Ik heb nu bijna alle kleertjes gekocht en wil ze wassen, maar weet niet welk wasmiddel ik moet gebruiken. Kunnen jullie helpen?
Ik zou Neutral gebruiken. Ons dochtertje bleek eczeem te hebben en ik moest alles opnieuw wassen. Dus dan kun je het beter gelijk goed doen denk ik.
Ik heb Persil Sensitive. Is hypo allergeen... Ik heb zelf een klein beetje wasverwachter gebruikt (ook sensitive)...
Ariel sensitive. Ik gebruik normaal gesproken altijd ariel, dus even kijken of die kleine er tegen kan.
Ik gebruikte gewoon Ariel of omo etc etc... en wasverzachter... me zoontje heeft nooit ergens last van gehad... en bij dit kindje doe ik het precies het zelfde!
Ik gebruik gewoon wat ik op dat moment in huis heb. Mocht ons kleintje er last van krijgen ga ik over op persil sensitiv. Die ruikt ook nog heerlijk!
Ik gebruik Witte Reus / Color ik heb hiervoor oko gebeld met iedereen hahaha.. omdat ik het ook niet wist.. maar vroeger hadden ze ook geen neutral... en de kleine kan er wel of niet tegen.... dat is gewoon een kwestie van afwachten. Maar wasverzachter raden ze nog wel af geloof ik.
heb altijd Witte reus en color reus, maar mijn dochter kreeg allemaal rode vlekken over haar hele lijfje logisch want zo'n kleintje zit 9mnd veilig in jouw buik. Dus toen ben ik overgegaan op Neutral, en doe ik straks weer (alleen trouwens haar kleertjes ermee gewassen, onze was gewoon met witte reus ) jessica
Nu niet eens van een bekend merk, gewoon wat ik in huis heb. En ook gewoon wasverzachter. Alles net als normaal dus
Ik heb alles gewassen met Ariel Sensitive. Ruikt heerlijk. Vond het zelf prettig om met sensitive te beginnen. Stel dat ze wel allergisch was geweest dan had ik in de kraamtijd alles opnieuw moeten wassen. Dat risico wilde ik niet nemen. Nu was ik meestal nog met Ariel Sensitive (had 2 flessen gekocht en die zijn nog niet op) maar ook wel met ons normale wasmiddel (omo).
Dus neutral en ariel sensitive kan ik gebruiken om te voorkomen dat het kindje uitslag krijgt? Ik heb zoiets van beter voorkomen dan genezen .
Ik gebruik le chat waspoeder en wasverzachter van robijn hypoallergeen. Heb nog geen problemen gehad...