Mei 2011 Mama's die hun 1e kindje krijgen of Zouden krijgen

Discussie in 'Algemene clubs' gestart door Mams85, 8 nov 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Haha, weet je dat ik net HEEL toevallig zat te kijken hoe lang ik nog moet.
    Nog 14 weken en 2 dagen;)

    Jij wil ook werken tot 4 weken voor de uitgerekende datum dus.
    Ik ook, als het lukt natuurlijk maar daar ga ik wel vanuit:)
     
  2. intra4

    intra4 Niet meer actief

    Ja ik wil ook proberen tot 4 weken voor de tijd.
    Zou moeten lukken volgens mij.
    Knoop jij er nog een vakantie aan vast op het einde?
    Er is mij nadrukkelijk gevragd door mijn baas dat NIET te doen.
    (i.v.m. onderbezetting in die periode)
    Ik ga dan per 1e week augustus weer beginnen met werken. 24 uur per week. EN wij nemen dan dan in oktober/november vakantie.
     
  3. Bamboepen

    Bamboepen Lid

    9 dec 2010
    81
    0
    0
    Heumen (vlakbij Nijm
    Zo, even de kleurtjes anders gemaakt. Anders valt mn jongetje niet op haha;)

    Poekie- uitgerekende datum 6 mei 2011 (meisje)
    Bamboepen- uitgerekende datum 23 mei 2011 (meisje)
    Xd24-uitgerekende datum 23 mei 2011 (jongen)
    Sunnyqueen21- uitgerekende datum 26 mei 2011
    Banne77-uitgerekende datum 28 mei 2011


    18-01-2011 - Xd24 - controle vk
    25-01-2011 - Poekie - controle vk
    26-01-2011 - Bamboepen - controle vk
    02-02-2011 - Banne77 - controle vk
    09-02-2011 - Sunnyqueen21 - controle gyn



    Balen zeg dat je zo moe bent, Poekie!

    Met mij gaat het redelijk, naar omstandigheden dan.. Vanavond komt de hoogste waterstand bij ons thuis. We dachten dat het hierna zou zakken en dat we dit weekend wel naar huis zouden kunnen. We hebben bij centerparcs ook geboekt tot vrijdagochtend.
    Maar we kregen gisteravond weer een mailtje, dat het inderdaad gaat zakken, ALLEEN daarna gaat het weer stijgen. Daarvan verwachten ze het hoogste punt dus komend weekend.. Nog niet naar huis dus.

    Nu hebben we dus bij moeten boeken tot volgende week vrijdag, nog eens 365 euro wat we dus eigenlijk echt niet kunnen missen. Ik heb van mijn moeder wel 200 euro gekregen, dat is wel super fijn. Maar heb eigenlijk de afgelopen dagen alleen maar lopen huilen.

    Geregistreerd partnerschap wat we zouden doen (we wilden het simpel houden, 's middags g.p doen en 's avonds uit eten met de familie) heb ik gister afgebeld. Daar hebben we dus echt geen geld meer voor.
    Dan wordt het toch maar gratis op maandagochtend, zonder mensen erbij. 't is niet anders.

    Maar was wel even flink huilen gister.. Zomaar 260 euro (deze midweek) + 365 euro (komende week) weggegooid. Daar hadden we dus een flink etentje van kunnen geven. En dan weten we nog niet eens of we uberhaupt naar huis kunnen, en of ons huis nog wel droog is als we terug mogen.


    We hadden met de babykamer verder gewild, maar dat zit er dus niet in. Kheb geen idee hoe het nu allemaal gaat lopen...

    Om het een beetje positief te houden heeft mijn vriend vrijgenomen volgende week, zodat we niet alleen maar slapen hier en ik hier niet de hele dag alleen zit. Dan maken we hier maar een vakantie van.


    't is niet anders.. we moeten er maar 't beste van maken..
     
  4. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    @ Bamboepen, nee dat meen je niet! Wat erg!!
    Krijgen jullie hiervan niet iets vergoed van de verzekering?

