December 2010 mama's deel 1!

Discussion in 'De mama's' started by anno103, Jan 3, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. @rammel balen dat hij er ook zo'n last van heeft anders zou ik het zo laten.
    misschien kun je de dop er net iets strakker op draaien, dan moeten ze ook wat meer moeite doen om te drinken
    en anders toch even pauzeren tussendoor.

    hier:
    vannacht weer goed geslapen isa kwam om half 4 en toen om 8 uur
    haar slijm lijkt eindelijk een beetje los te komen en dat doet haar goed
    ze heeft nu alleen moeite met overdag slapen, ze is natuurlijk al bijna 2 weken veel aandacht gewend, dus nu slaapt ze in de kinderwagen en als ze moppert rij ik hem even op en neer en gelukkig helpt dat.
    nu slaapt ze zelfs helemaal zelf

    xxxxxxxxxxxxxx
     
  2. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    Aug 19, 2008
    7,043
    0
    0
    Rammel, wat voor flessen gebruik je?
    Ik heb alleen ervaring met de Avent & Difrax-S flessen maar die kun je allebei vaster draaien zodat Lucas dan wat meer moeite moet doen om te drinken..
    Wij hadden het namelijk exact andersom.. Isabella deed er veelste lang over om een fles te drinken en wat bleek.. we draaiden de dop veelste strak hihi oepsie!
     
  3. kellyskeezer

    kellyskeezer Actief lid

    Oct 25, 2010
    388
    0
    0
    Leerkracht basisonderwijs
    Sittard
    Hoi dames,

    Wij waren dus 2 dagen over gegaan van 7 x 100 naar 6 x 110 en toen 6 x 120. Maar dat is toch echt te veel in een keer voor hem. Hij heeft veel terug en heeft ook elke keer de hik. Gister kwam de hele fles terug. Ik heb naar het CB gebeld en ze adviseren gewoon weer terug te gaan naar 7 x 100. Daarna belde ze nog eens terug dat 6 x 100 ook genoeg is voor zijn gewicht. (had ze nagekeken) Ik kan dit dus even laten afhangen van hoe vaak hij zich meldt of het 6 x 100 of 7 x 100 is. Dus ik ga weer terug naar 100. Want met dat spugen houdt hij ook niks binnen dat schiet ook niet op.....

    En dan zien we wel weer verder.
    Dan ga ik denk ik volgende week even wegen bij het CB en dan kijken of de voeding hierop aangepast kan worden.

    @ Rammel. Hoeveel flessen geef je? Misschien zit er te lang tussen en denkt meneer: snel eten want ik krijg dan weer een tijdje niks???

    @Springmuis: Wij hebben dat ook gehad met de dop :D Zielig he :)
     
  4. Rammel

    Rammel Fanatiek lid

    Nov 29, 2009
    1,518
    0
    0
    Moeder zijn
    Drenthe
    Bedankt voor jullie adviezen. We gebruiken Difrax flessen en die hebben we al zo strak dicht gedraait dat we hem vaak met moeite weer los krijgen. We hebben ook de Avent fles geprobeert, maar dat was nog waardelozer.
    Voor mijn gevoel hebben we alles al geprobeerd. Heb hem net om 2 uur de fles gegeven. Daar heeft hij 7 minuten over gedaan en ik ben hem nu al een uur aan het troosten. Vind het zo zielig, want je ziet dat het hem niet lekker zit. Dan is hij weer een minuutje stil, dan begint het spartelen, dan het kreunen en dan het krijsen. En ik weet niet meer wt ik moet doen. Heb net CB gebeld, maar alle medewerkers waren in gesprek. Bovendien is het niet echt prettig bellen zo.... :( Pffffff
     
  5. Miri75

    Miri75 Actief lid

    Mar 14, 2010
    188
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Rammel, kan er niet wat anders aan de hand zijn. Krampjes of koemelkallergie bijvoorbeeld?
     
  6. Springmuis

    Springmuis VIP lid

    Aug 19, 2008
    7,043
    0
    0
    Ja idd, zijn het geen krampjes of KMA? of wellicht (verborgen)reflux? dat ie juist wil drinken zodat hij geen pijn heeft?
     
  7. brabantse1982

    brabantse1982 Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    2,137
    0
    0
    lerares
    west brabant

    Met borstvoeding heb je altijd een paar regeldagen, omdat je kindje dan een andere behoefte krijgt, ze willen dan wel 20x per dag aangelegd worden en zijn heel onrustig. De bv moet zich dan een dag aanpassen, daarna is alles over. Wellicht is ook jouw kindje toe aan meer voeding? Of wellicht prikkelt het de darmpjes teveel?
    xxxxx
     
  8. brabantse1982

    brabantse1982 Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    2,137
    0
    0
    lerares
    west brabant
    Probeer de nieuwe fles van Medela eens. Die hebben een speen die helemaal ontwikkeld is om de tepel te vervangen. Daar moeten ze veel harder voor werken. Ik geef BV en ga deze fles straks gebruiken voor de gekolfde melk. Er is een hele studie aan deze flesspeen vooraf gegaan. Verder heb je ook spenen met verschillende standen als je de fles draait, dan moet hij wat harder zuigen en gaat het ook rustiger. Helpt boeren tussendoor niet? Teruggeven doet Meike ook wel eens een mondje, ze is ook erg gulzig!!
    xxxxxxxxxxx
     
  9. brabantse1982

    brabantse1982 Fanatiek lid

    Feb 26, 2009
    2,137
    0
    0
    lerares
    west brabant
  10. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Mooie foto!! Sweet!

