spijkerbroek van c&a. Valt erg mooi! maat 80 kan zeker doorgedragen worden tot en met eind 86. View attachment 121074
tuniekje name it rood wit, shirtje tumble and dry 98 t-shirt van hennes en mauritz. maat 98-104 cakewalk blouse. maat 104. Het is een 92/98. (pff het gaat om deze miepie. ik hoor wel van je~!! kus
Het spijkerbroekje van Moodstreet, is dat een beetje skinny model? Wat vraag je ervoor? Tumble dry shirt? Name it shirt? Cakewalk jurkje + legging? Ik weet dat er al interesse is in een paar hier bovengenoemd maar indien dat niet doorgaat dan hoor ik het graag.
Het dirkje spijkerbroek maat 80 is gereserveerd! De rest is er nog wel alleen heb ik net op iedereen gereageerd met wat ik er voor wil hebben. Dus mocht dat niet doorgaan zet ik het hierbij!