    Zouden jullie anders het geregistreerd partnerschap niet kunnen uitstellen, wel shit zeg. Lief dat je van je moeder 200 euro hebt gekregen:)
    Als ik nou bergen met geld had dan had ik het weekje voor je betaald, maar helaas is dat niet zo:(

    Probeer er volgende week toch een leuke week van te maken samen!!

    @Poekie, ik wou eerst nog vakantie opnemen na mn verlof.
    Maar dat doe ik nu ook niet, denk dat het ook wel fijn is weer een beetje in je ritme te komen en dan kunnen we later nog een vakantie nemen. Denk ook in oktober ergens. Is ook leuk om dan met de kleine weg te gaan denk ik (mocht alles goed zijn en gaan natuurlijk!)
     
  5. Bamboepen

    Bamboepen Lid

    9 dec 2010
    81
    0
    0
    Heumen (vlakbij Nijm
    Nee jammer genoeg krijgen we niks terug, omdat we daar gewoon van de haven zelf huren (is officieel niet toegestaan) maar wij wonen daar ook heel goedkoop, en we weten wat het risico is.
    Misschien dat de haven verzekerd is voor de woning zelf, maar dat moeten we dan maar eens vragen ALS hij nat is geworden.

    We wisten natuurlijk wel dat dit kon, maar dit gebeurd niet jaarlijks ofzo dus we wilden het risico wel nemen.. (laatste keer was in 1995)

    Nou ik wil sowieso geregistreerd partners zijn voordat de kleine er is, wil namelijk zijn achternaam aannemen (vind 't belangrijk dat ik dezelfde naam heb als mijn kind)..

    We moeten maar eens kijken of er nog wat geld over is als alles geregeld is.. Maar ben d'r bang voor. Dus dan moet het maar gratis op maandagochtend ofzo.. 't is niet anders.

    Wel balen, hij had me net dit weekend gevraagd en nu gaat het al niet echt meer door.. (tenminste, niet zoals ik het graag gezien had).

    Jullie mogen blij zijn dat jullie werk hebben, mis het echt! Toen ik zwanger bleek te zijn was net de laatste week van het seizoenswerk wat ik toen deed.. Was druk aan het solliciteren, werd ook gebeld maar toen heb ik maar wel verteld dat ik zwanger was (ook omdat ik zo ziek was van de zwangerschap).. En tsja, nu kan ik dus echt geen werk meer vinden.. Gelukkig wonen we normaal zo goedkoop!
     
  6. intra4

    intra4 Niet meer actief

    Bamboepen : wat een ellende meid.
    Je hormonen nemen nu natuurlijk ook nog eens een extra loopje met je. Probeer volgende week samen met je liefje heerlijk te genieten op Centerparks.
    Je zal zien dat straks alles uiteindelijk op z'n pootjes terecht komt.. al lijkt dat nu niet zo.
     
  7. Banne77

    Banne77 Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.113
    0
    0
    Arnhem
    @Bampoepen, jeetje meid wat erg dat het nu allemaal tegen lijkt te zitten! Ik zou proberen om het partnerschap toch even uit te stellen zodat je het toch (grotendeels) kan doen zoals je graag wilt!
    Je hormonen maken je nu ook een stuk emotioneler natuurlijk...;)
    Balen ook dat je geen werk kan vinden nu!
    Kop op meid! Het komt vast wel goed! Volgende toch lekker even samen genieten daar, nu je d'r toch bent. En daarna met frisse moed verder kijken!
    En je kan hier altijd je ei kwijt! Dat scheelt misschien ook voor je emotionele gevoel..
    Wat je trouwens toch ook kan informeren is of er geen vergoeding is voor de gemaakte kosten op jullie inboedelverzekering. Ik zou ze in ieder geval even bellen om het te vragen!

    Mijn laatste werkdag is 29 april, ook 4 weken van te voren! Tenminste dat hoop ik te halen... Ik plak er wel een maand vakantie achteraan, dus ik begin dan weer op 19 september. Mijn man neemt dan een maand vrij en dan is ons kleine meisje al een maand of 5 als ze naar het kdv moet. Dat vinden wij allebei een prettiger idee.

    @Naam, wij zijn eruit!! Joehoe!!! Toch de naam die mijn man zo leuk vond... Ik ben gezwicht!:D Voel me hier wel goed bij. Onze dochter krijgt in totaal 3 namen.

