebeld naar het z-huis en een nieuwe afspraak gemaakt, dit keer met een gynaecoloog. Dus de 23ste om 10 uur mag ik weer. Ben benieuwd, hoop echt dat we dan iets zien, maar mijn gevoel zegt dat het niet goed zit. Hopen dat mijn instinct het dit keer mis heeft. @ klachten, verder voel ik me nog prima, heb nu nog minder klachten dan eerst. Eerst had ik ongi gevoel, nu helemaal niet meer. Gevoelige boobs heb ik nooit gehad. Tja, misschien heeft dat wel iets te betekenen, we zullen zien. Ik zou bijna hopen dat ik misselijk wordt of overal pijn krijg. Bovendien ben ik afgevallen, nog iemand van jullie? Nu moet je toch langzaam gaan bijkomen of niet? Alvast fijn weekend allemaal
@simple wat vervelend dat je er zelf geen goed gevoel over hebt, en ja die echo waar niets op te zien is werkt ook niet mee natuurlijk dan, wel heel goed dat het ziekenhuis gebeld is en dat je de 23ste nog een keer voor een echo mag dat is dan wel fijn! verder geeft het niet als je afvalt hoor(als het niet heel veel is dan he), ik ben bij mn dochtertje tot de eerste 13/14 weken afgevallen, daarna pas aangekomen
@ mannetje niet bij echo. Tja wel jammer idd maar dat is het risico als je trouwt met een vrachtwagenchauffeur. Bij Nicole kon hij wel bij alle echo's zijn, maar ja hij heeft nu ander werk. Wel is hij net zo nieuwsgierig en zal hij vanmiddag vast en zeker te vroeg bellen met de vraag en,en,en?? Maar ja beter zo dan anders. Ik heb er in ieder geval veel zin in! En mijn moeder ook. Het is voor haar voor het eerst dat ze een echo mee zal maken!!!! @ sannehai Spannend zo'n sollicitatie en idd wel goed van je om te vertellen dat je zwanger bent! Hoop dat het lukt!!! @klachten; Ik mag niet klagen vandaag! Voel me aardig. Een heel kleine beetje bandenpijn maar verder niks!! Heerlijk! Voor zolang het duurt natuurlijk!! Oeioeioei nog maar 2 1/2 uur ongeveer.. Ik hoop een mooi kloppend hartje te zien. En natuurlijk hoop ik dat voor de anderen die vandaag echo hebben ook!!!
@delfina: succes zometeen. Laat ons even weten hoe het was. @klachten: ja! Ik heb HEEL veel klachten. Ben de hele dag misselijk om te beginnen. Daarnaast heb ik echt zo'n opgeblazen gevoel in mijn buik. Een beetje een ongi-gevoel. Maar ja, die baarmoeder moet groeien he O ja en mijn (.)(.) JEMIG! Ik was al gezegend met een flinke dosis maar dit slaat alles. Ze doen ook pijn. Maar ja: mij hoor je niet zeuren hoor. Ben helemaal blij & trots dat ik zwanger ben! Iedereen die vandaag een echo heeft: succes!
@ (.)(.), Ik had de eerste weken ook echt heel veel pijn, nu is het gelukkig sinds een weekje wat minder en zijn ze ook minder opgezwollen Verder ben ik alleen s'avonds en s'nachts misselijk ovedag nergens last van ik werk vandaag vanuit huis en heb vanmiddag vrij genomen vanwege de sneeuwval
hey dames nou hier net weer hele erge vriendjes geweest met de wc pot de luch weer helemaal uitgespuugd.. maarja wat doe je eraan ? @(.)(.) jeetje die van mij worden ook huge! ik was bij mn eerste zwangerschap van a naar c gegaan, en nu heb ik dus die c bh's aan en daar puilen ze gewoon uit?? kben altijd blij als ik dat ding savonds weer uit kan doen! wanneer gaan jullie van die zwangerschaps bh's dragen? ik denk ik nu nog niet want die zijn niet voorgevormd volges mij en dat heb ik juist wel altijd, dus zou volges mij wel opvallen.
Hallo dames, Ik heb mij even niet gemeld de afgelopen dagen, maar lees wel regelmatig mee. Ben 's avonds vaak te moe om te reageren. Lezen gaat nog net , maar vandaag heb ik een dagje vrij. Je hoeft niet vertellen dat je zwanger bent, maar ik kan mij voorstellen dat het niet goed voelt om het achter te houden. In principe mogen ze jou de baan niet weigeren omdat je zwanger bent. Ik vervang momenteel iemand die zelf op zwangerschapsverlof is, binnen het bedrijf waar ik al langer werk. Na deze periode (het is tot mei) ga ik in principe weer terug naar mijn oude contract (in een lagere salarisschaal en minder uur...). Het was eigenlijk de bedoeling dat er daarna verder gekeken zou worden waar ik verder nog in het bedrijf een leuke functie voor mij zou zijn na mei, maar ik vermoed dat ze daar nu even niet zo heel erg hun best voor gaan doen. Nou ja, ik probeer mij er niet zo druk om te maken. Ik heb immers een vast contract, al is dat wat weinig. @ klachten: ik geloof dat ik in mijn handjes mag knijpen: ik ben voornamelijk moe aan het einde van de dag en voel mij alleen 's ochtends niet zo lekker, maar zodra ik (met moeite) een boterham naar binnen gewerkt heb gaat het wel weer. Af en toe een steekje in mijn buik, maar ook dat valt mee. Sterkte voor iedereen die er wel veel last van heeft in elk geval!
