Hoi meiden, Omdat de beide opa's en oma's altijd voor ons klaar staan, willen wij ze graag een etentje aanbieden. Niet voor de Kerst, maar zomaar, als blijk van waardering. Nu ben ik niet zo crea bea, maar wil toch graag zelf een leuke cadeaubon maken. Heeft hier iemand een leuk idee?
Haha naar aanleiding van mijn topic cadeau voor opa en oma ben ik eruit en gaan we dus ook een cadeaubon voor een etentje geven. Ben nu bezig om er zelf een te maken met foto's van ons dochtertje van afgelopen jaar Als ik hem af heb wil ik hem wel even laten zien misschien vind je het ook leuk?
Ja graag.... ben benieuwd wat voor moois jij er van gemaakt hebt!!!! Ik ben de laatste tijd echt even inspiratieloos, vandaar dat ik dit topic maar heb geopend
Mooie foto van jullie, en deze tekst erin "photo shoppen" Uit laten vergroten en inlijsten. Dank je om er te zijn Dank je om me te steunen Ik vind je het wel fijn, zo'n schouder om op te leunen Ik heb het je misschien nooit verteld maar je bent een van die weinigen die me nooit hebben teleurgesteld daarom wil ik je nu huldigen In een symbolisch gedicht om je te laten voelen welk verschrikkelijk gewicht je van mijn schouders hebt gelicht Daarom willen wij: Namen, jullie een etentje aanbieden.
Hier hetzelfde cadeau voor mijn ouders. Ik heb een cadeaudoos gekocht bij Blokker. Daarin doe ik een soort van uitnodiging. Die ga ik maken in Photoshop en dan op een mooie zwart/gouden kaart plakken. Daarbij doe ik 2 kleine snowglobes voor in de kerstboom met lieve opa en oma erop. Ik maak er niet echt een cadeaubon van aangezien ik ga reserveren bij het restaurant en zij daar gewoon verwacht worden op een bepaalde datum en tijdstip. Ik zorg dat alles betaald is of wordt bij het restaurant.