    @Poekie, leuk de kinderwagen ophalen!! Welke krijgen jullie?

    Ik heb het idee dat ik nu vrij snel dikker wordt. Gisteren zag ik ineens dat mijn navel niet meer zo diep is..:$ haha
    Ik vind 'm steeds mooier worden mijn buik!:D
     
  8. Banne77

    Banne77 Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.113
    0
    0
    Arnhem
    Poekie- uitgerekende datum 6 mei 2011 (meisje)
    Bamboepen- uitgerekende datum 23 mei 2011 (meisje)
    Xd24-uitgerekende datum 23 mei 2011 (jongen)
    Sunnyqueen21- uitgerekende datum 26 mei 2011
    Banne77-uitgerekende datum 28 mei 2011(meisje)


    18-01-2011 - Xd24 - controle vk
    25-01-2011 - Poekie - controle vk
    26-01-2011 - Bamboepen - controle vk
    01-02-2011 - Banne77 - controle vk
    09-02-2011 - Sunnyqueen21 - controle gyn

    Mooi deze kleurtjes!!
     
  9. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    @ Banne, haha wat grappig. Mijn navel is nu ook minder diep. Iedereen zegt ook; wow wat gaat het in 1x snel zeg!!
    Fijn dat jullie uit de naam zijn!!
    Wij ook biiijjjnnaaa, we hebben er nu een paar die we leuk vinden.
    Onvoorstelbaar, ik had nooit verwacht dat we het ooit eens zouden worden.

    Ons kindje krijgt 2 namen, zn roepnaam en als 2e naam zullen we hem vernoemen naar een nichtje van mijn vriend die is verongelukt. Dat waren altijd 2 handen op 1 buik. Dus we (vooral mn vriend natuurlijk) vind het een mooi idee:)

    @ Bamboepen, hoe is het met je?
     
  10. Bamboepen

    Bamboepen Lid

    9 dec 2010
    81
    0
    0
    Heumen (vlakbij Nijm
    Goedemorgen meiden!

    Met mij gaat het redelijk.. Heb nog steeds de balen van het geld, maar mijn vriend heeft volgende week vrij genomen en dus maken we er maar een verplichte vakantie van. Is het tenminste niet helemaal weggegooid geld..

    Mooi idee trouwens van de 2e naam! Wij gaan ons meisje Nina noemen, we weten het 100% zeker!

    Mijn buik is ook al echt dik, maar die foto's die komen er meestal niet echt van op de een of andere manier. Er komt er ooit echt 1 beloofd hahaha..

    Ik heb trouwens nu wel echt een centerparcsgevoel.. Heb de gordijnen open en wat loopt er voorbij??.... Een eekhoorntje haha! Die ging hier voor 't raam zitten eten, super schattig.
     
  11. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    Nina, dat is echt een hele mooie naam!!

    Wat schattig een eekhoorntje:)
    Als ik naar buitenkijk zie ik.... De snelweg, jippie;) (zit op mn werk, bleh).
     
  12. intra4

    intra4 Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Iemand vroeg me naar onze kinderwagen.
    Wij krijgen de Maxi Cosi Mura 4.

    Als ik naar buiten kijk zie ik ook de snelweg. Ook op mn werk.
    HAHAHAHAHA

    Naam zijn wij ook uit!
    Ik zal het sterker vertellen...we hebben sinds gister ook een kaartje uitgezocht wat hem gaat worden!!!!!!
    We zijn alleen nog niet helemaal uit over schrijfwijze van de naam. Kan namelijk op 2 manieren geschreven worden.

    Eekhoorntje ..leuk hoor Bamboepen. Lekker Centerparks gevoel ja, hihihi. Lekker van genieten nu hoor meid!
     
  13. Banne77

    Banne77 Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.113
    0
    0
    Arnhem
    @Poekie, Wat leuk dat jullie ook al uit de naam zijn! Hebben jullie het kaartje op internet uitgezocht? Als je onze mening wil voor de schrijfwijze dan moet je het zeggen! Eigenlijk ben ik gewoon heeeel erg benieuwd naar jullie naam! haha:D;)

    @Bamboepen, Nina vind ik ook een leuke naam! Houden jullie het bij 1 naam of krijgt ze er ook meerdere? En dat is toch echt het Center parcs gevoel een eekhoorntje! Ik vind dat echt schattige beestjes. Ben je al een beetje bijgekomen van de teleurstelling?

