Hoi meiden. Manlief en ik willen er binnenkort met de kleine man eventjes tussenuit. Een midweekje. Nou zag ik op bungalows.nl het centerparcs mysterie park. een midweek voor 129 euro Niet duur natuurlijk. Maar ik wil wel graag wat ervaringen met deze boeking horen/lezen. Dus: In welk park zijn jullie terecht gekomen? Wat voor type huisje? Kwamen er nog veel kosten bij?
Ik zou denk ik bang zijn dat ik in 1 van de Duitse parken terecht zou komen, of 1 van de lagere klasse parken. Tis wel goedkoop natuurlijk. Ik lees even mee.
nee alleen de nederlandse en misschien ( weet ik niet zeker) belgische parken doen mee. hebben het twee keer gedaan en tis 2x goed gegaan. huisje was redelijk schoon ( niet zoals thuis en kijk niet onder het bed/achter het gordijn uiteraard) 1x gingen we naar het meerdal en de andere keer huttenheugte geloof ik. 1x hadden we zelfs een kinderbungalow maar dat was niet echt veel bijzonders. zou er iig nooit voor betalen
Nee ik zou ook nooit voor een kinderbungalow betalen. Bedje zou ik zowieso mn eigen meenemen. Vind het niet zo fris dat daar elke week een ander kindje in ligt. En speelgoed neem ik ook zelf mee. Dus heb ik aan een normaal huisje genoeg.
Ik boek bijna altijd mystery park!!! Wij zijn in de volgende parken terecht gekomen: -de Eemhof -de Kempervennen -Het meerdal En tsja je krijgt hetzelfde huisje als wat je normaal voor zou betalen... Bij de eemhof hadden we trouwens 4 persoons geboekt maar we zijn in een 6 persoonshuisje gezet, was wel lekker haha Als mei weer beschikbaar is gaan we weer boeken! Er zijn trouwens wel 2 parken bij gekomen want die heeft CP overgenomen. Gaat over limburgse peel en zandvoort!
Hoi, Collega`s van m`n man hebben het ook al enkele keren gedaan en zijn ook erg positief. Zelfs eens viphuisje gehad met z`n 2e. Zelf durf ik het maar niet aan om te boeken. Net even voor de gein even gekeken wat het totaal bedrag zou worden voor een weekendje (4 pers.)op 25 Maart en dat was 223 euro. Ook natuurlijk even op Centerparcs (4 pers.) gekeken met dezelfde datum en daar kwam ik bij de goedkoopste uit op 253 euro uit. Scheelt op zich niet zo erg veel maar ja het is natuurlijk ook wel erg spannend om niet te weten (nou ja kort voor vertrek) waar je heen gaat. Ik zou best eens willen boeken maar durf het gewoon niet. Veel succes met je keuze of je wel of niet gaat boeken. Groetjes
We doen het niet. We hebben besloten iets meer te betalen en dan met onze 1 trouwdag op vakantie te zijn. We gaan 9 mei een midweekje naar Les Trois Forets van CP.
Geweldig park Zijn we afgelopen jaar 1 week geweest. 1 groot nadeel was er voor ons wel. Het is er erg duur en dan bedoel ik echt erg duur. Maar het is echt een geweldig en mooi park.
Ben al aant speuren geweest. Op 15km van het park zit een plaatsje met een Aldi en een Lidl. En verder gaan we 1x uit eten(op onze trouwdag)en verde rgewoon zelf koken. Wat voor huisje hadden jullie?
Dat scheelt wel erg veel zeg! Nou ben benieuwd. Laat je het weten hier? Wij hadden een 4 persoons Eden huisje, maar ja alle huisjes zijn daar Eden. Het was wel een erg nadeel dat we ver van de plaza zaten, maar was eigen fout. Ik wilde perse aan het water met het huisje. Hebben vaak het treintje gebruikt wat je gratis kan gebruiken dat op en neer rijd over het park. Wij zijn ook echt met de auto het park af gegaan om boodschapen te doen in het hele hele grote supermarkt waar ze van alles verkochten, van witgoed tot fietsen van eten tot kleding. Heb daar ook nog heel goedkoop kleding gekocht voor m`n meisje, alleen Franse maten zijn heel anders en vallen klein uit en dat heb ik gelukkig daar al gezien, dus extra grote maat gekocht.
maar dat is toch een nieuw park he of niet. zal er wel beter uitzien dan die oude huisjes op het heijderbos haha. Maar het is wel bijna 5 uur rijden zag ik. misschien maar eens overwegen als sem iets ouder is aangezien ie nu al na 1 uur in de auto begint te huilen hhaa
Klopt het zijn nieuwe huisjes, het park is gewoon helemaal nieuw. Wij zijn wel geweest toen onze dochter nog klein was, moet zeggen dat ik dat ook niet snel meer doe hoor met zulke kleintjes. Ze moeten vast en stil liggen/zitten. Nee dat viel niet mee en hebben daarom er ook langer over gedaan omdat we vaak gestopt zijn. Onze dochter was toen 6 maand oud.