Kreeg net telefoon van een vriendin van mij. Vriend heeft gisteren besloten bij haar weg te gaan na 6,5 jaar. Hij is verliefd geworden op een collega..... Ze hebben echt net een huis gekocht met een mega-hypotheek! Al hun spaargeld zit in het huis....Nu moet het huis dus te koop worden gezet, ze hebben allebei niks en zitten straks met een dikke schuld....Vind het zo erg voor haar!!!.....
Ja, idd.... Jullie gaan met een hele groep toch? Lekker ff winkelen en stappen daar!....Gezellie,...... Hoe is het met je relatie nu dan? En ben je inmiddels gestopt met afvallen (van ellende)...... En hoe zit het met die ene jongen waar je toen wat gevoelens voor had, is daar nog over gesproken??? Hoop vragen dus.....(mag ook pb...of niet reageren hoor!)
@ Mammamia, heb je de tekening binnen? @ De rest, ik lees mee @ Jode, je zal het niet meer lezen, maar kom ff lekker tot rust bij je ouders! Knuffel! Ik ben nu weer met een tekening bezig, maar dan een ander uitstapje, of eerder 2 uitstapjes (een dier in kleurpotlood beide nog nooit gedaan):
Jeeeeeeeeetje wat erg! Pfff wat een gedonder zeg met dat soort dingen (ik bedoel huis kopen, scheiden en daarna schulden).
Ik heb voor mezelf besloten dat ik gewoon alles voor me relatie moet geven en er alles an doe om het te laten werken we hebben nu ook therapie en dat scheelt ook wel we zijn niet z,n goede praters en nu komt het er wel uit. Het gaat een stuk beter. Ik blijf maar afvallen nu ik lijn echt niet en ben gewoon 27 kg afgevallen ben van maat 54/56(ja schaam) naar 46/48 gegaan oke het was ook wel nodig maar toch raar dat je zoveel uit het niets afvalt. Toch maar weer eens melden als ik me second opinion krijg
Nou inderdaad Ninja, 11 jaar is lang! Gefeliciteerd alvast! En wat goed dat jullie in therapie zijn gegaan en erover praten! Vind dat echt heel knap!
Ontzettend goed dat jullie er samen voor willen gaan en dat jullie hulp hebben gezocht in de vorm van therapie!. Ook goed om te horen dat het nu al een stuk beter gaat!!!.....Een relatie gaat ook met vallen en opstaan.... Ik bijv, zoek constant bevestiging van mijn man. Kan nooit geloven dat hij mij echt mooi vindt en dat soort dingen (hoezo, laag zelfbeeld)....Hij wordt daar echt gek van, zegt altijd: geloof nou eens echt dat ik van je hou!.... Ook heb ik een aantal weken terug een vlaag van: is dit het nou? gehad. Ontzettend van geschrokken en meteen over gesproken! Nu weet hij dat ik me vaak eenzaam voel op de dagen dat ik thuis ben omdat ik met niemand kan afspreken omdat iedereen ver weg woont en werkt op de dagen dat ik thuis ben. Ook hier in de buurt heb ik niemand. Nu hij weet dat dit zo aan mij vreet probeert hij er rekening mee te houden door het weekend echt gezin-tijd in te plannen!.....Praten is zo belangrijk... Goed dat jullie dmv therapie hier aan kunnen werken!!! Enjoy your weekend @ Antwerpen!!!
11 jaar!!! Wow, wij aankomende donderdag 4 jaar...en dat vind ik echt al lang!!!....Valt een beetje in het niets met 11 jaar!!!
@ Troeltje: Idd, prachtige tekening!!! Ben jaloers op je talent!!! Waarom heb ik dat nou niet!...Mijn schoonmoeder probeert me aan een hobby te krijgen maar er is niet iets wat ik echt kan (of wil).....Zo irritant!!!.... Zou willen dat ik zo'n talent had waar ik me helemaal in zou kunnen verdiepen en ook tijdverdrijf aan heb..... Ik lees mega-veel....maar ja, dat kan (bijna) iedereen....niks bijzonders aan!
Dat laagzelfbeeld had ik in het begin heel erg nu gelukkig niet meer. Maar goed dat je het verteld hebt aan je man. Volgens mij heb je wel een erg lieve man. Balen dat familie enz ver weg wonen hoe komt dat eigenlijk?
Knor, goed dat je zo met je man kan praten! Ik moet mij er soms echt toe zetten hoor! En dat lage zelfbeeld ken ik wel een beetje, ik heb het ook wel een beetje... Tja dat talent wist ik ook niet dat ik het had, ook per toeval achter gekomen. Ik had nooit gedacht dat ik dit zou gaan doen hoor! Maar wie weet vind je iets wat je leuk vind en ook al ben je er in het begin niet zo goed in vind je het wel ontzettend leuk. Mijn tante zit bijvoorbeeld op een hele leuke knutselclub en maakt de prachtigste dingen!
Ik heb een lot uit de loterij zeg ik altijd.... Het is echt een lieverd. Mijn eerste liefde, leren kennen via een wederzijdse vriendin toen ik 22 was.....En ik wist het meteen: dit wordt de vader van onze kinderen!....Hebben 2x gedate en toen ben ik bij hem gaan wonen.... Ik kom oorspronkelijk uit een klein dorpje omgeving Arnhem. Hij komt uit Amsterdam maar heeft gestudeerd in Rotterdam en heeft daar toen een baan gekregen en is daar (logisch) blijven hangen). Aangezien ik net afgestudeerd was en nog geen baan had ben ik bij hem gaan wonen....vandaar!....Mijn ouders en vriendinnen wonen nog in omgeving Arnhem....Zijn nog niet met kinderen bezig en werken fulltime....Vandaar dat ik ze doordeweeks vanwege afstand en werken niet kan zien. Alles komt dus op het weekend aan....Dat maken de weekenden erg druk......
Ben ook blij dat ik echt alles met hem kan bespreken! En dat lage zelfbeeld zal wel nooit goed komen...>Er is altijd wel iets om over te zeuren..... Hobby: Tja,...Heb altijd piano gespeeld, later gitaar.....maar mee gestopt... Heb altijd aan volleybal gedaan (hoog niveau) maar moest ik mee stoppen vanwege zwakke enkels. Daarna aan fitness gedaan, maar vind ik niks..... Nog een tijdje legpuzzels gedaan, maar voelde me net zo'n bejaarde.... Ik "haat" knutselen...Op school vind ik dat ook het stomste om met de kinderen te doen, lang leve het internet....want inspiratie heb ik niet!...... Koken vind ik super om te doen!!!.....En lezen.....!!!!
Nog plannen voor vanavond meiden? Ik ga ze lekker erwtensoep eten en broodjes knaks haha daarna lekker op de bank zitten en de voice kijken. En dan lekker vroeg naar bed toe. Morgen om 6.00 moeten we sem wakker maken. En naar opa en oma brengen daarna nog mensen ophalen en dan door naar Antwerpen we zijn met z, 10en
hier slaapt sem nog heel veel trouwens. Hij slaapt van 9-10.30 11.30-13.00 15.00-17.00 Dit zijn ongeveer tijden doe het vaak op verzoek maar hij zit na 1 uur al te gapen enz. Is dat wel goed dta ie zoveel slaapt. Hij heeft nu ook wel weer last van ze tanden
als ik zoveel last van mn onderbuik blijf houden bel ik wel volgende week maar waarschijnlijk krijg ik te horen dat het mn baarmoeder is die groeit. Mn maagpijn is aardig over nu na ontgassing geniet van je weekendje weg!