urine die ik nu gebruikt hebt, was van 13.00 uur. morgenochtend ga ik maar eens testen! Dit is 3 dagen voor NOD, en die van jou? Ik heb nog NOOIT voor mijn NOD een test gedaan.... maar nu was de drang ineens heel sterk?
Ik vind die van mamatje er positief uitzien hoor, voorzichtige felicitatie op de foto van beebiej lijk ik wel iets te zien..maar vind de foto niet zo scherp
Zie een streepje hoor mama duidelijk je temp ziet er ook mooi uit heb ik gezien Een voorzichtige gefeliciteerd ! Beebje ik denk wel iets te zien maar het is erg onduidelijk veel succes !
Grrr... ben nog aan de slag gegaan met een digi, maar die kabel past niet in mijn laptop??? Er staat echt wat jongens
Beebiej, Als jij zegt dat ie er staat net zoals bij mijn foto, dan geloof ik je meis....Gewoon morgen of overmorgen nog een keer testen moet ie weer duidelijker zijn....!!
deze is duidelijk posi...gefeliciteerd! Trouwens Lydia ook gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik had het nog niet gezien omdat ik een tijdje niet op dit topic geweest ben. Fantastisch meid, het is eindelijk gelukt!
Na maanden naar vage streepjes te hebben getuurd, nu dan (op aanraden van de vruchtbaarheidskliniek) een investering in de digitale ovulatietesten van clearbleu. Hoewel ik eigenlijk pas vanaf morgen zou mogen testen, had ik nog een 'normale' test van CB liggen (met streepjes). Deze gaf meteen dik positief aan (nog nooit zo'n dikke streep gezien). Dus maar meteen een digitale tegenaan gegooid en kwam een dikke smile tevoorschijn (zowel op het schermpje als bij mij). Duidelijker kan niet Bekijk bijlage 120946 Ik zit wel (pas) op dag 10 bij een cyclus van 27/28, maar dat kan geen kwaad toch? gewoon een beetje een vroeg eisprong... jullie kunnen dus wel raden wat ik vanavond ga doen.... Dit is trouwens de laatste ronde dat we het op de natuurlijke manier kunnen proberen, aangezien we begin februari met IUI gaan beginnen. Hopelijk is dat dus niet nodig.
I know , ben naar een vriendin geweest, en heb ze meegenomen, zij ziet ze ook, ondanks dat ze licht zijn. Nu heel hard duimen, en morgenochtend nog maar een keer testen!
hoi dames, nou snap er echt niks van..kon het niet laten om te testen..maar had weer zo'n vaag streepje als ik hem in het licht heen en weer haalde (nog binnen 5 min) daarna niks meer te zien?? wat zou dat kunnen zijn..?? ik heb er geen foto van gemaakt want na 5 min was het weg..?? moet ik toch maar een dokter raadplegen??
Proud.... Wat erg meid! Dus je had vanmorgen nog een streep op de test en daarna begon je te bloeden? Sterkte!! Hier weer een negatieve test. Pfff, ik word gek van mezelf. Heb mezelf beloofd nu pas maandag op z'n vroegst weer ga testen. Ik test nooit zo vroeg voor NOD. Maar heb zo'n sterk gevoel dat ik zwanger ben. Echt zo irritant! Ik wil ook een positieve test!!!!!! :x (ben echt een beetje pissig... )
jammer Ik wist het bij de tweede ook zeker en moest 9 dagen wachtn op mijn positieve test er is nog hoop zolang je niet ongi bent!
Hoe zouden jullie de volgende tests beoordelen? Deze is van gister, 1e dag na NOD Deze is van vandaag, 2e dag na NOD (let niet op de stofjes die erop zitten )
Bedankt Cindy! Ik hoop maar dat ik niet ongi wordt! Ik heb nog even een fotootje toegevoegd van mijn test van vandaag. Mijn bijdrage van vandaag!