Update Youngmom: ........................................................................................... Hallo meiden, Effe snel berichten dat ik sinds gisterenavond weeën heb. Gezien ze nog vrij onregelmatig kwamen heb ik toch nog een slaappilletje gehad. Vanochtend om 6u10 wakker geworden van de weeën die toen regelmatig kwamen. Had toen nog steeds 2cm opening. Om 8u al 3cm en om 9u nog steeds. Toen infuus gekregen met weeënopwekkers. En om 12u20 had al 5cm. Mijn vriend is sinds vannacht bij mij en nu is het afwachten hoe snel het zal gaan voor we die 2 vasthebben. Nu weeën om de 5 minuten. Ik hou jullie op de hoogte! Liefs, ...................................................................................... Meid veel succes!! Ik wacht met smart op mooi babynieuws!
Supernurse: gefeliciteerd met jullie zoon Hielke, wat fijn dat hij zich nog in 2010 heeft laten zien Youngmom: you go girl Allemaal de beste wensen en veel gezondheid, zeker voor degenen die dat nu extra nodig hebben!
Zo....na dinsdag naar het ziekenhuis te zijn gegaan voor een gepande inleiding is Lucas uiteindelijk geboren via een keizersnede op woensdag 29 december om 22.00 uur. Hij weegt 3330 gram en is 50 cm lang. We zijn tot vandaag met ons gezinnetje in het ziekenhuis van Sittard geweest en hebben daar dus ook 2011 ingeluid. Vandaag zijn we thuis gekomen. Heerlijk: alles super versierd, eindelijk thuis, eindelijk het moment waar je zo lang naar uit kijkt, de sfeer en het gevoel....SUPER Super lieve en geweldige kraamzorg is vanmiddag de eerste keer geweest.... En natuurlijk zijn al veel enthousiaste vrienden en kennissen en fam. al langs geweest... Lucas doet het goed. Hij is erg tevreden en is heel erg lief. De eerste beschuit met muisjes zijn inmiddels gesmeerd (en ook gegeten) Al met al dus helemaal super. Ik voel me verder ook goed ook al direct na de operatie. Natuurlijk moet ik de komende weken nog rustig aan doen en dat is niet altijd even makkelijk, maar goed ! Dat proberen we ! Als laatste wil ik even iedereen bedanken voor alle reacties! Heel veel liefs, Kelly Sebastiaan & Lucas
**************Breaking 3ling Nieuws**************** Schrik niet maar Youngmom was niet zwanger van een tweeling,maar van een drieling,dit mailtje stond net in mijn mailbox. Hallo meiden, Bij deze een mailtje om jullie mee te delen dat ik vannacht rond 1u25 opnieuw mama ben geworden. Maar het is helemaal anders gelopen dan wij (en iedereen anders) hadden verwacht. Want onze tweede tweeling bleek na de geboorte een drieling te zijn. Ik kan jullie dus na een 37w5d durende en voor mij erg zware zwangerschap eindelijk de geboorte melden van VIGO (3120gr/51cm), BENT (2885gr/50cm) en NIKA (2105gr/46cm). Mijn dochtertje is vernoemd naar mijn zusje waarvan we op 23/12/10 afscheid hebben moeten nemen. Vigo en Bent mogen bij mij op de kamer en doen het uitstekend. Nika ligt in een couveuse maar doet het ook erg goed. Hoe het komt dat ze ons wondermeisje over het hoofd hebben kunnen zien tijdens de echos en andere onderzoeken kunnen ze niet verklaren. Maar wij zijn toch effe flink van slag door dit nieuws. Het veranderd toch wel veel voor ons maar zonder twijfel zijn ze alle drie welkom natuurlijk. De ontsluitingsfase heeft maar liefst 28 uur geduurd maar de uiteindelijke bevalling verliep vlot, zonder epidurale en vaginaal. Grote broers Cas en Sem en grote zus Loecke komen deze namiddag langs samen met mijn schoonouders. En nu ga ik wat proberen te slapen want ik ben dood op. Bij deze ook nog een gelukkig Nieuwjaar aan iedereen! Vanwege youngmom, youngmomvriend, Loecke, Linn*, Cas, Sem, Vigo, Bent en Nika! ************************************************** ******
Youngmom Dan is het helemaal bijzonder dat je zo lang hebt door gelopen. Wat een verrassing !! Van harte gefeliciteerd met je twee jongens en lieve meid... Ik hoop dat jullie nu gauw een keer weer naar huis mogen. En dat jullie mogen genieten van het mooie gezinnetje dat jullie nu vormen !!
Hiep hiep hoera! Ik vond hetzelfde bericht in mijn mailbox, wauw een drieling! Ontzettend fijn voor je dat het nu achter de rug is, kan me voorstellen dat jullie van slag zijn. Hopelijk kun je wat bijkomen vd schrik en de zware bevalling. Van harte gefeliciteerd met de geboorte va: Vigo Bent Nika Veel geluk gewenst!!!
Waaaat??? Wat een ongelofelijk bizar verhaal zeg!! Ik heb het met mijn mond open zitten lezen. Hoe is het mogelijk!! Meid, echt: Van harte gefeliciteerd met je 3 babietjes! Pffff, dat zal zwaar gaan worden! Ik hoop dat je genoeg steun om je heen hebt. Dikke knuffel!!
wat 3lings super Maar zolang uit gedragen en dat ze dat niet zagen. wauw meid , echt knap van u zolang vol gehouden en dan nog een drieling. Kan best geloven dat dat echt schrikken was. De kleertjes alles beetje. Nu een wondertje is het nu echt. Vind het heel mooi dat je naam van je zus hebt gebruikt . is echt een heel mooi gebaar meid. Ben zelf nog aant bekomen van jou verhaal. Zou zeggen nu lekker van genieten en hopelijk mag ze snel uit de couvourse hé. alvast een dikke proficiat met de 3 wondertjes xxx
Wow Youngmom wat een bijzonder nieuws!!!! Alsof je zusje op het laatste moment nog een meisje naar je toe gestuurd heeft (sorry als het wat te zweverig klinkt, maar zo'n gevoel geeft het mij) Ik kan me wel voorstellen dat je er even van schrikt maar wat een cadeautje is het ook! Heel veel geluk met je jongens en meid!
ik weet niet wa tik moet zeggen . tuurlijk gefeliciteerd maar hoe kan het .. jeetje !!! zit vol verbazing te lezen .. !
trouwens ik moet met dat verhaal denken aan de reclame van rtl 4 volgens mij was het een auto reclame.. dat ze naar de vk gingen en 2 kindjes zagen en opeens een 3e hoofje
wowwwww.. Youngmom het zal nog even moeten bezinken, dat geloof ik best, maar waar er een 2ling is is een drieling ook welkom denk ik. Van harte gefeliciteerd met Vigo, Bent en Nika!! En net als Charmed, ik vind het heel bijzonder en zweverig. En het maakt het helemaal af dat zij de naam van jouw zusje* kreeg. Dikke dikke knuffs meissie!!
Ik zat ook met verbazing de mail in mijn mailbox te lezen! Geweldig nieuws!! En wat een verrassing, maar ook een groot wonder. Ook erg mooi dat de dochter vernoemd is!