@Rosa Canina, ik zei toch dat ik n goed gevoel had bij jou!! super voor je, ben erg blij dat het ook zo goed is gegaan...Van harte gefeliciteerd met Jens Olivier!! ENJOY... en wie is next....!!!!!
Gefeliciteerd!!! Jeetje een voor een!!! Pfff nou ik heb dus vanaf vannacht dat ik me anders voel, en vooral nog meer pijn en kramp overal, veel vocht vasthouden en ongemak. Ik had net een vriend op bezoek en die zei; ik denk dat het binnen een paar dagen gaat beginnen, hooguit 3 dagen zei hij want je staat letterlijk en figuurlijk op springen. Nou ik ben benieuwd, ik hoop dat ik een vlotte bevalling heb, ik ben er erg zenuwachtig over, heb nog nooit in een ziekenhuis gelegen en ben nu best bang! Zaterdag is mijn mannetje trouwens jarig, wie weet komt het kindje op zijn verjaardag, zou wel leuk zijn!
@ rosa, wauw een zoon gefeliciteerd! De eerste jongen van dit clubje als ik het zo mag noemen! Wat super dat de bevalling zo goed is gegaan. Daar tekenen we allemaal voor! @ elisia, jij natuurlijk ook gefeliciteerd met jullie prinsesje! Super dat de bevalling goed is verlopen! Klote dat je langer moest blijven en zo misselijk/ overgeven was/moest! Allebei prachtige namen en lekker genieten van jullie wondertjes!!! @Okidoki ik hoop dat de veter zijn werk doet en dat je voor of in het weekend nog jullie kleine in jullie armen morgen hebben!! @ alle anderen....sorry ik ben nogal een zeef en vergeet de helft van wat ik lees. Ik hoop dat jullie het allemaal nog wat volhouden. Iemand typte dat die jaloers was, nou ik ook hoor! Ookal ben ik de laatste van ons lijstje die uitgerekend is. Het mag nu wel van mij. Vandaag controle vk. Alles oke. Nog steeds ingedaald vast in bekken. Was het 2 weken terug ook al. Nu elke week controle. Vocht hoorde erbij maar als de hoofdpijn erger werd dan moest ik bellen. Dikke x vanuit hier!
@ Elisia en Rosa Canina: Gefeliciteerd met jullie wondertjes!! Hoop dat alles goed gaat. Geniet ervan! Zo het lijkt nu wel te beginnen voor iedereen. Ben over een klein uurtje 39 weken dus voor mij wordt het elke dag spannender. Al heb ik niet het idee dat de kleine er nu aan komt. Ik rij nog elke dag naar m'n werk (20 min rijden) en dat gaat me goed af. Denk dat ik m'n koffertje maar in de auto stop voor het geval.. Ben benieuwd wie de volgende is
Even een update: GEBOREN: 03-01-2011: miepje21 Emily dochter 05-01-2011: Peps Kaja dochter 07-01-2011: Bubble Nova dochter 12-01-2011: Elisia Jennily dochter 12-01-2011: Rosa Canina Jen Olivier jongen UITGEREKENDE DATUM: 16-01-2011: Peps meisje 18-01-2011: Frieda333 meisje 19-01-2011: Chica82 jongen 20-01-2011: Rosa Canina jongen 20-01-2011: Bebegim meisje 21-01-2011: oranje meisje 25-01-2011: Violetriot jongen 25-01-2011: didi77 meisje 26-01-2011: elisie 26-01-2011: samantha1980 meisje 26-01-2011: balleke jongen 30-01-2011: Okidoki 30-01-2011: Glimworm 31-01-2011: S1986 01-02-2011: Theeleut 02-02-2011: appie
Erg he? Volgens mij zijn het ook deels de zenuwen of zo van; ieder moment kan het gebeuren. En dan nog alle ongemakken..
