Welkom nieuwe dames! Ja, ik vind het zelf ook heel raar. Ik heb vandaag overdag wat meer bruinverlies gehad en één keer zat er zelfs een drupje rood bij. Nu is het weer bijna weg, alleen nog een klein beetje lichtbruin bij 't afvegen. Ik hoop maar gewoon dat het weer wat erger is geworden door de inwendige echo en dat het nu gewoon over is. Het ene moment voel ik me heel optimistisch en bedenk ik allerlei theorieen hoe het nu precies kan, dat 15 dagen minder lang zwanger zijn. En even later ben ik weer heel onzeker en ben ik er van overtuigd dat het mis gaat. Moeilijk hoor. maar ik kan niets veranderen aan wat de uitkomst zal zijn. Ik hoop alleen dat ik snel zekerheid heb. Hoe dan ook.
Hoi lindy, Hopelijk is het voor jou een on-misselijke zwangerschap. Ik hoop het echt, want het is geen pretje,voor de rest, enjoy. Ik weet ook niet waar je woont, maar ik heb toen ik een dag overtijd was de HA gebeld voor een bloedtest en toen ik een dag of 4 overtijd was heb ik degyn gebeld en ik moet nog wachten tot 7 mei. In België beval je 99% bij de gyn in het ziekenhuis, thuisbevallen is hier niet zo ingeburgerd.
Je kunt ook meteen de VK bellen! Ik heb de huisarts nog niet op de hoogte gesteld. De VK heb ik meteen gebeld nadat ik positief getest heb. Vaak kun je met 8-9 weken terecht.
OKaj meiden ik gaat maandag mijn HA bellen en dan kijken of ik bij de gyn terecht kan binnenkort .. het is nog zo onwennig hihi,, bij hoeveel weken kunnen ze het goed zien op de echo? heb zo super veel vragen .. maarja het is de 1ste dus daar zal het aan liggen .. knuff lin
Vanaf 6 weken is het het beste te zien en klopt het hartje in de meeste gevallen. Bij 5 weken vaak alleen het vruchtzakje.
Goedemorgen! Ik heb eens een vraagje. Ik zag de echo's van Nollie en Moon80 en vroeg me af hoe groot jullie beebje al was. Op mijn eerste echo op 5 weken was ons beebje al 5,9mm. Leek me vrij groot voor dat aantal weken. Ik ben er ook vrij zeker van dat mijn gyn een verkeerde datum heeft uitgeteld, denk dat ik al 2 weken verder ben op zijn minst. Toch maar even checken de volgende keer, moet op 3 mei terug. Fientje
Hallo meiden, Als alles goed gaat word ik ook een december mama! Spannend en nog een beetje onwerkelijk?! In oktober 2005 ben ik met de pil gestopt. Omdat ik geen ongesteldheid uit mezelf kreeg ben ik zwanger geworden dmv clomid. Het lijkt me leuk om elkaar hier op de hoogte te houden. Marit
MamaNorah, ik heb vanmorgen ook weer wat meer verlies. Gisteren was het nog dikkig en/of slijmerig. Nu is het vermengd met urine en bruin/rood. Ik ga me er echt niet beter op voelen hoor. Morgen toch maar even de VK bellen als het nog steeds zo is. Ik ga me dan afvragen of het toch een voorbode is en dat ik straks wel erge krampen krijg en veel bloedverlies. En dat terwijl het helemaal niet goed is om je nu zorgen te gaan maken. Olga
Is het niet 0,59 mm? Of hij heeft de vruchtzak gemeten dan is de lengte groter. Omdat ze het kindje dan nog niet kunnen meten met 5w dan meten ze de vruchtzak. Mijne was met 6w2 0,57 en met 7w2 1,07 cm (dit was dan het kindje)
hallo welkom nieuwe mamas leuk het word lekker druk hier. Ik ben noch steets erg misselijk heledag door. morgen heb ik een echo ik vind het erg spannend. liefs Ayse
Welkom dames en gefeliciteerd! Vandaag wat minder misselijk! Heb vannacht nog wat gedronken, en denk dat ik me daardoor beter voel. Verder zitten de waterlanders erg hoog vandaag en heb ik pijn in mijn benen. Spannend hoor Ayse morgen de echo! Straks lekker de zon in, maar nu eerst nog wat voor school doen...
welkom allemaal nieuwe mama`s! hier is het prima, heb nog nergens last van qua misselijkheid, ben nu wel wat weeig, maar moet ook weer eten terwijl ik om 10 uur al 2 boterhammen heb gegeten, ga nu sneller van mn stokkie, dus moet regelmatig blijven eten. Voel wel mn boobs groeien offe...onder spanning staan..enne 15 mei mag ik naar de VK, ik wil heel graag thuis bevallen. morgen bel ik de ha, ben benieuwd wat ik moet doen, hij was op vakantie, dus heb ik ff gewacht. Ben benieuwd, heb normaal een hekel aan bloedprieken, maar ik hoorde dat ze het niet allemaal doen...dus spannend! zo ff wat eten en dan lekker de nieuwe tuin in, heerliujk het zonnetje!
1 dec: Linda76, jeannie, suus2007, meisje26 2 dec: Boontje 3 dec: gerda79 4 dec: Lolaatje, AnnieP, peetje22, elsa 7 dec: Claartje79, Frederike80 9 dec: Sofine79, Lentefee, Ayse, heleentje80, sam28, Essebes, Johana79 10 dec: Kelly, Jufffie, Nollie, Meid22 11 dec: Kreeftje72, babel 12 dec: malaika 13 dec: Arka, bianca1979, johana79 14 dec: Augustus, linny0903, jettje, puksem 15 dec: ikkie 17 dec: hairdresser, Adriana B, Azra, MamaNorah 18 dec: Krullebol, Olga, Linmar, Happygirl81 19 dec: bipat, misskeita, sanneke 20 dec: Wiets, Missy78, dianne 21 dec: Memmie 22 dec: Brrr 23 dec: Lindy, marittt 24 dec: moontje34 25 dec: Jose777 26 dec: Jeslin 27 dec: French 29 dec: moon85 Welkom maritt en Lindy!
Wat balen, Olga. Ik hoop zo voor je dat het nu niet erger, maar juist minder erg zal worden. En morgen zou ik inderdaad de vk bellen. Ik weet hoe je je voelt. Ik heb soms wat krampen en dan komt er weer wat meer bruin slijm. Soms lijkt het juist weer beter te gaan. Vandaag heb ik nog geen buikpijn gehad. Gisteren was 't erger dan eergisteren, en ik hoop zo dat vandaag niet nog erger wordt. Ik voel me zo moe vandaag, en heb absoluut geen honger. En m'n (.)(.) jeuken weer. Ik hoop maar dat dat goede tekens zijn.