Ik ben zelf Turkse...en misschien is het toch de NL cultuur. Want ik verbaas me er ook nog elke dag over hoe de NL mannen zich gedragen in het OV t.o.v. vrouwen. Zelfs als je bejaard of hoogzwanger bent. Vind ik toch wel zo een afknapper.
Maar met alle respect hoor, maar als mensen niet aan je zien dat je zwanger bent maar je wilt wel erg graag zitten, dan kun je het toch ook gewoon vragen?
Hier nog iemand met een kleine buik, ik ben erg slank en dacht dat het wel duidelijk te zien zou zijn, maar het heeft echt tot bijna 7 maanden geduurd voor mensen zonder dat ik zelf iets zei door hadden dat ik zwanger was. Daarvoor kreeg ik bijna alleen te horen dat het echt bijna niet te zien was. Ik vind het helemaal niet leuk. Ik begrijp wel dat (als ik niet alsnog veel dikker wordt) dat het straks waarschijnlijk redelijk makkelijk zal zijn om weer in vorm te komen en dat ik daar dan wel weer blij mee zal zijn, maar nu.. Ik voel me er soms gewoon echt minder zwanger door. Ik was op een feestje waar een zwangere vriendin allemaal vragen en opmerkingen over haar zwangerschap en dat ik een glas wijn aangeboden kreeg
Hey lijkt me cht balen zeg. Vooral als mensen die dicht bij je staan het niet zien. Maar idd wat de rest al zegt proberen dit door andere kleding te dragen te benadruken. En even over de ov. Vindt niet zo eerlijk dat somige mensen meteen vooroordelen hebben. Zo zijn oudere mensen soms net zo erg en ook vrouwen. En dit is niet allezie je dit.en spraken bijn nedelanders maaar ook in andere culturen
Dat is zeker lullig zeg, dat je dan ziet dat een ander alle aandacht krijgt terwijl jij ook zwanger bent en het juist zo leuk vindt om hier wat aandacht voor te krijgen. Ik kan me goed voorstellen hoe dat moet voelen! Overigens vond ik het erg jammer dat ik dan wel een buik had maar deze nooit heb kunnen showen Sinds ik bekend had gemaakt dat ik zwanger was heeft mijn manager alles geprobeerd om mij weg te pesten, uiteindelijk ziek gemeld met harde buiken rond de 20 weken, toen ik weer aan de slag wou gaan omdat de harde buiken minder waren deed hij ook alles om tegen te werken, niet naar arbo arts luisteren etc. Ik vond het zo vervelend, ik mis mijn collega's erg en wou zo graag op het werk mijn buikje laten zien...maar helaas
hahaha Ananas, van wie kreeg je die opmerking dan: dat van alle schoonheid is weg hahahaha sorry niet verkeerd bedoeld ofzo maar dat vond ik zo grappig hahah hoe men dat durft te zeggen hahahh
Ook ik krijg regelmatig te horen dat ik "niet zo dik ben" als dat men met 20-21 weken verwacht (en zeker niet van een tweede ) Maar ja, ook bij de eerste was ik lang "slank" en "ontplofte" ik pas tegen de 35 weken ofzo. Van de andere kant ben ik wel blij dat ik nog niet "zo zwaar" ben, je moet het toch allemaal maar mee sjouwen. Maar dat ze je echt durven vragen of je nog wel zwanger bent En dat niet opstaan.... nu reis ik eigenlijk niet meer met OV, maar ook in Groningen valt het tegen hoor Woon sinds anderhalf jaar in Duitsland en moet zeggen... die hoffelijkheid daar bevalt me prima! Ik bedoel ik kan best iets sjouwen oid naar mn auto maar daar wordt het bijna standaard voor je gedaan (naar je auto gebracht) Ook wanneer je niet zwanger bent!!!!
Hoi meis daar hoef je je echt geen zorgen om te maken. Dat heeft niks te zeggen Een buurmeisje van ons was gewoon echt 'plat' en heeft echt een gemiddeld kindje kwa gewicht gekregen (rond de 3400 gram) !!!
Van een cassiére in een winkel waar ik altijd mijn boodschappen doe. Sta regelmatig bij haar aan de kassa, even gezellig kletsen ook... Maar hier stonden mijn oren wel van te klapperen hoor! Vond het niet een leuke opmerking om te horen... Ik dacht echt: En bedankt maar weer!! Achteraf kan ik er wel heel hard om lachen hoor (Ben namelijk de laatste weken wel heel erg verandert in mijn gezicht, maar of dat nou lelijker is geworden... Mijn man vindt van niet en dát vind ik toch echt het belangrijkste! )
Ik had wel een behoorlijke buik maar er zijn altijd mensen (bijvoorbeeld in de straat waar ik woon), die niet gezien hadden dat ik zwanger was. Terwijl ik toch elke dag door de straat waggelde met mijn buik (in het voorjaar, zonder jas). In de bus werd ook niet opgestaan voor mij, gelukkig hoefde ik maar 10 minuutjes. En ik kreeg een klein kindje 2650 gram trouwens, ondanks mijn grote buik. Ik had wel veel vruchtwater en de verloskundige had een veel groter kindje verwacht.
Hoi Bij mij zag je ook niets heb bijna de hele zwangerschap mijn eigen kleren aangehad, ben niet dik van mij zelf weeg 48 kilo ben klein 1,58. ben maar 8 kilo aangekomen, was mijn derde zwangerschap kindje woog 3320. Na mijn bevalling woog ik gelijk weer het zelfde. Niemand wou geloven dat ik zwanger was en toen ik met mijn kleine liep vroegen mensen of het mijn oppas kindje was. Ze hadden nooit gezien dat ik zwanger was. Ik heb me er nooit druk over gemaakt. Geniet van je zwangerschap en wie weet wordt je na de 36 ste week een stuk dikker qua buik, bij mij groeide mijn buik ook erg hard.