Vtech Cyber Pocket óf Mobigo ??

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door sokkie, 20 jan 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sokkie

    sokkie Lid

    11 okt 2006
    36
    0
    0
    Voor de 4e verjaardag van mijn dochter wil ik een spelcomputertje kopen. Voor een DS lijkt ze me nog veel te jong, dus onze keus is gevallen op Vtech. Nu zie ik dat Vtech een Cyber Pocket (met schermpje en pennetje) heeft maar ook een Mobigo (met toetsenbordje). Weet iemand echt het verschil tussen deze 2? Is de Mobigo een opvolger? In de winkel kunnen ze me niet verder helpen, ze hebben er gewoonweg geen verstand van. Wie heeft er ervaring? :(
     
  2. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

  3. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Overigens.. buiten dat ik een DS eigenlijk gewoon geen speelgoed vindt voor een peuter/kleuter (beetje duur enzo) heb ik er zelf wel eentje en daar kan onze dochter echt prima op spelen.

    Ik heb 2 spelletjes van Dora liggen en nog 2 andere algemenere spellen maar ze vindt het echt geweldig en is er ook gewoon echt best handig mee.
    De beide dora spellen speelt ze rustig in dr eentje helemaal uit.
    En dat elke keer weer :)
     
  4. Hester

    Hester Niet meer actief

    Onze zoon (3,5) heeft een Mobigo en kan daar heel leuk zelf op spelen. Is ook leerzaam (cijfers, letters, vormen etc)
     
  5. sokkie

    sokkie Lid

    11 okt 2006
    36
    0
    0
    bedankt voor jullie reacties. Blijf het moeilijk vinden, vooral omdat er voor de Mobigo nog niet zoveel spelletjes zijn en voor die Cyber Pocket wel. Tot nu toe zie ik alleen nog maar mensen die een Cyber Pocket hebben, maar dat kan natuurlijk ook komen omdat die al langer op de markt is. Een DS vind ik zelf inderdaad echt iets voor oudere kinderen....hoop dat er nog meer mensen ervaringen kunnen delen. bedankt alvast!
     
  6. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @sokkie: mja op zich.. Je hebt niet meteen 10 spelletjes nodig natuurlijk.
     
  7. sokkie

    sokkie Lid

    11 okt 2006
    36
    0
    0

    Ja, daar zit wat in!! :D
     

Deel Deze Pagina