heej mn vriend en ik zijn sinds december voor het echt bezig, alleen de laatste dagen had ik steeds buikpijn nu net wezen plassen en er zat een heel klein( ong 1 cm) soort boontje bij in huids kleur, met een beetje bloed verlies zou dat een vervroegde miskraam geweest kunnen zijn?
Hmm, vreemd! Zoals je het omschrijft herken ik wel iets wat mijn schoonmoeder vertelde. Die omschreef het als macaroni, ook huidskleurig. Maar inderdaad, ben je overtijd geweest? Denk dat het dan sowieso niet verder dan 7 weken is geweest (als je overtijd was natuurlijk!). Zou gewoon even je huisarts bellen!
heb je je eisprong gevolgd?? weet je dus wanneer die was?? en als zaterdag je nod (dag dat je ongesteld moest worden) zou zijn, dan lijkt mij een miskraam erg stug,..maar zeg nooit nooit.... door de pil kan je natuurlijke cyclus van slag zijn,...ookal was die met de pil heel betrouwbaar (komt door de pil) is dit niet begin van je ongesteldheid?? groetjes
ja mijn eisprong was 7 januari. dus ik zou niet weten of het dan kan voor je nod? en ben in augustus gestop met de pil en ben meteen weer normaal ongesteld geworden elke maand tot nu toe op dag 26