Heeft iemand toevallig nog een kortingsbon van Centerparcs? Wij willen in april gaan, geen idee of die bonnen nog in omloop zijn?
Zie de link hierboven, vandaag geboekt maar hoefde niet eens mijn kortingscode in te vullen (40% korting)
Haha, dat nieuwe systeem vind ik wel wennen hoor! Ik vroeg me eigenlijk af, als je de kortingscode van prenatal wel invult, kun je dan wel de 5 toppings erbij krijgen? Want die krijg je helaas niet als je via de link hierboven boekt.
De kortingscode werkt ook niet bij het 'gewone deel' van center parcs waar je dus de toppings gratis krijgt. Had het ook al geprobeerd.
Bedankt allemaal voor de reacties. Mijn vriend heeft een waardebon van zijn werk gekregen waar we nog goedkoper mee uit zijn. Heerlijk een midweekje in april weg, heb er zin in!!! Deze mag dicht van mij.