    Hier gebruik ik ook jbm door de fles voor Devin, anders heeft hij het ook veel te snel leeg. Ik doe er 1 schepje in op 90 a 100 cc. Dit gaat dan een stukje beter, dan nog is ie meestal snel klaar hoor maar beter als eerst met 5 min. Ik gebruik een Avent fles met de 0+ speen. Voor Carmen móet ik jbm gebruiken ivm spugen en zij begon dan gewoon te sabbelen omdat ze het er niet goed uit kreeg (half schepje op 90 a 100 cc) dus voor haar hebben we nu het 1+ speentje er op. T gaat íetsje beter, niet veel moet ik zeggen.
     
  11. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Hier zijn ze 9 van de 10 x aan het '' persen' tijdens de fles hoor, waardeloos is dat zeg, bah.. :(
     
  12. PBA

    PBA Bekend lid

    Feb 22, 2010
    711
    0
    16
    even een ego berichtje. Vanmorgen kwam er een soort van "urre urre" uit, zo lief.
     
  13. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    PBA wat schattig, ik kan niet wachten. Hier lacht Carmen wél sinds eergisteren (meer tegen oma dan tegen mama) en Devin lijkt wel bewust tegen speeltjes aan te slaan (maar dat lijkt me stug hoor).

    Iemand al iets van Weegschaaltje vernomen? hoe het is met Millan??
     
  14. kellyskeezer

    kellyskeezer Actief lid

    Oct 25, 2010
    388
    0
    0
    Leerkracht basisonderwijs
    Sittard
    nou ben ik weer naar de 6 x 100 gegaan en spuugt hij weer echt alles uit.......pfffffff hele tijd wakker onrustig! Weet niet wat ik ermee moet!!
     
  15. weegschaaltje

    weegschaaltje Fanatiek lid

    Oct 25, 2008
    1,118
    0
    0
    verzoring voetrefexologie
    belgie(kempen)
    Hallo meiden,

    Millan in sins gisteren eindelijk naar huis gemogen.
    Wel met monitor en antibiotica .
    En andere pap.
    Voorlopig gaat alles goed met Millan.

    Maar de ellende is nog niet voorbij....

    Mijn dochter was maandag dokter geweest, zwaar amandel, en keel onsteking... en nu sins gisteren ligt zei ziekenhuis, omdat ze begon te hoesten niet at enz. nu was zei aan het uitdrogen door denk ik te weinig willen drinken en de koorst , nu denken ze dat ze rsv virus ook nog ééns bij heeft gekregen... Dus hier van het een naar het ander. .. Nu hopelijk gunnen ze mij de laatste week vanmijn bevallings verlof wel even adempauze...

    Nu ik heb niet terug gelezen , want zo een drame hoe ik alles geregel krijg , want millan en de oudtse mogen niet bij de zus en millan met die monitor is ook al een gedoe.. Maar een mama heeft 6 handen en een hersencel waar geen man tegenop kan haha.
    Ach ja lukt wel, dus nog even ben ik hier niet veel op tot...


    liefst
     
  16. weegschaaltje

    weegschaaltje Fanatiek lid

    Oct 25, 2008
    1,118
    0
    0
    verzoring voetrefexologie
    belgie(kempen)

    Heeft die last van krampjes??

    nu sins ik glazen flesjes gebruik niets last meer van.
    Was een tip van de vroedvrouw en een soort bruine oude speen.

    Kan maar tip je zijn hé. Maar helpt echt heel goed.

    liefst
     
  17. @weegschaaltje ach meis toch
    hopelijk is je dochter ook snel weer thuis en kun je nog even uitrusten voor je weer moet gaan werken knuff

    vanmorgen met isa naar het cb
    ze is in 2 weken 10 gram afgevallen
    had ik wel verwacht, omdat ze ziek was.
    wel goed in lengte gegroeid en haar ontwikkeling was ook prima.
    eerste prikjes, en wat moest ze huilen, ocharme.

    nu slapen de meiden en ik heb al gepoetst dus even rust voor mama

    xxxxxxxxxxxxx
     
  18. mamavan1

    mamavan1 Actief lid

    Jul 16, 2008
    455
    0
    0
    sint-truiden
    hallo dames,

    hier is het 4 weken ook de hele dag en nacht geween geweest,
    nu waren we maar eens terug naar de ka geweest en heeft andere melk voorgeschreven en nu heb ik een heel totlaal andere meid,ze weent nog maar welk kind doet dat niet,maar een heel verschil tegen de weken ervoor.
    de vorige melk was nutrilon ar ,en daar had ze heel veel last van krampjes en lucht in haar buikje ,en haar stoelgang was heel mals,
    nu neemt ze novolac ar en geen krampjes meer en de stoelgang is nu hard .
     
  19. PBA

    PBA Bekend lid

    Feb 22, 2010
    711
    0
    16
    ach weegschaaltje toch, gelukkig is millan weer thuis en begint je dochter weer. Hoop dat ze snel ook weer thuis is.

    En isa d'r eerste prikje. Is altijd sneu maar gelukkig is het maar even.
     
  20. kellyskeezer

    kellyskeezer Actief lid

    Oct 25, 2010
    388
    0
    0
    Leerkracht basisonderwijs
    Sittard
    nou ik denk dat het spugen van de kleine wel eens door het spul tegen de spruw komt want de fles na de medicatie heeft hij het.
    Dus ik ga het nu met een gaasje zelf in zijn mond aanbrengen zodat hij niet z'n grote hoeveelheid binnen krijgt.

    Hier nog kindjes ziek van de medicatie van de spruw?

    liefs!
     

Share This Page