@ bumpie nee he, hopelijk stopt het snel! heb je verder buikkramp? als je geen kramp hebt dan hoeft er niets aan de hand te zijn, maar kan me voorstellen dat je er gestresst van raakt! @lijst. Jeeeh ik sta er ook op! Bedankt!
nee verder nergens last van!! Maar als ik ga denk heb ik ook buikpijn dan krijg ik al van de stress buikpijn Gelukkig was het niet helder rood!
@bumpie zolang het niet helderrood is en hele erge buikpijn , niet te druk maken. @sannehai, kan me voorstellen dat je het wel wilt vertellen. misschien waarderen ze je eerlijkheid ook extra. Nou hier lekker hoor. klant niet op komen dagen. en dat in deze drukke tijd . had nog een paar mensen op mijn uitvallerslijstje staan. maar met dit weer is niemand op tijd hier tot de volgende klant alweer komt. :x lekker balen. vanavond ga ik uit eten met een vriendin. ga het haar wel vertellen . we zijn al zolang vriendinnen. en ze zit in een nare periode. haar vader is laatst overleden. misschien dat ik haar met blihj nieuws een beetje opvrolijk. fijne dag nog meiden. en ik denk tot morgen .
@Bumpie Spannend meid, maar rustig blijven, is het enige wat je kan doen ga anders even lekker liggen... @Zwangerschapsbh's...Tsja ik kan niet anders, mijn eigen bh's doen zo'n pijn....die beugels drukken in mijn borsten en deze zijn lekker zacht...T ziet er niet uit....Maar het zit heerlijk @afvallen...Bij fabienne ben ik 27 kg aangekomen...En bij deze ben ik nu 1 kg afgevallen. Ik eet veel fruit, das het enige wat ik lekker vindt nu en wat niet gelijk braakneigingen oproept. Ik vreet me ongans aan kiwi's, heerlijk. Owja nog een goeie tip voor de mensen die een beetje obstipatie hebben, twee kiwi's op de nuchtere maag, iedere ochtend, nou dan heb je nergens last meer van hoor En lekker gezond Ik pas mijn eigen broeken ook nog, en dat voor een tweede, ben er wel btje blij mee, stiekem Pfff ik kan niet wachten op maandag, ik wil een kloppend hartje zien Dames die vandaag de echo hebben gehad, laat ons wat weten, ik wil delen in de vreugde Ik las net van Lindangel dat ze ook een goeie echo heeft gehad, zit ik gewoon te janken van blijdschap... Heerlijk die hormonen Ik gun het jullie allemaal zo van harte, mezelf ook hoor, na dit verschrikkelijke rotjaar, ga ik graag met een mooi bericht het jaar uit. Heel egoistisch, maar dat hebben we wel verdiend Ik duim voor jullie allemaal dames! Liefs Rianne
@novan ik weet dat ik het niet hoef te zeggen, maar ik voel me daar niet prettig bij als ik het niet zou zeggen, beetje oneerlijke start zou ik het vinden en geen zin om dalijk wel de baan te hebben, maar hele tijd scheef aangekeken te worden! @janineenevie wat voor werk doe je dan? lijkt me wel lastig ja dat niemand op tijd komt en dan de volgende eigenlijk al weer aan de beurt is! als je dan 1 iemand hebt die wel optijd komt zit je in de penarie! en vanvond lekker uit eten, leuk joh gezellig, en jou goede nieuws zal je vriendin vast een beetje opvrolijken en ik ga het zeker wel zeggen, zou me er anders niet goed bij voelen @riannechilly haha ja dat is wat he die zwangerschapsbhs wat voor heb jij nu aan dan? want ik ahd eerst een meegroei bh, maarja dat was dus maatja a wat ik voor mn dochtertje had, die pas ik nu never nooit niet meer natuurlijk, en ik heb ook nog wel een mooie goede voedingsbh maar die is ook met beugel, wel softbeugel dus dat kan geen kwaad... wie weet die maar eens aan doen dat is wel een c en maandag duurt niet lang meer, nog maar een paar nachtjes slapen!!
@ Bumpie; niet teveel stressen meid. Ik snap dat je bent geschrokken, maar zolang het wat lichtroze is denk ik dat je niey bang hoeft te zijn. @ Riannechilly; het is zo maandag! Wat fijn dat je al zo vroeg een echo krijgt, zou ik ook wel willen. Gewoon veel afleiding zoeken dit weekend en voor je het weet kun je jullie beebje bewonderen.
Zo ben net weer terug. 1 ding was duidelijk; ik ben zwanger. Het was te klein om te meten zei de vrouw. Zei dacht dat ik minder dan 6 weken zwanger was. Maar goed het blijft moeilijk. Ik hou maar vast aan de "normale berekening" dus 6 weken en 5 dagen. Het vruchtzakje bewoog dus het hartje was in de maak/klopte al wat. BEn erg blij dat alles goed is. Ze kon niet zeggen of er sprake was van een tweeling. Was te vroeg zei ze. Ik vond wel dat deze vrouw vrij kortaf was en niet veel zei. Wel keek ze erg lang elke keer naar het scherm en zei ze niks. Ze deed van alles maar legde niks uit. Heel vaag! Dus ja wel een beetje raar mens vond ik. Maar ja op naar een volgende en dan hopen dat er dan een ander mens zit. Ik weet in ieder geval: Ik ben zwanger en tis goed!!!!!
Hallo... Ik denk dat ik een van de laatste ben, maar ik kom al aug. 11 mama meekletsen!! Zie alleen dat jullie een stuk verder zijn en al bijna echo's hebben, spannend!!!