    @Xd, ik had je topic bij de namen gezien inderdaad. Moeilijk om een naam te bedenken om haar te vernoemen. Zijn jullie daar al een beetje uit?? Ik vind het wel een hele mooie gedachte om hem naar haar te vernoemen.
    Ik heb bij mezelf ook het idee dat het nu ineens harder gaat qua groei! Bij de 20-weken echo is ze geschat op 380 gram. Wat toch wel wat meer is dan wat je op internet leest.

    @Mams, hoe is het met jou?? Komt DE periode er al weer bijna aan?
     
  14. intra4

    intra4 Niet meer actief

    Hahaha Banne! Ik hou het nog even geheim hoor de naam.
    Maar als ik me bedenk en jullie hulp nodig heb dan laat ik het je weten ;)
     
  15. Banne77

    Banne77 Fanatiek lid

    18 nov 2009
    1.113
    0
    0
    Arnhem
    @Poekie, hahaha jammerrrr!
    Hebben jullie het kaartje via internet of bij een drukker? Ik twijfel namelijk een beetje over het via internet bestellen..
     
  16. intra4

    intra4 Niet meer actief

    Internet!
    Volgens mij kwam deze via Greetz.nl
    Kan ik nu niet nazien want ik lig al in bed.
    Op internet kan je ook vaak een proefdruk opvragen. Die krijg He dan via de post. Hebben wij nu ook gedaan.
    Hebben we toen ook zo gedaan met onze Trouwkaarten.
     
  17. minniemouse25

    minniemouse25 VIP lid

    31 okt 2009
    5.712
    68
    48
    Vrouw
    disneyworld
    Hey meiden,

    Wilde even reageren op bamboepen.......

    Niet zo leuk meid dat je weg moest daar. Maar wel heeel erg nodig hoor! Jij woont dus in t haventje van heumen? Is dat bij de brug van de snelweg? Ik woon in t dorp tegenover je......toevallig hihi. Bij ons houden ze alles goed in de gaten en er is nog niks echt overstroomd. T is wel machtig mooi om te zien maar vind t wel erg voor jullie qua centjes enzo........

    Nog gefelciteerd met je aanzoek!

    Alle andere meiden: fijn dat t allemaal zo goed gaat! De tijd begint al aardig op te schieten. Voor we het weten zijn de beebjes er al!
     
  18. xd24

    xd24 VIP lid

    27 feb 2010
    6.406
    0
    36
    Brabant!
    @ Banne, Ja de namen zijn we zo goed als uit. Zijn roepnaam ga ik niet noemen. ivm meelezers;)
    De vernoeming wil ik best zeggen, ik heb nl toch iedereen gevraagd daar over mee te denken haha. Dat gaat Luca worden.
    De vernoeming komt van Claudia.
    Ik het topic had iemand ook een bekende die vernoemd was naar een Claudia en die mensen hadden de eerste 4 letters gemixt.
    Luca vind ik sowieso wel een mooie naam en alle andere creaties vind ik al snel ordinair;) Claudia vind ik zelf nl ook geen mooie naam.
    De voornaam horen jullie over 4 maandjes ongeveer:D

    Gisteren heb ik weer voetreflextherapie gehad voor mn bekken. Heerlijk:D

    Geboortekaartje, goed dat jullie het zeggen. Daar moeten wij ook eens naar gaan kijken:)
     
  19. intra4

    intra4 Niet meer actief

    Ik zeg de naam dus ook niet omdat ik bang ben voor meelezers....


    OOOEEEHHHH Hebben jullie mijn 'ticker' gezien!!!??!!
    Ben al weer 24 weken zwanger vandaag!!!!!!!!!!!!!
     
  20. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    Wat gaat het hard he dames??? Ongelofelijk dat over ongeveer 4 maandjes onze baby's er zijn!!!
     

Deel Deze Pagina