Haha, ja dat denk ik ook. Onbewust hou ik me er toch veel mee bezig denk ik. Maarja de kleine wou er bij 23 weken al uit. En zit er nu gelukkig nog in. Het kan voor mij nog wel 5 weke duren. Bij jou hooguit 2,5!!! Ik ga nog een poging wagen. Weltrusten
van harte gefeliciteerd met Jens!! Mooie naam. Glimorm: dat zijn nare dingen, bah bah. Maar niet teveel bij stilstaan dat dat ook nog kan. Hier helemaal niets, ik wil ooooook
goedemorgen dames, niet goed geslapen merk ik wel haha!! Ik heb redelijk geslapen, standaard 2 keer wakker worden hoort er nu gewoon bij... Ik heb 4 voorspellingen gehad dat de baby vandaag zal komen, maar eh....dat zegt denk ik helemaal niks, want ik voel niks en ik heb geen verwachting meer (wel hoop natuurlijk). Dus tsja. Straks naar de verlos. Ben benieuwd of er iets bijzonders is. denk t niet....volgens mij is ze nu volledig ingedaald, ik voel haar hoofdje niet meer.. Gisteren uit eten geweest, 2,5 uur op een stoel gezeten (de bediening was nogal traag), de baby porde veel, dat was denk ik niet zo aangenaam voor haar. Wens jullie allemaal een hele fijne dag....!! Hou het hier in de gaten voor spannende nieuwtjes (of klagerige ''oudjes'' zijn ook leuk )
ik heb trouwens nog even een vraagje aan jullie experts...ik heb dettol gehaald, want dat moest natuurlijk van de kraamzorg, maar ik kon het eerst helemaal niet vinden in de winkels...ik zag alleen maar een fles Dettol voor cutaan gebruik. Cutaan is huid..dus ik vraag me nu af of dit het nu wel echt is??? Gebruiken ze dit ook voor sanitair? ik snap er niks meer van. zelfs mn moeder met 5 kids wist niet of dit wel de goede is. Ik kan verder alleen maar zon spuitfles vinden. Daar maak je de wc toch niet mee schoon? who knows??
Helaas het koordje heeft wel wat werk verricht maar nog niet voldoende om te worden ingeleid. Vanmorgen hebben ze weer een nieuw koordje geplaatst dus nu maar weer afwachten. Vannacht zeer slecht geslapen,hooguit 2,5 uurtjes. Heb de verpleegster om half 2 nog weer opgeroepen en toen weer 2 paracetamol gekregen ivm mijn bekkenpijn.
He okidoki balen dat het nog niet echt wil opschieten! En goed dat je paracetamols vraagt hoor. Ik durfde eerst niet echt vaker paracetamols in te nemen maar doe het nu standaard voor het slapen en ik slaap een stuk beter! Ben benieuwd wat vandaag voor ons gaat brengen dames! Ik moet straks ff naar de winkels, en fietsen lukt gewoon niet meer, voelt heel naar sinds hij ingedaald is.. Dus dan maar lopen (heb geen auto) Maar ht regent heeel hard, bah Nouja heb de hele dag de tijd het wordt vast wel een x droog.
Goedemorgen dames, maandag weer controle, tja bij mij is het dus om de 2 weken...ik ben benieuwd of ze al iets kunnen zeggen over wanneer hij geboren gaat worden. Ik word wel een beetje gek van dat wachten zeg hihi.. Maar ik probeer maar in mijn achterhoofd te houden dat hij zolang blijft als hij nodig heeft, ik hoop alleen niet dat dit tot week 42 zal zijn, ik wil liever niet ingeleid worden maar dat het op de natuurlijke manier gaat..
Allereerst Rosa van harte gefeliciteerd met Jens! Fijn dat de bevalling zo goed is gegaan, altijd fijn om goede ervaringen te horen! Geniet van de kraamtijd en de kleine jongen. Ik ben een beetje brutaal en zet mezelf ook even op het lijstje. Ik was uitgerekend op 5 februari, dus als laatste als ik het zo zie, maar ik weet nu al dat het een geplande keizersnee gaat worden in week 39, op 31 januari, later wordt het dus niet meer. Eerder kan natuurlijk nog altijd.. al hoop ik van niet. UITGEREKENDE DATUM: 16-01-2011: Peps meisje 18-01-2011: Frieda333 meisje 19-01-2011: Chica82 jongen 20-01-2011: Rosa Canina jongen 20-01-2011: Bebegim meisje 21-01-2011: oranje meisje 25-01-2011: Violetriot jongen 25-01-2011: didi77 meisje 26-01-2011: elisie 26-01-2011: samantha1980 meisje 26-01-2011: balleke jongen 30-01-2011: Okidoki 30-01-2011: Glimworm 31-01-2011: S1986 31-01-2011: Marjanneke jongen 01-02-2011: Theeleut 02-02-2011: appie
Vanochtend het koordje al weer verloren bij een bezoek aan het toillet. :x Deze heeft er nu 5,5 uur ingezeten in plaats van 12 uur en een nieuwe plaatsen kan niet anders zou ik teveel hormonen binnen krijgen. Ik baal enorm,nu is het afwachten of mijn lichaam toch nog reageert maar ben bang dat het niets wordt en dat het maandag weer opnieuw moet.
Wat vervelend zeg, ik hoop dat je niet nog een keer maandag moet en dat het voor die tijd al op gang komt.